راجر ماریس جونیور MLB را منفجر می‌کند، می‌گوید شصت و دومین بازی خانگی آرون جاج باید رکورد یک فصل باشد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

راجر ماریس جونیور در ۹ روز گذشته به نیویورک و تورنتو سفر کرده و یانکی ها را تماشا کرده است تا در نهایت آرون قاضی را ببیند که رکورد یک فصل خانگی پدرش در لیگ آمریکا را با ۶۱ ران خانگی به دست آورده است.

اما این اولین بار نیست که ماریس این کار را می کند. او شاهد شکست مارک مک‌گوایر، سامی سوسا و بری باندز از ۶۱ خانه در بین سال‌های ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۱ بود.

با این حال، Bonds، Sosa و McGwire همگی توسط ابر استروئیدی که روی آنها آویزان است آلوده شده اند. مک‌گوایر به استفاده از داروهای تقویت‌کننده عملکرد اعتراف کرد، اما سوسا و باندز هرگز این کار را نکردند، اگرچه آنها متهم به این کار بودند.

به همین دلیل است که ماریس پس از پیروزی ۸-۳ یانکی ها مقابل تورنتو بلو جیز به خبرنگاران گفت که اگر قاضی تا پایان فصل عادی ۶۲ ران خانگی را انجام دهد، رکورد او به عنوان بیشترین تعداد دوی خانگی تک فصلی تا به حال باقی خواهد ماند.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

آرون قاضی شماره 99 از نیویورک یانکیز پس از پیروزی مقابل تورنتو بلو جیز در مرکز راجرز در 28 سپتامبر 2022 در تورنتو، انتاریو، کانادا، با راجر ماریس جونیور صحبت می کند.

آرون قاضی شماره ۹۹ از نیویورک یانکیز پس از پیروزی مقابل تورنتو بلو جیز در مرکز راجرز در ۲۸ سپتامبر ۲۰۲۲ در تورنتو، انتاریو، کانادا، با راجر ماریس جونیور صحبت می کند.
(وون ریدلی/گتی ایماژ)

او توضیح داد: «فکر می‌کنم این معنای زیادی دارد، نه فقط برای من، فکر می‌کنم برای بسیاری از مردم معنای زیادی دارد. “او تمیز است، او یک یانکی است، او بازی را به شیوه ای درست انجام می دهد. من فکر می کنم این به مردم این فرصت را می دهد تا به کسی نگاه کنند که باید به خاطر زدن ۶۲ ران خانگی مورد احترام قرار گیرد و نه فقط به عنوان فردی که این کار را در لیگ آمریکا انجام داده است.” او باید به خاطر قهرمانی واقعی تک‌فصل خانگی مورد احترام قرار گیرد. اگر او به عدد ۶۲ برسد، واقعاً همین است و فکر می‌کنم این چیزی است که باید اتفاق بیفتد. “

آرون قاضی راجر ماریس را با ۶۱مین هومر فصل پیوند داد

ماریس در گذشته نیز نظر خود را در مورد این موضوع به اشتراک گذاشته است، اما MLB کتاب رکوردهای خود در ۷۳ بازی خانگی باندز در سال ۲۰۰۱ را حذف نکرده است، زیرا هنوز هم رکوردی است که باید در فصل عادی شکست بخورد. هر سه بازیکن، هر چند، به تالار مشاهیر بیسبال معرفی نشده اند.

اما آنچه ماریس توضیح داد دقیقاً این است که چرا قاضی اکنون زیر میکروسکوپ قرار گرفته است. او نه تنها یک فصل با کالیبر MVP را سپری می کند، زیرا او همچنین به دنبال تاج سه گانه است، او این کار را بدون استفاده از داروهای تقویت کننده عملکرد انجام می دهد. و ماریس معتقد است که این تاثیرگذارتر از آن چیزی است که او قبلاً در پرونده پدرش انجام داده است.

