رون جانسون پاسخ کووید را به عنوان «شکست بدبختانه» به آتش می کشد: «آنها آسیب بزرگی به فرزندان ما وارد کرده اند»جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

سناتور ران جانسون، رئیس‌جمهور، واکنش دموکرات‌ها به کووید را «شکست بد» پس از آنکه گزارشی حاکی از کاهش چشمگیر یادگیری ناشی از بیماری همه گیر بود، زمانی که دانش‌آموزان مجبور به یادگیری از راه دور شدند، به شدت محکوم کرد. جانسون پنجشنبه به “تمرکز فاکنر” پیوست تا در مورد گزارش بمب و اینکه چرا سیاست ها مبتنی بر “علم” نبودند، بحث کند.

تحت تاثیر کووید-۱۹، جمعیت اتحادیه اروپا برای دومین سال متوالی کاهش می یابد

رون جانسون: نمی‌دانم چگونه کسی می‌تواند نگاهی به واکنش ما به کووید بیندازد و به این نتیجه برسد که چیزی جز یک شکست تلخ وجود دارد. بیش از یک میلیون آمریکایی کشته شدند، تلفات انسانی، ویرانی اقتصادی، کاری که ما با فرزندانمان کردیم. علاوه بر این مطالعه، بیمارستان رود آیلند و دانشگاه براون مطالعه‌ای انجام دادند که نشان داد ضریب هوشی نوزادانی که در طول همه‌گیری به دنیا می‌آیند، ۲۲ درصد کاهش داشته است، و چه چیز غم انگیزی در مورد چگونگی ما وجود دارد. به فرزندانمان آسیب رساند در طول پاسخ ما این بود که توسط علم هدایت نمی شد. تعطیلی مدارس و پاسخ CDC ما به نحوه برخورد با کودکان عمدتاً توسط اتحادیه معلمان انجام شد. من نامه های نظارتی در ارتباط بین CDC و سازمان های بهداشتی ما و اتحادیه معلمان نوشته ام و هیچ پاسخی دریافت نکرده ام. بنابراین این توسط علم هدایت نمی شد. به یاد بیاورید که چگونه همه سوئد را بدگویی می کردند، زیرا آنها مدارس خود را تعطیل نکردند، فرزندانشان به مدرسه رفتند. [and] ماسک نزده؟ مرگ در هر میلیون سوئد تنها ۵۹ درصد مرگ و میر در آمریکا است. ۱۸۹۴ نفر در هر میلیون نفر در مقابل ۳۲۲۳ نفر در ایالات متحده در هر میلیون کشته شده اند. بنابراین، هیچ یک از آن ۱.۹ میلیون دانش آموز سوئدی بر اثر کووید جان خود را از دست ندادند، و معلمان در واقع نرخ عفونت کمتری داشتند. بنابراین پاسخ ما، که توسط افرادی مانند فائوچی و آژانس های بهداشتی فدرال ما هدایت می شود، صادقانه نبوده، آنها شفاف نیستند. آنها به طرز بدی در حمایت از آمریکایی ها شکست خوردند و به فرزندان ما آسیب زیادی رساندند.

مصاحبه از “تمرکز فاکنر” را در زیر تماشا کنید: