رای دهندگان سانفرانسیسکو سبک و ماهیت نانسی پلوسی را ارزیابی می کنند و با نزدیک شدن به انتخابات میان دوره ای اولویت ها را به اشتراک می گذارند.


تجربه نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان به عنوان رئیس دموکرات مجلس نمایندگان به نفع سانفرانسیسکایی ها بوده است، اما برخی از دوره طولانی تصدی وی در واشنگتن انتقاد کردند و در عین حال به اشتراک گذاشتن اولویت هایی که تصمیمات رای گیری آنها را در آستانه انتخابات میان دوره ای نوامبر در نظر گرفت، بیان کردند.

سوزان، یکی از ساکنان سانفرانسیسکو به فاکس نیوز گفت: «نانسی پلوسی قطعا برای مردم کار می کند. او یک کارمند عمومی باورنکردنی است و زندگی خود را وقف خدمات عمومی کرده است.»

جو، یکی دیگر از سانفرانسیسکایی ها، افکار دیگری داشت: “او به نظر من بیش از حد سیاسی هستم.”

من به دنبال کسی نیستم که اظهارات سیاسی کند.

حمله دموکرات ها به پلوسی به دلیل “شکست رهبری مجلس” پس از افتضاحات سهام، خواستار “رهبران جدید”

نانسی پلوسی سخنران "من را به یاد بسیاری از سیاستمداران سنتی می اندازد،" جو، یکی از ساکنان سانفرانسیسکو به فاکس نیوز گفت.

جو، یکی از ساکنان سانفرانسیسکو به فاکس نیوز گفت، نانسی پلوسی، رئیس مجلس، “من را به یاد سیاستمداران سنتی زیادی می اندازد.”
(فاکس نیوز دیجیتال/جان مایکل راش)

پلوسی به مدت ۲۰ سال به عنوان رئیس مجلس نمایندگان یا رهبر اقلیت رهبری دموکرات‌های مجلس نمایندگان را برعهده داشته است و این امر باعث شده است که برخی از قانون‌گذاران این سوال را مطرح کنند که در صورت از دست دادن کنترل مجلس سفلی در نوامبر، آیا او بازنشسته خواهد شد یا خیر. آخرین رتبه بندی قدرت فاکس نیوز پیش بینی می کند که جمهوری خواهان ممکن است اکثریت ۱۳ کرسی در مجلس نمایندگان را کسب کنند (در مجموع ۲۳۱ کرسی) که باعث می شود دموکرات ها با کسری ۱۴ کرسی (۲۰۴ کرسی) مواجه شوند.

جو گفت: پلوسی بسیاری از سیاستمداران سنتی را به من یادآوری می کند که در سخنرانی خوب هستند، اما لزوماً در تضمین اجرای سیاست برای کمک به مردم عالی نیستند. “بنابراین من نسبت به کسی که شاید نظر تازه ای داشته باشد، اشتباه می کنم.”

هارولد، یکی از ساکنان سانفرانسیسکو، گفت: پلوسی یکی از آن دسته از افراد نخبه است که بهترین فرد برای حزب دموکرات نیست.

کیت موافقت کرد.

او گفت: “نانسی پلوسی، من فکر می کنم او در مورد همه چیز دروغ می گوید.” او فقط از هر چیزی که در مورد آن صحبت می کند کاملاً بی تفاوت است.

معلمان سانفرانسیسکو: به تدریس در کالیفرنیا نپردازید، هزینه ای ندارد

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان به مدت 35 سال نماینده سانفرانسیسکو بوده است.  برخی از رای دهندگان هنوز از خانم کنگره حمایت می کنند، اما برخی دیگر احساس می کنند که او سیاست را بر سیاست اولویت می دهد.

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان به مدت ۳۵ سال نماینده سانفرانسیسکو بوده است. برخی از رای دهندگان هنوز از خانم کنگره حمایت می کنند، اما برخی دیگر احساس می کنند که او سیاست را بر سیاست اولویت می دهد.
(اخبار فاکس )

علیرغم حمایت دوگانه از پلوسی در میان مردم سانفرانسیسک، مردم محلی عمدتاً در مورد اولویت های رأی گیری مشابه برای انتخابات میان دوره ای آینده توافق کردند. اقتصاد، دور نگه داشتن جمهوری خواهان از قدرت و سقط جنین از جمله مسائلی بود که آنها با فاکس نیوز در میان گذاشتند.

کریس، یکی از ساکنان سانفرانسیسکو به فاکس نیوز گفت که اقتصاد چیزی است که او را برای رای دادن بیرون می آورد.

او گفت: اجاره ها افزایش یافته، قیمت مواد غذایی افزایش یافته است. من هم مثل بقیه تحت تاثیر قرار می‌گیرم.»

برخی از ساکنان سانفرانسیسکو گفتند که حفاظت از دموکراسی اولویت اصلی آنهاست.

پیش از انتخابات میان دوره ای ۲۰۲۲، دموکرات ها با رای دهندگان لاتین در برابر جمهوری خواهان زمین را از دست دادند.

کاترین گفت که مبارزه با فاشیسم و ​​اقتدارگرایی از اولویت های اصلی او است.

کاترین گفت که مبارزه با فاشیسم و ​​اقتدارگرایی از اولویت های اصلی او است.
(فاکس نیوز دیجیتال/جان مایکل راش)

سوزان گفت: «دموکراسی در خط است. حق رای، حق سقط جنین، همه این حقوق اکنون در خط است و ما باید بیرون بیاییم و رای دهیم.

کاترین به فاکس نیوز گفت: “فقدان دموکراسی که شروع شده است، به ویژه در حزب جمهوری خواه، باید همراه با فاشیسم و ​​اقتدارگرایی به عقب رانده شود.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

جان، یکی از ساکنان قدیمی سانفرانسیسکو، گفت که او رای می‌دهد تا «دیوانه‌های راست‌گرا و افراد MAGA نتوانند در مجلس و سنا کرسی‌های خود را کسب کنند».

دیگران دسترسی به سقط جنین را در اولویت قرار دادند.

جو گفت: “من فکر می کنم که زنان حق انتخاب دارند.” “من احساس می کنم هر کسی که طرفدار حقوق سقط جنین یا حقوق زنان باشد، نامزدی خواهد بود که من از او حمایت خواهم کرد.”