[ رژیم کانادایی ] تا بهتر بفهمم که او اصلاً کانادایی نیست


مثل همیشه دست به غذا زدم و منتظر ماندم تا غذا بیاید و مورد حمله قرار گیرد. من یک بطری آب سیب و هویج را در مقابل او با یک کاسه ماست دیدم. او نیز نشسته بود و به آنها خیره شده بود. به پسر عمویم زنگ می زنم. انگار منتظر اجازه بود تا افطار کند. اما در حقیقت ، او منتظر بود تا ناهار ، که رازیانه چاق و خاله چیلی بود ، با یک غذای برنج سرو شود.

داشتم فکر می کردم چرا هویج را با آب سیب می خورد؟ این سه تا چه ویژگی مشترکی دارن؟ بعد با خودم گفتم چی داری؟ والا…

خلاصه من خیلی گرسنه بودم. به محض اینکه بشقابم را با پلو پر کردم و در یک کاسه رازیانه فرو رفتم ، دیدم که او آب سیب و هویج را در دو لیوان با دو فنجان ریخت و گذاشت. دو فنجان می خورد و کنار می گذارد.

نمی توانستم تحمل کنم. وقتی غذا می خوردم ، از او می پرسیدم چرا غذا نمی خورد.

او گفت: “من نمی توانم ،” انگار صدای او از ته چاه آمده است. در روز چهارم رژیم غذایی ، فقط قرار بود آب میوه و ماست بخورم.

من که چربی گردو را در دهانم مالیده بودم ، پرسیدم: “نهاااااااار؟” بعد گفتم: انشاءالله صبحانه خوبی خوردی؟

اره گفت. یک فنجان قهوه و یک حبه قند و یک تکه نان تست.

کم کم نگرانش شدم. الان گفتم باشه؟

او گفت بله.

من هم در ذهنم گفتم که از رنگ زرد صورت شما که با رنگ سال ست شده مشخص است که خوب است.

به طور خلاصه ، من متوجه شدم که پسر عموی ما توسط رژیم اسیر شده است ، او همچنین کانادایی تبار بود. جالب اینجاست که او خودش می داند رژیم کانادایی رژیم بسیار سختی است که بسیاری از کارشناسان آن را تایید نمی کنند ، اما می گوید من چاره ای ندارم و باید تا عید وزن کم کنم. ضرب المثل “مرا بکش و زیبا کن” در اینجا پاسخ می دهد.

کسی نیست به او بگوید ، ای احمق من ، شما 30 سال است که سخت کار می کنید با این همه عظمت و چربی ، اکنون 15 روز است که رژیم کانادا همه چیز را می سوزاند ، ها؟ !!!

رژیم کانادا از ما چه می خواهد؟

او می گوید با این رژیم کانادایی تا 15 روز دیگر به وزن ایده آل خود می رسد. و در میان کسانی که می خواهند در کوتاه ترین زمان ممکن وزن خود را کاهش دهند ، این رژیم طرفداران خاص خود را دارد.

وقتی برنامه رژیم غذایی روزانه او را دیدم ، احساس ضعف کردم حتی اگر تا جایی که می توانستم غذا خورده بودم. آنها برنامه را بسیار سختگیرانه و بی رحمانه نوشتند. اراده واقعاً می خواهد شما به آن پایبند باشید.

صبحانه فقط قهوه یا چای با یک حبه قند است. یک روز به آن غذا می دهند و یک ورقه نان تست به آن اضافه می شود. من شخصا با یک بسته کامل احساس سیری نمی کنم.

در وعده ناهار ، در بهترین حالت ، نصف سینه مرغ پخته یا کبابی با سالاد و آب لیمو بخورید. بیشتر شبیه یک میان وعده است. بعضی روزها باید یک یا دو تخم مرغ آب پز یا ماهی کبابی یا چند تکه سوسیس بخورید.

برای شام 300 گرم گوشت یا مرغ آب پز ، یا فقط سس کرفس و کلم پیچ و آب لیمو ، پنیر رژیمی ، هویج و تخم مرغ آب پز.

