راه حل چارلز بارکلی برای مشکل درگیری هواداران NBA


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

چارلز بارکلی فکر می‌کند که مشکل رایج تعاملات منفی طرفداران و بازیکنان در NBA تنها در پنج دقیقه قابل حل است.

این همه زمانی است که “Round Mound of Rebound” و همتایان NBA او نیاز دارند تا به نزاع‌ها پایان دهند، همانطور که یکشنبه دیدیم با واکنش کریس پل به آزار و اذیت خانواده‌اش هنگام حضور در یک بازی پلی آف در دالاس.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

چارلز بارکلی در رویداد UFC Fight Night در UFC APEX در 20 نوامبر 2021 در لاس وگاس، نوادا حضور دارد.

چارلز بارکلی در رویداد UFC Fight Night در UFC APEX در ۲۰ نوامبر ۲۰۲۱ در لاس وگاس، نوادا حضور دارد.
(Chris Unger/Zuffa LLC)

بارکلی روز یکشنبه از طریق برنامه گفت: “هی، ما می توانیم به همه این چیزها پایان دهیم. برخی از چیزهایی که این هواداران می گویند. … بیایید آن را به مدت پنج دقیقه به زمین مرکزی ببریم، من همیشه این را گفته ام.” NBA در TNT.

چاک بر این عقیده است که اگر می‌خواهید خوب صحبت کنید، بهتر است بتوانید از آن پشتیبان تهیه کنید – وکلا شامل نمی‌شوند.

“بعضی از مزخرفاتی که آنها به شما گفتند، هی، فقط پنج دقیقه به من در دادگاه مرکزی با آنها فرصت دهید و بگویید “تو هیچ اتهامی نخواهی داشت، آیا از کسی شکایت مدنی نمی شود. آنچه را که همین الان به من گفتی بگو. بارکلی اضافه کرد: دقیقاً به صورت من و برای این پنج دقیقه من می خواهم به الاغ شما ضربه بزنم و شما را از بین ببرم.

8 مه 2022;  دالاس، تگزاس، ایالات متحده آمریکا؛  کریس پل (3) گارد فینیکس سانز به دریافت ششمین تماس خطا و خطا در بازی مقابل دالاس ماوریکس در کوارتر چهارم در جریان بازی چهارم دور دوم برای پلی آف NBA 2022 در مرکز خطوط هوایی آمریکا واکنش نشان داد.

۸ مه ۲۰۲۲; دالاس، تگزاس، ایالات متحده آمریکا؛ کریس پل (۳) گارد فینیکس سانز به دریافت ششمین تماس خطا و خطا در بازی مقابل دالاس ماوریکس در کوارتر چهارم در جریان بازی چهارم دور دوم برای پلی آف NBA 2022 در مرکز خطوط هوایی آمریکا واکنش نشان داد.
(جروم میرون-ورزش USA TODAY)

نکته این است که شما نمی توانید به صورت شفاهی مزاحمت ایجاد کنید و در عین حال پشت تهدید دعوی قضایی پنهان شوید.

سر چارلز برای اینکه سردرگمی پیش نیاید، احساس نمی‌کند که بازیکنان فعلی و او به پنج دقیقه کامل نیاز ندارند، او فقط می‌خواهد از این لحظه لذت ببرد.

بارکلی اصرار کرد: “من وقتم را می گیرم. من نمی خواهم او را سریع کتک بزنم.” “من می‌خواهم آن‌ها را کمی بکوبم، سپس یونجه‌سازها را روی آنها بگذارم.

چارلز بارکلی قبل از مسابقه بین Auburn Tigers و Mississippi State Bulldogs در ورزشگاه Jordan-Hare در 28 سپتامبر 2019 در Auburn، AL با هواداران صحبت می کند.

چارلز بارکلی قبل از مسابقه بین Auburn Tigers و Mississippi State Bulldogs در ورزشگاه Jordan-Hare در ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۹ در Auburn، AL با هواداران صحبت می کند.
(مایکل چانگ/گتی ایماژ)

به نظر می رسید یکی از همراهان بارکلی تی ان تی و یکی دیگر از تالار مشاهیر، شکیل اونیل، طرفدار راه حل بارکلی باشد. شاک خندان با اشاره به جورج فورمن، قهرمان سابق بوکس، گفت: “من صدایت را می شنوم فورمن”. “چارلز فورمن.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

برای کسی که ۲۳۷۵۷ امتیاز از آنها را کسب کرده است، این ممکن است تاثیرگذارترین امتیاز او باشد.