رئیس پلیس می گوید: تصادف مرگبار Uvalde شامل کامیون مظنون به حمل مهاجران غیرقانونی بود


به گفته پلیس، پلیس تگزاس به یک تصادف بزرگ در روز چهارشنبه در Uvalde واکنش نشان داد که در آن سه وسیله نقلیه، از جمله یکی از آنها تصور می‌شود حامل چندین مهاجر غیرقانونی بود. Uvalde حدود ۶۰ مایلی از مرز تگزاس و مکزیک در گذرگاه ایگل است.

این تصادف در خیابان اصلی و خیابان گتی رخ داد. پلیس بزرگراه ۸۳ و بزرگراه ۹۰ ایالات متحده را بست.

اداره ایمنی عمومی تگزاس در حال بررسی تصادف سه وسیله نقلیه در Uvalde است.

اداره ایمنی عمومی تگزاس در حال بررسی تصادف سه وسیله نقلیه در Uvalde است.
(مایکل ام سانتیاگو/گتی ایماژ)

براونز مایلز گرت در بیمارستان پس از تصادف تک اتومبیل پس از تمرین بستری شد

پلیس به خبرنگاران محلی گفت که در این تصادف دو نفر کشته و ۱۰ نفر دیگر زخمی شدند.

به گزارش آسوشیتدپرس، دانیل رودریگز، رئیس اداره پلیس Uvalde به یک ایستگاه محلی گفت که گمان می‌رود یکی از خودروها حامل مهاجران غیرقانونی بوده است.

رودریگز گفت: “یک وسیله نقلیه توسط گشت مرزی ایالات متحده که با سرعت در حال حرکت به سمت شرق در بزرگراه ۹۰ بود، مشاهده شد و گمان می رود یک وسیله نقلیه باردار با بیگانگان غیرقانونی باشد.”

رودریگز گفت کامیون حامل مهاجران در مرکز شهر اووالده با یک تراکتور تریلر و یک خودروی دیگر برخورد کرد.

رودریگز گفت که همه کسانی که کشته یا مجروح شدند در وانت بودند.

طبق بیانیه اتحادیه مرزبانی در بخش دلریو، در حالی که ماموران مرزبانی خودروی با سرعت زیاد را شناسایی کردند، آنها درگیر هیچ گونه تعقیب و گریز یا تعقیب نبودند. اتحادیه موضوعی را در توییتر منتشر کرد که در آن مجموعه وقایعی را که منجر به تصادف شد، توضیح داد، که با یک مامور مرزبانی شروع شد که “کامیون را که سرعت می‌کشید، اما خیلی دور بود و نمی‌توانست در مورد آن تحقیق کند، شروع شد، بنابراین او درخواست کرد که به پلیس Uvalde اطلاع داده شود. ”

“هر گزارشی از شهردار Uvalde یا Uvalde PD مبنی بر اینکه ماموران BP در حال تعقیب بودند، زودهنگام بود، زیرا آنها بر اساس اطلاعات ناقص فرضیاتی را مطرح می کردند. همه اطلاعات موجود نشان می دهد که عوامل BP در منطقه حضور داشتند، اما آنها در تعقیب این خودرو دخالتی نداشتند. “این بیانیه ادامه داد. “تا کنون، هیچ کس نمی داند چرا راننده قبل از اینکه پلیس را ببیند اینقدر بی احتیاطی رانندگی می کرد. این یک رویداد وحشتناک دیگر در Uvalde است که با انتشار اطلاعات بد در جامعه توسط افرادی که باید بدانند حداقل منتظر برخی از آنها باشند بدتر شده است. شکلی از تحقیقات رخ دهد.”

دان مک لافلین، شهردار اووالده، گفت که حوادثی مانند حادثه چهارشنبه اووالده امری عادی است و در صورتی که دولت بایدن قوانین مهاجرت را تشدید کند، می توان آنها را متوقف کرد.

دان مک لافلین، شهردار اووالده، گفت که حوادثی مانند حادثه چهارشنبه اووالده امری عادی است و در صورتی که دولت بایدن قوانین مهاجرت را تشدید کند، می توان آنها را متوقف کرد.
(رویترز/ورونیکا جی. کاردناس)

دان مک لافلین، شهردار اووالده، به فاکس نیوز دیجیتال گفت که این تصادف یک “حادثه بی معنی و غم انگیز بود که نباید اتفاق می افتاد.”

مکلافلین گفت که حوادثی مانند این و حوادث دیگر در تگزاس جنوبی نتیجه مستقیم «چشم بستن» دولت بایدن بر تعداد بی‌سابقه افرادی است که به طور غیرقانونی وارد کشور می‌شوند.

مک لافلین گفت: «این دولت مدام می‌گوید که مرز امن و قفل شده است، اما از واقعیت بسیار دور است. “دو مهاجر غیرقانونی جان خود را از دست دادند. آنها می توانستند شهروند باشند. این فقط یک تراژدی است. و این دولت می تواند اگر بخواهد جلوی این کار را بگیرد و به دلایلی آنها تمایلی ندارند.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

اداره پلیس Uvalde به درخواست های فاکس نیوز دیجیتال برای اظهار نظر پاسخ نداد.

اداره ایمنی عمومی تگزاس در حال بررسی این سقوط است.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است. این یک داستان در حال توسعه است، برای هر گونه به روز رسانی دوباره بررسی کنید.