رسانه‌های لیبرال به دلیل پوشش اقتصادی مورد انتقاد قرار گرفتند، در حالی که مدیر بایدن رکود را بازتعریف می‌کند: «آمریکایی‌ها را به آتش می‌کشند».جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

رئیس گروه رسانه ای منطقه بورلی هالبرگ در روز جمعه در «اول فاکس اند فرندز» گفت که دولت بایدن با کمک بسیاری از صاحب نظران رسانه های اصلی، آمریکایی ها را در مورد اقتصاد «آشکار» می کند. هالبرگ خبرنگاران را به دلیل اتخاذ سریع نکات گفتگوی کاخ سفید که به دنبال تعریف مجدد رکود بود، مورد انتقاد قرار داد.

روزنامه نگاران سیاسی، سی ان ان، ام اس ان بی سی از تعریف رکود اقتصادی که قبلاً از آن حمایت می کردند عقب نشینی کردند

بورلی هالبرگ: این روزها سخت است که بگوییم چه کسی خبرنگار است و چه کسی از حقوق و دستمزد دولت بایدن حقوق می گیرد. آنچه می بینید همین است خبرنگاران و رسانه ها به نظر می رسد با صحبت های دموکرات ها همگام است. به نظر می رسد که آنها در واقع با یکدیگر صحبت می کنند، نه تنها از رئیس جمهور تعریف می کنند، در حالی که ظاهراً وضعیت خوبی ندارد، بلکه همانطور که شما اشاره کردید، واژه هایی مانند رکود و زن را بازتعریف می کنند، حتی تا حدی که با آنچه گزارش کرده اند در تناقض هستند. قبل از. بنابراین فکر می‌کنم این تلاش ضعیفی از سوی رسانه‌ها است که تلاش می‌کنند مردم آمریکا فکر کنند که دردی که احساس می‌کنند آنقدرها هم که فکر می‌کنند بد نیست. اما من فکر می‌کنم که این برای سازمان‌ها و رسانه‌های رسانه‌ای ضعیف عمل می‌کند، زیرا اگر آمریکایی‌ها را آتش بزنند، همچنان پایگاه مشتریان خود را از دست خواهند داد.

ویدیوی کامل را در زیر تماشا کنید: