رقیب اصلی عضو «جوخه»، کوری بوش، از درخواست او برای کاهش بودجه پلیس و مخارج امنیت خصوصی انتقاد می کند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

انحصاری – رقیب اصلی دموکرات ها برای عضو چپ افراطی “جوخه”، نماینده کوری بوش، نماینده دموکرات، او را به خاطر کاهش هزینه هایش در پست پلیس و همچنین پول هنگفتی که علیرغم آن تماس ها برای امنیت خصوصی خرج کرده است، فرا می خواند. ، در آستانه انتخابات سه شنبه

در مصاحبه ای اختصاصی با فاکس نیوز دیجیتال، سناتور دموکرات ایالت میسوری، استیو رابرتز، استدلال کرد که رای دهندگان در ناحیه ۱ کنگره ایالت از انتخاب بوش “پشیمان خریدار” احساس می کنند و متعهد شد که در سراسر راهرو برای حمایت از سیاست هایی که شهروندان در منطقه واقعاً هستند کار کند. نگران، از جمله جنایت.

“[Bush] همچنان می گوید که ما باید بودجه اداره پلیس را کاهش دهیم. من به شما خواهم گفت، در هر جلسه انجمن، جلسه تالار شهر، جلسات با رهبران تجاری ما، آنها می گویند که موضوع شماره یک شهر و شهرستان سنت لوئیس جرم است. رابرتز گفت و هیچ کس معتقد نیست که کاهش بودجه پلیس راه حل درستی برای این مشکل است.

“در هر صورت، ما نیاز به پاسخگویی بهتر پلیس داریم، اما بودجه بیشتری برای آموزش بهتر. منظورم این است که ما بیش از ۱۰۰ افسری را که فقط در اداره شهر سنت لوئیس به آن نیاز داریم کم کرده ایم. و ادامه این خط کاهش بودجه پلیس فقط باعث بیشتر شدن این موضوع می شود. تفرقه بدون هیچ راه حل واقعی برای مسائل جنایت ما در این منطقه.”

سناتور دموکرات ایالت میسوری استیو رابرتز، که چالش برانگیز است "جوخه" عضو نماینده، کوری بوش، با براندون گیلسپی از فاکس نیوز در طی مصاحبه ای در روز پنجشنبه، 28 ژوئیه 2022 صحبت می کند.

سناتور دموکرات ایالت میسوری، استیو رابرتز، که در حال به چالش کشیدن نماینده «جوخه»، نماینده کوری بوش است، با براندون گیلسپی از فاکس نیوز طی مصاحبه ای در روز پنجشنبه، ۲۸ ژوئیه ۲۰۲۲، صحبت می کند.
(براندون گیلسپی)

هرزه. کوری بوش به دلیل ارتباط با حامی که زمانی گفته بود می‌خواهد اسرائیل را به آتش بکشد انتقاد کرد.

رابرتز در ادامه به انتقاد از “دورویی” بوش پرداخت که صدها هزار دلار برای امنیت شخصی خود خرج می‌کرد، در حالی که همچنان خواستار کاهش بودجه پلیس بود و همچنین رای مخالف اقداماتی که از دادگاه عالی و خانواده‌های آنها محافظت می‌کرد.

“شما بوش زن کنگره را دارید که در حال حاضر تقریباً نیم میلیون دلار را برای امنیت شخصی خود هزینه کرده است، در حالی که خواستار کاهش بودجه پلیس، مخالفت با افزایش حقوق افسران پلیس کنگره که به نجات جان او کمک کردند، و سایر اعضای کنگره رای داد. او با اشاره به قاضی کتانجی براون جکسون که اخیراً سوگند یاد کرد، گفت، و سپس علیه امنیت برای اولین قاضی زن سیاه‌پوست ما در دادگاه عالی رأی داد.

او افزود: “من نمی فهمم که چگونه کسی می تواند توجیه خود را از صرف این مقدار پول برای امنیت شخصی خود بگوید، اما بعداً بگوید امنیت برای دیگری وجود ندارد.” “من معتقدم حقوق سالانه یک مامور سرویس مخفی حدود ۱۵۰۰۰۰ دلار است و او بیش از سه برابر آن را برای جزئیات خود خرج می کند در حالی که سعی می کند آن را برای دیگران پس بگیرد.”

