رژه رزمندگان: دریموند گرین پس از عنوانی دیگر، پیام آتشینی را به منتقدان ارائه می کند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

دریموند گرین، ستاره گلدن استیت وریرز، در جریان رژه قهرمانی این تیم در روز دوشنبه، پیامی آتشین را به منتقدان و مشکوکان رساند.

گرین به مردم یادآوری کرد که آنها به آنها گفتند که از همه بهتر هستند و این را با پیروزی سری ۴-۲ مقابل بوستون سلتیکس برای کسب چهارمین قهرمانی در هشت سال گذشته ثابت کرد.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

دریموند گرین، بازیکن گلدن استیت واریرز، جام لری اوبراین را در جریان رژه قهرمانی NBA در سانفرانسیسکو، دوشنبه، 20 ژوئن 2022، در سانفرانسیسکو در دست دارد.

دریموند گرین، بازیکن گلدن استیت واریرز، جام لری اوبراین را در جریان رژه قهرمانی NBA در سانفرانسیسکو، دوشنبه، ۲۰ ژوئن ۲۰۲۲، در سانفرانسیسکو در دست دارد.
(عکس آسوشیتدپرس/جان هفتی)

من فقط سعی می کنم به بحث برانگیزترین چیزی که می توانم بگویم فکر کنم، مثل رسانه ها، مثل آنها، می دانید. نه، منظورم این است که عالی است. شما؟ که ما از همه بهتریم؟ ما این را می دانستیم. از من چه می خواهید؟ گرین از طریق NBC Sports Bay Area به جمعیت گفت.

“این سال شگفت انگیزی بود. من به همه شما گفتم، اجازه ندهید ما یک قهرمانی را به دست آوریم، و واضح است که هیچ کس نتوانست جلوی آن را بگیرد. من به شما هشدار دادم، بنابراین من فقط می خواهم ادامه دهم. برای نابود کردن مردم در توییتر، همانطور که قبلا بوده ام، و استوری های اینستاگرام.”

دریموند گرین از گلدن استیت وریرز در طول رژه قهرمانی NBA در سانفرانسیسکو، دوشنبه، 20 ژوئن 2022، در سانفرانسیسکو، در کنار جام لری اوبراین ایستاده است.

دریموند گرین از گلدن استیت وریرز در طول رژه قهرمانی NBA در سانفرانسیسکو، دوشنبه، ۲۰ ژوئن ۲۰۲۲، در سانفرانسیسکو، در کنار جام لری اوبراین ایستاده است.
(عکس آسوشیتدپرس/جان هفتی)

جنگجوی سابق نیک یانگ در جیسون تاتوم حفاری عجیبی انجام می دهد: “رنگ های پوست روشن واقعی او ظاهر شد”

گرین به همراه استفن کری، کلی تامپسون و آندره ایگودالا حلقه چهارم خود را به دست آوردند.

این مهاجم ستاره چهارمین حضور خود را در آل استار در این فصل به دست آورد. او میانگین ۷.۵ امتیاز، ۷.۳ ریباند و ۷ پاس گل در هر بازی به دست آورد. او در ۲۲ بازی در پلی آف میانگین ۸ امتیاز، ۷.۲ ریباند و ۶.۳ پاس منجر به گل را به دست آورد.

دریموند گرین شماره 23 از گلدن استیت وریرز در کوارتر دوم در بازی ششم فینال NBA 2022 در TD Garden در 16 ژوئن 2022 در بوستون، ماساچوست در برابر بوستون سلتیکس واکنش نشان داد.

دریموند گرین شماره ۲۳ از گلدن استیت وریرز در کوارتر دوم در بازی ششم فینال NBA 2022 در TD Garden در ۱۶ ژوئن ۲۰۲۲ در بوستون، ماساچوست در برابر بوستون سلتیکس واکنش نشان داد.
(السا/گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

او در دو بازی پایانی فینال شدت بازی را افزایش داد و به تغییر امیدهای گلدن استیت کمک کرد.