دیو روبین: ام‌اس‌ان‌بی‌سی، سی‌ان‌ان و بقیه رسانه‌های لیبرال به شدت به ترامپ برای کاندیداتوری در سال ۲۰۲۴ نیاز دارند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

دیو روبین، مفسر سیاسی محافظه‌کار و مجری برنامه گفت‌وگو گفت: رسانه‌های جریان اصلی «به شدت نیاز دارند» دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا، بار دیگر در سال ۲۰۲۴ نامزد شود، زیرا می‌تواند رتبه‌بندی آنها را احیا کند و در عین حال باعث ایجاد آشفتگی در حزب جمهوری‌خواه شود.

روبین در گفتگو با فاکس نیوز دیجیتال در اجلاس اقدام دانشجویی نقطه عطف ایالات متحده در تامپا، فلوریدا، رسانه هایی مانند MSNBC و CNN را یک “موسسه ذهنی تلویزیونی” توصیف کرد که مملو از “فعالان” و “مبلغان” است. او همچنین آنها را به دفن و ساختن داستان با هماهنگی Big Tech متهم کرد. اما روبین گفت که این رسانه‌ها، علی‌رغم تنفرشان از رئیس‌جمهور سابق، واقعاً می‌خواهند که او دوباره در کانون توجه قرار گیرد.

«حتی مبلغان CNN، حتی دان لمون و جیک تپر و [Brian] استلتر و [Jim] آکوستا که وانمود می‌کند از ترامپ متنفر است، وانمود می‌کند که او هیتلر است، با او کاملاً ناعادلانه رفتار می‌کند، داستان‌هایی را که مخالف بایدن است پنهان می‌کنند – آنها می‌خواهند که او نامزد شود، زیرا برای آنها رتبه‌بندی می‌آورد.”

او افزود که “ساختار انگیزشی بسیار پیچیده و منحرف” وجود دارد که رسانه ها و ترامپ را به هم پیوند می دهد.

آدرس‌های ABC «The VIEW» متوقف می‌شود و نامه از نقطه عطف ایالات متحده آمریکا منصرف می‌شود: «ما عذرخواهی می‌کنیم»

دیو روبین در اولین نمایش فیلم شرکت می کند "بدون فضاهای امن" در تئاتر چینی TCL در هالیوود، کالیفرنیا، در 11 نوامبر 2019.

دیو روبین در ۱۱ نوامبر ۲۰۱۹ در اولین نمایش فیلم “بدون فضاهای امن” در تئاتر چینی TCL در هالیوود، کالیفرنیا، شرکت می کند.
(عکس از مایکل تولبرگ/گتی ایماژ)

روبین به فاکس نیوز دیجیتال گفت: «آنها می‌خواستند او را نابود کنند زیرا رتبه آنها را بالا نگه می‌داشت و می‌خواستند شبیه بچه‌های خوب و مدافعان آزادی شوند. و از سوی دیگر، آنها اکنون به او نیاز دارند. آنها به شدت به او نیاز دارند.”

مجری «رابین ریپورت» ترامپ را برای یک رسانه در زمینه حمایت از زندگی به عنوان یک «شوک برای سیستم» توصیف کرد و پیش‌بینی کرد که آن‌ها «همه دیوانگی را انجام خواهند داد» زیرا بینندگان را برایشان به ارمغان می‌آورد. او همچنین خاطرنشان کرد که دلیل دیگری که رسانه‌ها می‌خواهند ترامپ نامزد شود، این است که می‌تواند بین رئیس‌جمهور سابق و فرماندار جمهوری‌خواه فلوریدا، ران دیسانتیس، «فاصله ایجاد کند».

او گفت: «دیسانتیس چه نامزد شود یا نه، آن‌ها می‌خواهند ترامپ به این نوع نیروی مخرب در سراسر حزب جمهوری‌خواه تبدیل شود، زیرا دو چیز را دوست دارند: رتبه‌بندی و نابودی جمهوری‌خواهان».

ترامپ دوباره بر اخبار مسلط شد، سخنرانی تاول‌آمیز بایدن در نوار کناری

سخنرانی دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در یک "آمریکا را نجات دهید" تجمع در مرکز خطوط هوایی آلاسکا، 9 ژوئیه 2022، در آنکوریج، آلاسکا.

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا، در جریان راهپیمایی “نجات آمریکا” در مرکز خطوط هوایی آلاسکا، ۹ ژوئیه ۲۰۲۲، در آنکوریج، آلاسکا، سخنرانی می‌کند.
(عکس از جاستین سالیوان/گتی ایماژ)

روبین گفت که «امیدوار است» ترامپ و دیسانتیس بتوانند کاری را پیش از انتخابات انجام دهند و گفت که به نظر می‌رسد ترامپ بر اساس انرژی و آنچه رئیس‌جمهور سابق به آن اشاره کرده، دوباره برای ریاست‌جمهوری نامزد خواهد شد.

نماینده بایرون دونالدز، نماینده ایالت فلوریدا، روز یکشنبه به فاکس نیوز دیجیتال گفت که رسانه ها “ذهن خود را از دست خواهند داد” و گفت که او پیش بینی می کند که همه کارهای اشتباه ترامپ را پوشش دیوار به دیوار پوشش دهد، بدون اینکه اذعان کند چه کاری درست انجام داده است. با این وجود، دونالدز فکر نمی‌کرد که این امر بر بسیاری از افرادی که قبلاً تصمیم خود را به او داده‌اند تأثیر بگذارد.

او گفت: “اگر تصمیم خود را در مورد او نگرفته اید، احتمالاً در مورد کوکاکولا یا پپسی نیز تصمیم خود را نگرفته اید.”

ترامپ پیش‌بینی می‌کند که رای‌دهندگان آینده آمریکا را در میان دوره‌ای «نجات خواهند داد»، اشاره‌ای به نامزدی ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴

تعدادی از شرکت کنندگان در TPUSA در آخر هفته گذشته توافق کردند که انتخاب ترامپ در ۲۰۲۴ باعث “فروپاشی” رسانه ای خواهد شد.

یکی از حاضران گفت: “امیدوارم رسانه ها منفجر شوند.”

نظرسنجی اخیر از رویداد تامپا نشان می دهد که بسیاری از محافظه کاران مردمی همچنان از ترامپ حمایت می کنند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

TPUSA از شرکت کنندگان در کنفرانس نظرسنجی کرد که اگر ترامپ تصمیم به راه اندازی مجدد کاخ سفید بگیرد، در سال ۲۰۲۴ به چه کسی رای می دهند. این نظرسنجی توسط Turning Point Action، وابسته به ۵۰۱(c)(4) TPUSA حمایت شد.

۷۸.۷ درصد از شرکت کنندگان گفتند که به ترامپ رای خواهند داد.