هنگامی که از رابرتز در مورد احتمال به دست آوردن کنترل مجلس نمایندگان توسط جمهوری خواهان در ماه نوامبر پرسیده شد، رابرتز گفت که با هر دو طرف راهرو برای تصویب قوانین همکاری خواهد کرد و خدماتش در کنگره تماماً مربوط به او نخواهد بود، چیزی که او به آن اشاره کرد در مورد بوش اینطور نیست.

کوری بوش در "کوبیدن خانه" اولین نمایش در 13 آوریل 2019، در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا.

کوری بوش در اولین نمایش “خانه را خراب کنید” در ۱۳ آوریل ۲۰۱۹ در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا شرکت می کند.
(کیمبرلی وایت/گتی ایماژ برای نتفلیکس)

نماینده DEM کوری بوش در مورد بایدن برای انتخاب مجدد: “من نمی خواهم به آن سوال پاسخ دهم”

او همچنین زمان خود را به عنوان یک دموکرات در مجلس قانونگذاری ایالت میسوری تحت کنترل جمهوری خواهان به عنوان مدرکی که او توانایی کار در سراسر راهرو را دارد تبلیغ کرد.

او گفت: «من می‌دانم وقتی تعداد طرف مقابل بسیار بیشتر است، عمل کردن چگونه است. “من معتقدم که در سطح فدرال، اعداد نزدیک‌تر خواهند شد. اما این چیزی است که من را در شش سال گذشته در مجلس قانونگذاری ایالتی آماده کرده است، و برخی از بهترین قوانینم را با همکاری با مردم از سراسر راهرو به تصویب رساندم. ، یافتن سازش.”

او در ادامه از رویکرد بوش در خدمات عمومی انتقاد کرد و او را متهم کرد که با عدم همکاری با دیگران در زمانی که به هر آنچه که می‌خواهد نمی‌رسد، به ساکنان آسیب می‌رساند.

او گفت: “وقتی مردم دو سال پیش به بوش زن کنگره رای دادند، مطمئن نبودند که چه چیزی به دست می‌آورند. و آنچه ما در میدان می‌بینیم، با شنیدن تلفن‌ها، مردم بسیار پشیمان می‌شوند.” “شما فردی را دارید که نه تنها نسبت به منطقه بی تفاوت است، بلکه در واقع آسیب واقعی به رشد و توسعه شهر سنت لوئیس و شهرستان سنت لوئیس وارد می کند.”

نماینده کوری بوش در جلسه استماع کمیته نظارت و اصلاحات مجلس در ساختمان ریبورن در 6 می 2021 شهادت می دهد.

نماینده کوری بوش در جلسه استماع کمیته نظارت و اصلاحات مجلس در ساختمان ریبورن در ۶ می ۲۰۲۱ شهادت می دهد.
(تام ویلیامز/CQ-Roll Call، Inc از طریق گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

“وقتی هر روز از خواب بیدار می شوم، تمرکز من روی توییتر، حساب رسانه های اجتماعی من نخواهد بود. تمرکز من بر روی کاپیتول است، انجام کارهایی که در شش سال گذشته در ایالت انجام می دادم. وی بعداً افزود.

“ما باید دور هم جمع شویم، و داشتن یک مقام منتخب در حال حاضر که این موقعیت را داشته باشد که اگر من به همه چیزهایی که می‌خواهم نرسم، پس اصلاً نمی‌خواهم هیچ اتفاقی بیفتد، فقط برای دموکراسی ما بد است و این کار را نمی‌کند. هر چیزی را حل کند.»

رابرتز به دلیل اتهامات تجاوز جنسی از سوی دو زن به سال ۲۰۱۵ با انتقاداتی روبرو شده است. او با هر دو زن به توافق رسید، اما معتقد است که مرتکب هیچ تخلفی نشده است.

رأی دهندگان برای رأی دادن به انتخابات مقدماتی میسوری در ۲ اوت به پای صندوق های رای می روند.