مارک مک گوایر (C) از سنت لوئیس کاردینالز توپی را که برای شصت و دومین دوره خانگی خود در فصل مقابل شیکاگو کابز زد، نگه می دارد، توپی که توسط تیم فورنریس (دومین لیگ)، به عنوان پدر جان مک گوایر (L)، راجر به او داده شد. ماریس جونیور (2ndR) و کوین ماریس در 08 سپتامبر در استادیوم بوش، در سنت لوئیس، MO نگاه می کنند.  مک گوایر رکورد 61 ران خانگی را برای فصلی که توسط راجر ماریس در سال 1961 تعیین شده بود، شکست.

مارک مک گوایر (C) از سنت لوئیس کاردینالز توپی را که برای شصت و دومین دوره خانگی خود در فصل مقابل شیکاگو کابز زد، نگه می دارد، توپی که توسط تیم فورنریس (دومین لیگ)، به عنوان پدر جان مک گوایر (L)، راجر به او داده شد. ماریس جونیور (۲ndR) و کوین ماریس در ۰۸ سپتامبر در استادیوم بوش، در سنت لوئیس، MO نگاه می کنند. مک گوایر رکورد ۶۱ ران خانگی را برای فصلی که توسط راجر ماریس در سال ۱۹۶۱ تعیین شده بود، شکست.
(STEPHEN JAFFE/AFP از طریق Getty Images)

ماریس مجبور شد برای اولین بار پنجشنبه شب با قاضی ملاقات کند و با او صحبت کند، علیرغم اینکه این هفته با مادرش در تورنتو حضور داشت تا در جریان خفاش هایش به او نگاه کند. او گفت که نمی‌خواهد «حواس‌پرتی» باشد و می‌خواست مطمئن شود که قاضی قبل از ملاقات پدرش را بسته است.

او گفت: «از او پرسیدم که چرا اینقدر صبر کرد تا مرا وادار به سفر در سراسر کشور کند. “نکته جالب این بود که روز نهم بود که اینجا بودم [watching Judge]. او ۹۹ می پوشد، پدر ۹ می پوشد. حالا احتمالاً به استادیوم یانکی می‌رویم و در ۱ اکتبر که پدر ۶۱مینش را می‌گیرد، ۶۲ را می‌زنیم.”

فرماندار کانکتیکات ایده ای برای تغییر قوانین برای جلوگیری از راه رفتن قاضی آرون دارد

ماریس معتقد است که جشن قهرمانی AL East که یانکی ها پس از پیروزی روز سه شنبه داشتند همان چیزی بود که قاضی به آن نیاز داشت تا افت هومر هفت بازی خود را جبران کند، و اکنون که ۶۱ در جدول آمار او است، او مطمئن است که مسابقه بعدی در مقطعی از این هفته در برانکس خواهد آمد. .

او گفت: “می توانید بگویید که او برگشته است و اکنون آماده رفتن است.”

هومر قاضی با شمارش ۳-۲ تیم مایزا در نوبت هفتم به اوج رسید، گلوله ای که در کمتر از چهار ثانیه از حصار زمین چپ عبور کرد.

آرون قاضی شماره 99 از نیویورک یانکیز پس از انجام شصت و یکمین دوره خانگی خود در فصل در هفتمین دوره بازی مقابل تورنتو بلو جیز در مرکز راجرز در 28 سپتامبر 2022 در تورنتو، انتاریو، کانادا، کلاه خود را به سمت مادرش می زند.  قاضی حالا راجر ماریس را برای رکورد لیگ آمریکا مساوی کرده است.

آرون قاضی شماره ۹۹ از نیویورک یانکیز پس از انجام شصت و یکمین دوره خانگی خود در فصل در هفتمین دوره بازی مقابل تورنتو بلو جیز در مرکز راجرز در ۲۸ سپتامبر ۲۰۲۲ در تورنتو، انتاریو، کانادا، کلاه خود را به سمت مادرش می زند. قاضی حالا راجر ماریس را برای رکورد لیگ آمریکا مساوی کرده است.
(وون ریدلی/گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

توپ در گلوله بلو جیز فرود آمد و برای نگهداری ایمن به یانکی ها بازگردانده شد. قاضی پس از پایان بازی توپ را به مادرش داد.