رابرت کریمو، فرد مورد علاقه تیرانداز پارک هایلند پس از شکار انسان دستگیر شد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

یک فرد مورد علاقه مرتبط با حمله ای که در آن شش نفر در جریان تیراندازی در رژه روز استقلال در هایلند پارک، حومه ثروتمند شیکاگو، به ضرب گلوله کشته شدند و بسیاری مجروح شدند، در پی ساعت ها تعقیب و گریز دستگیر شد.

لو جوگمن، رئیس پلیس هایلند پارک گفت که رابرت کریمو سوم، ۲۲ ساله، پس از یک تعقیب و گریز کوتاه با خودرو، دستگیر شد. جوگمن گفت، یک افسر پلیس شمال شیکاگو متوجه شد که مقامات خودرو در همان روز هشدار داده بودند که ممکن است توسط کریمو در حالی که او در حال فرار بود رانده شود.

جوگمن گفت که افسر تلاش کرد تا یک توقف ترافیکی را آغاز کند، اما کریمو قبل از اینکه در دریاچه جنگل متوقف شود، فرار کرد. رئیس گفت که انتظار می رفت از او درباره نقش ادعایی اش در تیراندازی جمعی بازجویی شود.

به گفته مقامات، کریمو احتمالاً با تیراندازی روز دوشنبه مرتبط است که در آن حداقل شش نفر کشته و حدود ۲۲ نفر دیگر از روی پشت بام قبل از فرار زخمی شدند. به گفته مقامات، پنج نفر از کشته شدگان در صحنه پیدا شدند و بالغ بودند. یکی دیگر به بیمارستان منتقل شد و درگذشت.

به گفته مقامات، یک کودک در میان مجروحان بود که به شدت مجروح شد.

تیراندازی شد به گفته مقامات، در تقاطع خیابان مرکزی و خیابان دوم در پارک هایلند حدود ساعت ۱۰:۲۴ صبح دوشنبه CT.

هایلند پارک، ایلینویز، تیراندازی رژه چهارم جولای

کریس کوولی، معاون کلانتری لیک کانتی گفت که مظنون از “تفنگ پرقدرت” استفاده کرده است، اما از ارائه توضیحات دقیق درباره سلاح خودداری کرد. او گفت که این حمله در نزدیکی آخرین مرحله مسیر رژه آغاز شد و تماشاگران را در کناره‌ها هدف قرار داد.

او افزود که این حمله یک “روز بسیار تصادفی، بسیار عمدی و بسیار غم انگیز” بود.

مقامات گفتند که فرد مسلح احتمالاً از طریق نردبان در یک کوچه متصل به ساختمان به پشت بام یک کسب و کار دسترسی پیدا کرده است.

پلیس ایالتی و افسران شیکاگو برای کمک به پلیس هایلند پارک در تحقیقات به محل حادثه رفتند و معاونان کلانتر شهرستان لیک نیز همین کار را کردند. مقامات گفتند که FBI همچنین کمک کرده است و اداره الکل، تنباکو، سلاح گرم و مواد منفجره در حال کار بر روی ردیابی سلاح مورد استفاده در حمله

رابرت ای. کریمو، 22 ساله، به عنوان یک فرد مورد علاقه در حمله رژه 4 جولای در هایلند پارک، ایلینوی که در آن حداقل شش نفر کشته شدند، شناسایی شده است.  او ساعاتی پس از تیراندازی توسط پلیس بازداشت شد.

رابرت ای. کریمو، ۲۲ ساله، به عنوان یک فرد مورد علاقه در حمله رژه ۴ جولای در هایلند پارک، ایلینوی که در آن حداقل شش نفر کشته شدند، شناسایی شده است. او ساعاتی پس از تیراندازی توسط پلیس بازداشت شد.
(اداره پلیس هایلند پارک)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید