راننده مینه سوتا به دلیل قتل معترض پس از راندن به میان جمعیت در سال ۲۰۲۱ به ۲۰ سال زندان محکوم شد.


مردی در سنت پل، مینه سوتا، مردی که در ژوئن ۲۰۲۱ با ماشین به سمت گروهی از معترضان مینیاپولیس رفت و یک نفر را کشت، روز چهارشنبه به ۲۰ سال زندان محکوم شد.

در ماه اکتبر، نیکلاس کراوس به دلیل قتل دئونا ماری کنجدک در جریان این حادثه به حمله درجه دوم و قتل درجه دوم اعتراف کرد.

نیکلاس کراوس در سال 2021 به دلیل رانندگی در میان جمعیت معترضان در مینیاپولیس، مینه سوتا و کشتن یک نفر و مجروح کردن سه نفر دیگر به 20 سال زندان محکوم شد.

نیکلاس کراوس در سال ۲۰۲۱ به دلیل رانندگی در میان جمعیت معترضان در مینیاپولیس، مینه سوتا و کشتن یک نفر و مجروح کردن سه نفر دیگر به ۲۰ سال زندان محکوم شد.
(زندان شهرستان هنپین)

کراوس با سومین اتهام حمله درجه دوم روبرو شد که دادستان ها به عنوان بخشی از توافق نامه انصراف دادند.

راننده مینه سوتا مرتبط با مرگ معترض در ماه مارس محاکمه می شود

کراوس به دلیل حادثه ای که در آن به سمت یک ماشین پارک شده که به عنوان سدی در خیابانی که در آن تظاهرکنندگان به قتل وینستون بوگی اسمیت جونیور توسط مجری قانون اعتراض داشتند، شتاب داد، متهم شد.

او سپس به خودروی پارک شده برخورد کرد و آن را به سمت معترضان هل داد و کنجدک را کشت و سه نفر دیگر را مجروح کرد.

پلیس مینیاپولیس درست قبل از غروب آفتاب بر روی بلوک طولانی دریاچه سنت در آپتاون فرود می آید تا موانعی را که توسط معترضان سه شنبه شب، 15 ژوئن 2021، در مینیاپولیس برپا شده بود، از بین ببرد.

پلیس مینیاپولیس درست قبل از غروب آفتاب بر روی بلوک طولانی دریاچه سنت در آپتاون فرود می آید تا موانعی را که توسط معترضان سه شنبه شب، ۱۵ ژوئن ۲۰۲۱، در مینیاپولیس برپا شده بود، از بین ببرد.
(جف ویلر/ستار تریبون از طریق AP)

ایستگاه فاکس KMSP در مینیاپولیس گزارش داد که کراوس در ماه اکتبر در دادگاه اعتراف کرد که عمداً وارد سنگرها و جمعیت شده است.

راننده ای که به معترضان مینیاپولیس حمله کرد، فکر می کرد عیسی به سوپر کاسه رفته است: گزارش

وی همچنین در بازجویی به این موضوع اعتراف کرد که در زمان تصادف دچار مشکل روحی و روانی بوده و تحت تاثیر مواد مخدر بوده است. اما چیزی که او نمی توانست بگوید این بود که چه چیزی او را به انجام آن سوق داد و چرا.

قبل از صدور حکم در روز چهارشنبه، کراوس به دادگاه گفت که “باید من بودم” که در آن روز مرده بودم، در حالی که حمایت خود را از جنبش Black Lives Matter اعلام کرد.

پلیس اقلامی را که برای سد کردن خیابان لیک در محله آپتاون مینیاپولیس استفاده شده بود، پاکسازی می‌کند، چهارشنبه، 16 ژوئن 2021. مردی در سنت پل متهم به سرعت گرفتن و رانندگی به سمت گروهی از معترضان در مینیاپولیس در حالی که مست بود، یک نفر را کشت، روز چهارشنبه به قتل عمد درجه دوم متهم شد.

پلیس اقلامی را که برای سد کردن خیابان لیک در محله آپتاون مینیاپولیس استفاده شده بود، پاکسازی می‌کند، چهارشنبه، ۱۶ ژوئن ۲۰۲۱. مردی در سنت پل متهم به سرعت گرفتن و رانندگی به سمت گروهی از معترضان در مینیاپولیس در حالی که مست بود، یک نفر را کشت، روز چهارشنبه به قتل عمد درجه دوم متهم شد.
(کارلوس گونزالس/ استار تریبون از طریق AP)

کراوس به دادگاه گفت که در آن روز انتخاب بدی داشته و مستحق حداکثر مجازات ۲۱ سال زندان است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

اگرچه او گفت که انتظار نداشت خانواده او را ببخشند، کراوس از خانواده عذرخواهی کرد.

یکی از قربانیان این حادثه به دادگاه گفت که با این توافق مخالف است و می‌خواهد کراوس حداکثر مجازات را سپری کند.

در نهایت، دادگاه کراوس را به ۴۵ ماه یا ۳.۷۵ سال زندان برای حمله درجه دوم و ۲۴۰ ماه یا ۲۰ سال برای قتل درجه دوم محکوم کرد. هر دو حکم به طور همزمان اجرا می شود، به این معنی که بیشترین مدت محکومیت او ۲۰ سال است.