دیوید کوچنر بازیگر سریال «گوینده» پس از شکست در تست هوشیاری میدانی در اوهایو دستگیر شد: فیلم بادی دوربین


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

دیوید کوچنر به دلیل “کارکردن یک وسیله نقلیه در حالی که نقص دارد” به دنبال یک سری آزمایشات هوشیاری میدانی ناموفق که توسط افسران گشت بزرگراه ایالت اوهایو در اوایل ماه جاری انجام شد، دستگیر شد.

ایالت اوهایو اصطلاحات رایج “DUI” (رانندگی تحت تاثیر) را به رسمیت نمی شناسد و در عوض از اصطلاح “OVI” (Operating a Vehicle Impaired) در جای خود استفاده می کند که استفاده از تقریباً هر نوع وسیله نقلیه موتوری را ممنوع می کند. با توجه به نوار اوهایو، در حالی که آسیب دیده است.

بازیگر «لنگر» در ۴ ژوئن در کانتی لارنس پس از اینکه مأموران شاهد چند «تخطی از خط» در حین رانندگی بودند، دستگیر شد و گزارش شده است که کوچنر از انجام تست تنفسی خودداری کرد.

طبق قوانین اوهایو، اگر کوشنر در این جنایت مجرم شناخته شود، ممکن است با «حبس اجباری سه روز متوالی و حداکثر شش ماه زندان» روبرو شود.

یکی از افسران در فیلم دوربین بدنه شنیده می شود که می گوید: “الکل… چشمان براق. وقتی به سمت ماشین رفتم بوی الکل را حس کردم.”

بازیگر

بازیگر “آنکرمن” در ماه ژوئن به دلیل رانندگی در حالی که دچار اختلال بود در اوهایو دستگیر شد. او در ۹ سپتامبر ۲۰۱۷ در شیکاگو، ایلینوی، “باورم نمی‌شود که آنجا رفتند: کباب جورج وند” به تصویر کشیده شده است.
(تیموتی هیات)

دیوید کوشنر، ستاره «Office» پس از دستگیری در شب سال نو، به DUI متهم شد، ضربه بزنید و فرار کنید: گزارش

زمانی که فاکس نیوز دیجیتال به او رسید، یکی از نمایندگان این بازیگر اظهار نظری نکرد.

اولین افسر حاضر در صحنه به یکی دیگر از افسران پاسخ داد، او گفت که کوشنر اهل کالیفرنیا است… می گوید که به کامیک کان در ویرجینیای غربی می رود.

در حالی که گشت به سمت ماشین می رفت گفت: خدایا از اینجا بویش را می دهی.

کوچنر به سرباز گفت که از فرودگاه سینسیناتی در حال سفر است، قبل از اینکه توقف‌های خاصی را در مسیر خود پیش از عقب کشیدن به یاد آورد.

“امشب چقدر نوشیدند؟”

کوشنر گفت: «یک.

دیوید کوچنر توسط افسران گشت بزرگراه ایالت اوهایو در ماه ژوئن متوقف شد.  تصویر او در مراسم مجازی جوایز انجمن نویسندگان 2022 که توسط انجمن نویسندگان آمریکا، شرق و غرب در ماه مارس برگزار شد، روی صحنه است.

دیوید کوچنر توسط افسران گشت بزرگراه ایالت اوهایو در ماه ژوئن متوقف شد. تصویر او در مراسم مجازی جوایز انجمن نویسندگان ۲۰۲۲ که توسط انجمن نویسندگان آمریکا، شرق و غرب در ماه مارس برگزار شد، روی صحنه است.
(عکس از امی ساسمن)

“یک آبجو، یا یک لیوان مشروب یا چه؟” افسر پرسید

کوشنر قبل از اینکه توسط افسر شناسایی شود، توضیح داد: “نه، نه. یک آبجو.” و سپس از او خواست که از وسیله نقلیه خود خارج شود و در بزرگراه به سمت خودروی گشت دوم برود.

از کوشنر پرسیده شد که آیا به استفاده از لنزهای تماسی نیاز دارد، از سلامت نسبتاً خوبی برخوردار است، دارو مصرف می‌کند یا قبلاً به سر آسیب دیده است. او به هر سوال پاسخ “نه” داد.

افسر گشت شروع به انجام آزمایش هوشیاری میدانی کرد و از کوچنر خواست بدون اینکه سرش را حرکت دهد، نوک خودکار را با چشمانش دنبال کند، زیرا وسایل نقلیه در بزرگراه در حال پرواز بودند.

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی اینجا را کلیک کنید

سپس به کوچنر دستورات دقیق داده شد تا از یک خط مستقیم پاشنه تا پنجه شامل ۹ قدم پیروی کند که او با صدای بلند برای افسران شمارش کرد.

در یک نقطه به کوشنر دستور داده شد که یک پا را بالا نگه دارد و با دستانش در هوا هزاران نفر بشمارد.

سپس از او خواسته شد تا به سمت خودروی گشت بازگردد و افسر او را “به دلیل کار با وسیله نقلیه در حالی که نقص داشت” بازداشت کرد.

فیلم "انکرمن: افسانه ران بورگوندی"، به کارگردانی آدام مک کی.  در اینجا تیم خبری کانال 4 از سمت چپ، پل راد در نقش برایان فانتانا، دیوید کوچنر در نقش Champ Kind و استیو کارل در نقش بریک تملند مشاهده می‌شود.  اکران اولیه در 9 ژوئیه 2004.

فیلم گوینده: افسانه ران بورگاندی به کارگردانی آدام مک کی. در اینجا تیم خبری کانال ۴ از سمت چپ، پل راد در نقش برایان فانتانا، دیوید کوچنر در نقش Champ Kind و استیو کارل در نقش بریک تملند مشاهده می‌شود. اکران اولیه در ۹ ژوئیه ۲۰۰۴.
(CBS)

علاوه بر برنامه مداخله رانندگان، فردی که به دلیل OVI محکوم می شود، می تواند تا ۱۰۰۰ دلار جریمه شود و ۵۰۰ ساعت خدمات اجتماعی انجام دهد. طبق گزارش ها، جلسه دادگاه برای ۸ جولای تعیین شده است.

کوچنر همچنین به اتهام DUI و کتک زدن ناشی از دستگیری شب سال نو در شهرستان ونتورا، کالیفرنیا، در دسامبر ۲۰۲۱ متهم شد.

او به خاطر ایفای نقش گزارشگر ورزشی Champ Kind در کنار ویل فرل در فیلم “Anchorman” در سال ۲۰۰۴ شناخته شده است و همچنین در سال ۲۰۱۳ در دنباله آن بازی کرد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کوچنر نقشی تکراری در نقش تاد پکر در «دفتر» داشت و قرار بود در شب دستگیری اش، میزبان یک شب بی اهمیت برای نمایش در مرکز فرهنگی رو-نا در آیرونتون، اوهایو باشد.