رهبری جمهوری‌خواه در پیش‌بینی موج قرمز میان‌دوره‌ای از اولویت‌های قانون‌گذاری «پشتیبانی از آبی» رونمایی کرد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

انحصاری: جمهوری خواهان ارشد مجلس نمایندگان، با پیش بینی اینکه حزب جمهوری خواه پس از انتخابات میان دوره ای نوامبر، حزب اکثریت کنگره خواهد شد، طرحی را برای پیشبرد قوانین مناسب برای اجرای قانون تنظیم کرده اند.

سال گذشته، کوین مک کارتی، رهبر جمهوری خواه مجلس نمایندگان، از کالیفرنیا، گروه ویژه امنیتی آمریکا را تأسیس کرد که توسط جان کاتکو، عضو کمیته رتبه بندی امنیت داخلی مجلس، ریاست آن را بر عهده دارد. کاتکو در سال گذشته به عنوان بخشی از گروه ضربت با مجریان قانون در خط مقدم جنایت و بحران های مرزی ملاقات کرد و راه حل هایی را ایجاد کرد که جمهوری خواهان قصد دارند در صورت بازگشت به قدرت، آنها را اجرا کنند.

فهرست نهایی چهار اولویت، که به طور انحصاری با فاکس نیوز دیجیتال به اشتراک گذاشته شده است، شامل تضمین منابع و بودجه برای اجرای قانون، رسیدگی و رسیدگی به مسائل مربوط به استخدام، اقدام برای توقف خشونت علیه افسران و مجازات دادستان های «پیشرو» است.

هفته نیروی انتظامی فرصتی است تا به پلیس نشان دهیم که پشت ماست

کاتکو گفت: «این ستون‌هایی که ما به آن‌ها رسیدیم، سعی می‌کنند به موضوع کاهش بودجه، بلکه به موضوع حفظ و بی‌احترامی به موضوع اجرای قانون حمله کنند، که واقعاً وحشتناک و هدفمند است».

یکی دیگر از مؤلفه‌های کلیدی این طرح، متوقف کردن دادستان‌های لیبرال‌تر منطقه و سایر دادستان‌های «نرم به جنایت» است، کاری که جمهوری‌خواهان قصد دارند با حذف بودجه فدرال انجام دهند.

نماینده کاتکو در تور دوچرخه برگشتی آبی شرکت کرد و از یادبود افسران مجری قانون ملی بازدید کرد.

نماینده کاتکو در تور دوچرخه برگشتی آبی شرکت کرد و از یادبود افسران مجری قانون ملی بازدید کرد.
(دفتر نماینده جان کاتکو)

این دادستان‌های مترقی فقط پرونده‌ها را تحت تعقیب قرار نمی‌دهند. آنها به نرخ‌های فرسایش می‌افزایند، به خطر می‌افزایند، آنها به دشمنی با افسران پلیس می‌افزایند. آنها به هوای بی‌قانونی برای افراد بدی که فکر می‌کنند می‌افزایند، می‌افزایند. می تواند بدون مجازات عمل کند زیرا هیچ عواقبی ندارد.

کاتکو ادامه داد: “بسیاری از آنها دلارهای فدرال دریافت می کنند… ما دیگر توانایی دادستان های مترقی را برای عذرخواهی مجرمان تامین نمی کنیم. ما فقط این کار را انجام نمی دهیم.”

چارچوب جمهوری خواهان برای اطمینان از اینکه مجریان قانون بودجه لازم را بدون «بوروکراسی» یا دخالت بیش از حد دولت فدرال دریافت خواهند کرد، طراحی شده است. علاوه بر این، قانونگذاران به نظرسنجی اشاره می کنند که نشان می دهد بازنشستگی افسران پلیس در سال ۲۰۲۱ ۴۵ درصد افزایش یافته است و ادارات برای پر کردن پست های خالی مشکل پیدا کرده اند. راه حل آنها این است که کنگره کمک های مالی مستقیم فدرال را برای استفاده از استخدام داشته باشد.

کلانتر سابق، نماینده جان رادرفورد، نماینده R-Fla.، که بیش از ۴۰ سال تجربه در اجرای قانون دارد، ستون افسر پلیس گروه ضربت را رهبری کرد و به سازماندهی جلسات شنود در شهر نیویورک، سیراکوز، آستین، پورتلند، شیکاگو کمک کرد. ، واشنگتن، دی سی، شمال شرقی فلوریدا و ایندیانای شرقی به منظور ارائه چارچوب GOP.

کاتکو گفت که سفر به همه رویدادهای مختلف گروه ضربت وضعیت “ممکن” اجرای قانون در سراسر کشور را آشکار کرد، که بدتر از هر نقطه دیگری در طول بیش از دو دهه کار او با مجریان قانون است.

کاتکو می‌گوید: “واقعاً افت فک بود… من هرگز مجری قانون را در چنین وضعیت بدی ندیده‌ام. از نظر روحی. از نقطه‌نظر آماری. و تصویر در آینده بسیار تاریک به نظر می‌رسد.”

کاتکو به فاکس نیوز دیجیتال گفت: «نیروهای اجرای قانون از کاری که ما می‌خواهیم انجام دهیم بسیار بسیار حمایت می‌کنند. –t سیاستمداران” تا طرح خود را ارائه دهند.

جان کاتکو و کوین مک کارتی در جریان بازدید هیئت مرزی کنگره از ال پاسو، تگزاس در 15 مارس 2021 به مطبوعات سخنرانی می کنند.

جان کاتکو و کوین مک کارتی در جریان بازدید هیئت مرزی کنگره از ال پاسو، تگزاس در ۱۵ مارس ۲۰۲۱ به مطبوعات سخنرانی می کنند.
(جاستین همل / خبرگزاری فرانسه)

سازمان بزرگ پلیس، انجمن سران شهرهای بزرگ (MCCA)، طرح GOP را تایید کرد.

MCCA از رهبر مک کارتی، نماینده کاتکو، نماینده رادرفورد و کل افراد تشکر می کند. گروه ویژه امنیتی آمریکا برای توسعه این چارچوب که از اجرای قانون حمایت می کند. MCCA در چندین میزگرد که به اطلاع رسانی این کار کمک کرد، شرکت کرد و دیدن نظرات ما در محصول نهایی گنجانده شده است. لورا کوپر، مدیر اجرایی MCCA، به فاکس نیوز دیجیتال گفت: قانونی که این چارچوب به آن منتهی می‌شود، به رفع چالش‌های متعدد پیش روی افسران مجری قانون شجاع ما کمک می‌کند.

قانونگذاران در حال رونمایی از طرح خود در آستانه هفته ملی پلیس ۲۰۲۲ هستند با هدف ارج نهادن به مجریان قانون و کمک های آنان به جامعه و به رسمیت شناختن رشادت ها و فداکاری های افسران. هفته پر از رویدادها به طور رسمی از یکشنبه آغاز می شود.

مجری قانون نسبت به محور “به موقع” بایدن به دستورات اجرایی در مورد اصلاحات پلیسی تردید دارد: “پایدار نیست”

کاتکو گفت: “حزب دموکرات در سراسر این کشور این مشکلات را ایجاد کرد. و مردم آمریکا احمق نیستند، آنها قصد ندارند آنچه را که دولت در نظر گرفته است بخرند.”

اگر دولت واقعاً صادق بود و واقعاً می خواست این مشکل را حل کند، آنها با رهبری حزب جمهوری خواه تماس می گرفتند و با آنها می نشستند. و آنها می دانند که من رئیس این گروه ضربت هستم. آنها علاقه ای به تلاش برای یافتن راه حل ندارند، آنها به تلاش برای یافتن راه حل های سیاسی علاقه مند هستند. و این واقعا مایه تاسف است.” کاتکو به فاکس نیوز دیجیتال گفت.

کاتکو می‌گوید که انتظار دارد از «تعداد سالم» دموکرات‌هایی که به انتخابات میان‌دوره‌ای می‌روند حمایت کند، زیرا نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد آمریکایی‌ها از بودجه اجرای قانون حمایت می‌کنند.

چند تن از دموکرات‌های مجلس نمایندگان آمریکا روز پنجشنبه به رهبری جاش گاتهایمر، نماینده دموکرات، کنفرانس مطبوعاتی دو حزبی برگزار کردند و در آن نارضایتی خود را از نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان کالیفرنیا، به دلیل امتناع از طرح لایحه مجری قانون موافق خود ابراز کردند.

رهبر جمهوری خواهان سنا، میچ مک کانل، از کیونز، سخنانی را در صحن مجلس سنا روز پنجشنبه برای آغاز هفته پلیس ایراد کرد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

“دیروز، ما آغاز مراسم گرامیداشت هفته پلیس ملی را مشاهده کردیم. به زودی روز یادبود افسران صلح را جشن خواهیم گرفت. ده ها هزار نفر از کارکنان مجری قانون از سراسر کشور در پایتخت کشورمان گرد هم می آیند تا خدمات و فداکاری کشته شدگان خود را گرامی بدارند. مک کانل گفت: برادران و خواهران.

پرسنل مجری قانون آمریکا همیشه در مواقعی که ما بیشتر به آنها نیاز داریم در آنجا هستند.