نکته ای که توجه من را به خود جلب کرد این بود که اگر امشب به شما اجازه خوردن گوشت آب پز داده شود ، فردا به خوردن سالاد کرفس محکوم خواهید شد. مثل اینکه یک شب به شما خواب راحت می دهد. فقط با آب لیمو اصرار دارد. بهش میگن فشار

برای من شکنجه به نظر می رسد ، اما دختر عمه جان پذیرفته بود و مجبور بود به مدت 12 روز دستورات رژیم کانادا را اجرا کند و به قول خودشان 3 روز رژیم تثبیت کننده داشته باشد.

مخالفان این رژیم بسیار کمتر از حامیان آن هستند. این بدان معناست که تعداد بیشتری از آنها وجود دارد. که برای من هم منطقی به نظر می رسد.

قوانین دیکته کانادایی (مراقب رفتار خود باشید)

در این رژیم تعدادی قانون وجود دارد که اگر آنها را رعایت نکنید عصبانی می شوید.

اگر در یک لحظه شیطان به طور تصادفی به شما برخورد کرد ، یا فراموش کردید که رژیم دارید ، یک شکلات خورده اید که در رژیم غذایی شما وجود ندارد ، توسط رژیم کانادا اخراج شده اید و از آن لحظه اخراج شده اید تا به رفتار اشتباه خود فکر کنید. و حق ورود دارید تا دو ماه دیگر هیچ سرزمینی ندارید (نمی دانم چرا رهبر کره شمالی جلوی چشم من آمد).

میان وعده T ، ممنوع (من با تنقلات زندگی می کنم).

الکل T ، شیرینی ، روغن ، سس ، قند ، کربوهیدرات ، چربی ، غلات ، ممنوعیت.

در مصرف روزانه غذا ، عمداً یا ناخواسته ، مزاحم نشوید.

یک قاعده خوب این است که شما می توانید هر مقدار که می خواهید آب بنوشید. (مردم خود می دانند که مردم در نوشیدن آب تنبل هستند. نه ، خدای نکرده ، شیر آب را ببندیم).

یک قانون خوب دیگر این است که افراد مبتلا به فشار خون بالا ، بیماری قلبی ، زخم معده و سایر بیماری ها نباید وارد رژیم کانادا شوند. (خسته نباشید)

شناور کردن حیوانات لاغری کانادایی در آبهای اقیانوس اطلس

داشتن رژیم غذایی منظم و دقیق بسیار خوب است و این مشکل در این رژیم مشاهده می شود (البته بسیار سخت گیر است ، کمی انعطاف پذیری نیز بد نیست). اما فقط به طور مرتب و دقیقاً به شما می گوید که چه چیزی بخورید. اما محتوای این مواد مغذی اصلاً اصولی و منطقی نیست. وقتی جزئیات را می خوانید ، قلب شما به یک پرس مناسب غذا می افتد.

 • ابتدا کربوهیدرات ها و چربی ها به طور کامل از غذا حذف می شوند. از دو منبع اصلی انرژی بدن غفلت می شود و هیچ منطقی در پشت آنها وجود ندارد. از میوه ها خبری نیست البته به جز آب سیب و هویج در روز چهارم در وسط فسیل ما.
 • صبح ، وعده این مهم ، پادشاه وعده ها در این رژیم به راحتی نادیده گرفته می شود. وعده ای که متابولیسم بدن را آغاز می کند ، آیا می توان با یک حبه قند و یک فنجان قهوه آن را برآورده کرد؟!
 • این رژیم حاوی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن نیست. به عنوان مثال ، بدن دچار کمبود شدید ویتامین B است که هیچ تاثیری جز ریزش مو ندارد. نه وزن کم می کنید ، نه زود کچل می شوید.
 • اصلاً چند سالت است؟ کالری مورد نیاز روزانه شما را در نظر نمی گیرد. رژیم سختی توسط مردم نوشته شده است. صرف نظر از جنسیت آنها؟ آیا آنها جوان هستند یا نه؟ آنها به چند کالری در روز نیاز دارند؟ وزن آنها در حال حاضر چقدر است و به چه وزنی می رسند؟ یک دستور غذا را برای همه چاپ کنید.

حداکثر کالری دریافتی این رژیم به بدن 600 تا 800 کالری است. در حالی که نیاز به کالری برای انسان بسته به سن و وضعیت جسمانی آنها بسیار بیشتر از این است. اگر با همان 600 تا 800 کالری مصرف کنید ، آن را خیلی سریع از دست خواهید داد.

 • و یکی دیگر از اشکالات مهم تفاوت کالری است که وعده های روزانه این رژیم دارد. یک روز غذای پر کالری ، روز دیگر کالری کم. این نوسانات باعث ایجاد شوک بد در بدن می شود.
 • یکی از اثرات بد این رژیم غذایی در طول روز شدت احساس گرسنگی است که به طرز عجیبی بر خلق و خو ، تمرکز و کارآیی تأثیر می گذارد. پسر عموی بسیار پرشور و سرزنده من تبدیل به یک عروسک زرد رنگ شده است که به اشتباه آن را در لباس های رنگی داخل ماشین لباسشویی انداخته است. ضعیف و زرد و فرفری. اعصاب بسته شده را نمی توان با 3 دقیقه عسل خورد.
 • از دست دادن عضلات یکی دیگر از موارد ناپسندی است که در این رژیم اتفاق می افتد. وقتی بدن می بیند که در حال کاهش وزن است ، چربی را برای یک روز ذخیره می کند و ماهیچه های بد را برای انرژی می سوزاند. و هنگامی که رژیم غذایی پاسخ نمی دهد ، وزن اضافی با عضله بر نمی گردد. زیرا چربی مشتاقانه شما را در آغوش می گیرد. به خصوص چربی های سرسخت اطراف شکم.
 • کاهش سریع وزن نیز به این دلیل است که بدن آب بینابینی خود را به همان شدت از دست می دهد. این به خودی خود دسته ای دیگر از دسته ها مانند سردرد ، سرگیجه و تیرگی را به همراه داشت و بنابراین عوارض جانبی روی آب داشت.
 • به گفته پسر عموی من ، در این مدت تمرینات و ورزش هایی نیز انجام می شد. اما او آنقدر بی روح بود که فعالیت های روزانه خود را با درد انجام می داد ، چه برسد به ورزش.
 • هرجا به این رژیم نگاه می کنم ، هیچ پایه علمی در آن نمی بینم. کسانی که این رژیم کانادایی را طراحی و اجرا کردند ، که مطمئن هستم والدین آنها کانادایی نبوده اند ، خودشان باور نداشتند که کاهش وزن غیر اصولی که در 15 روز اتفاق می افتد در همان 15 روز باز می گردد؟!

در نهایت ، ما آخرین کلمه را می گوییم:

اگرچه صحبت های زیادی در مورد آسیب و از دست دادن این رژیم انجام شده است ، اما بسیاری از مردم معتقد بودند که این رژیم را انجام می دهد و موفق می شود. عوامل زیادی ممکن است در این موفقیت نقش داشته باشند و دلیل محکمی برای اثبات خوب بودن این رژیم نیست. این افراد ممکن است شرایط جسمانی خاصی را برای تحمل این 15 روز داشته باشند و خود را به 15 روز محدود کرده و سپس رژیم عادی خود را ادامه داده اند.

اما در اصل ، افراد در این رژیم زمان زیادی را صرف مواجهه با آسیب های آن نمی کنند. بنابراین خوب است که به علم بد کودک اعتماد کنیم و از روش ها و روش هایی که توسط علم تأیید شده است پیروی کنیم. متخصصانی که سالها در حال مطالعه هستند و شمع می خورند تا روزی بتوانند به شما کمک کنند. برای تغییر در شیوه زندگی خود ، اطمینان داشته باشید که آنها نکات لازم را برای کاهش یا حتی افزایش وزن با توجه به شرایط جسمانی شما به شما ارائه می دهند.

هر چه کاهش وزن کندتر و اصولی تر باشد ، ثبات آن بیشتر است. و برای کاهش وزن اصولی ، خشم مرکز فرماندهی گرسنگی در مغز شما نیست ، دیگر راه حلی نیست. در حالی که رژیم غذایی سالم و منطقی با تنقلات خوب برای بدن خود ارائه می دهید ، باید تمرینات لازم و اساسی را زیر نظر مربی انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید. اجازه دهید ذهن شما را سبک کنم: رژیم غذایی بدون ورزش به شما فرم نمی دهد.

حالا می توانید از خودتان برایمان بگویید؟ آیا حاضرید بدن خود را به خطر بیندازید فقط در ظاهر خوب در خانواده؟ نظر شما در مورد رژیم کانادا چیست؟ تجربه اش کردی؟ اگر فکر می کنید من اشتباه می کنم ، خوشحالم که اشتباه می کنم. منتظر پیام شما هستم

No Responses

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها
  https://2cindiet.ir/

   

  https://adiet.ir/

   

  https://atkinsshop.ir/

   

  https://arydiet.ir/

  https://badiet.ir/

   

  https://behsadiet.ir/

   

  https://cdiet.ir/

   

  https://chetorr.ir/

   

  https://cliksalamat.ir/

   

  https://clobfit.ir/

   

  https://dfdiet.ir/

   

  https://dietcolob.ir/

   

  https://dietdarmani.ir/

   

  https://dietforlife.ir/

   

  https://dietgroups.ir/

   

  https://dietiic.ir/

   

  https://dietition.ir/

   

  https://dietrejim.ir/

   

  https://dietsalamat.ir/

   

  https://dietsnews.ir/

   

  https://dranbaraa.ir/

   

  https://drbizh.ir/

   

  https://drrezbiz.ir/

   

  https://drshadibizhani.ir/

   

  https://drvitamind.ir/

   

  https://elmetaghzie.ir/

   

  https://exirsalamati.ir/

   

  https://fdiet.ir/

   

  https://fitanfood.ir/

   

  https://fitnesdiet.ir/

   

  https://fitaamin.ir/

   

  https://ganut.ir/

   

  https://foodketo.ir/

   

  https://ghafaridiete.ir/

   

  https://gi-si.ir/

   

  https://gvrt.ir/

   

  https://h-new.ir/

   

  https://happydiet.ir/

   

  https://healthdiets.ir/

   

  https://healthsnews.ir/

   

  https://hodafit.ir/

  https://kermanycom.ir/

   

  https://holodiet.ir/

   

  https://kermanyy.ir/

   

  https://ketogenicdiets.ir/

   

  https://ketodietshop.ir/

   

  https://nuteladiet.ir/

   

  https://nutgeram.ir/

   

  https://nutri-diet.ir/

   

  https://nutricell.ir/

   

  https://nutritionistsnews.ir/

   

  https://mdiet.ir/

   

  https://ketoshope.ir/

   

  https://oplasdiet.ir/

   

  https://parsiandiet.ir/

   

  https://ketozists.ir/

   

  https://laghariii.ir/

   

  https://limome.ir/

   

  https://lemondiet.ir/

   

  https://lagharifit.ir/

   

  https://maangdiet.ir/

   

  https://mi-xi.ir/

   

  https://na-hi.ir/

   

  https://na-se.ir/

   

  https://namnakk.ir/

   

  https://newsab.ir/

   

  https://newshealth.ir/

  https://nildiet.ir/

   

  https://novinn.ir/

   

  https://pcosdiet.ir/

   

  https://pezeshknew.ir/

   

  https://realnutrition.ir/

   

  https://reghim.ir/

   

  https://regimekhob.ir/

   

  https://rejimeketo.ir/

   

  https://rejimkermany.ir/

   

  https://rezhimdarmani.ir/

   

  https://rezhimeghazayi.ir/

   

  https://sabosdiet.ir/

   

  https://rezhimesalem.ir/

   

  https://salamatnew.ir/

   

  https://rezhimlaghar.ir/

   

   

  https://sebnews.ir/

   

  https://zolangdiet.ir/

   

  https://zdiet.ir/

   

  https://xdiet.ir/

   

  https://truediet.ir/

   

  https://taqhzie.ir/

   

  https://wellfitdiet.ir/

   

  https://taghziehnew.ir/

   

  https://sibe-salamati.ir/

   

  https://sha-min.ir/

   

  https://gamewake.ir/

   

  https://giahpezeshkan.ir/

   

  https://ispmr.ir/

   

  https://megig.ir/

   

  https://storg.ir/