دیسانتیس نمی‌دانست کارکنان دعوت «The View» را رد کرده‌اند، هیچ علاقه‌ای به «رسانه‌های شرکتی حزبی» ندارند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

این جمهوری خواه فلوریدا روز پنجشنبه به فاکس نیوز گفت، فرماندار ران دیسانتیس از رد دعوت او برای حضور در “نما” تا قبل از این واقعیت خبر نداشت، اما گفت که او علاقه ای به درگیر شدن با “رسانه های شرکتی حزبی” ندارد. .

برایان گریفین، یکی از دستیاران DeSantis، اخیراً ایمیلی را که برای “The View” ارسال کرده بود، در توییتی منتشر کرد و درخواست مصاحبه با فرماندار فلوریدا را رد کرد. گریفین این سوال را مطرح کرد که آیا میزبانان واقعاً علاقه مند به شنیدن اهداف او هستند.

دیسانتیس به فاکس نیوز گفت: «تا زمانی که آن را در اخبار دیدم نمی‌دانستم رد شده است، زیرا فکر می‌کنم کارکنانم بهتر از این می‌دانند که حتی آن را برای من بیاورند. من نیازی به درگیر شدن با برخی از رسانه های شرکتی حزبی ندارم.»

گریفین در پاسخ خود به برنامه ABC “The View”، جوی بهار، سانی هاستین و آنا ناوارو مجریان برنامه انتقادات و توهین‌هایی را در مورد دیسانتیس ذکر کردند. او پرسید که تیمش باید در هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یک ظاهر ارزش وقت فرمانداری را دارد، کدام یک از آنها را در نظر بگیرد.

تیم مطبوعاتی دسانتیس “منظره” را که برای حضور در مهمان به بیرون رسیده است را فاش می کند

ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا، گفت که کارکنانش نمی‌دانستند که دعوتنامه‌ای برای او بیاورند "منظره." عکاس: Tristan Wheelock/Bloomberg از طریق Getty Images

ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا، گفت که کارکنانش می‌دانستند که برای حضور در «نما» برای او دعوتی نیاورند. عکاس: Tristan Wheelock/Bloomberg از طریق Getty Images
(Tristan Wheelock/Bloomberg از طریق Getty Images)

دیسانتیس به فاکس نیوز گفت: “آنها آزادند هر چه می خواهند بگویند. این برای من ناراحت کننده نیست.” اما من نمی خواهم هیچ یک از آن اکسیژن را بدهم.

جمهوری خواه فلوریدا ادامه داد: «بنابراین ما فقط می خواهیم بینی خود را روی زمین نگه داریم. “در حالی که آنها هر کاری که انجام می دهند انجام می دهند، من اینجا با دادستان سوروس روی این موضوع کار می کردم و همچنین روی بسیاری از مسائل دیگر کار می کردم که در آنها نتایجی را برای مردم فلوریدا ارائه می دهیم.”

GOV. رون دسانتیس می‌گوید دادستان‌های دارای «برنامه‌های ستیزه‌جویانه» در فلوریدا «این را دور نمی‌زنند»

دیسانتیس پس از اعلام اینکه اندرو وارن دادستان ایالتی را به دلیل تعهد به عدم اتهام به بیماران سقط جنین یا پزشکان آنها تعلیق کرد، با فاکس نیوز صحبت کرد. وارن این عهد را در اواخر ژوئن، چند روز قبل از اجرای قانون فلوریدا مبنی بر ممنوعیت سقط جنین پس از ۱۵ هفته، عهد کرد.

اندرو وارن دادستان ایالت فلوریدا توسط فرماندار ران دیسانتیس تعلیق شد.

اندرو وارن دادستان ایالت فلوریدا توسط فرماندار ران دیسانتیس تعلیق شد.
(مونیکا هرندون/تامپا بی تایمز از طریق AP)

جورج سوروس از برخی دادستان های مترقی در سراسر کشور حمایت کرده است، اگرچه وارن در سال ۲۰۲۰ گفت مطمئن نبود که میلیاردر به کمپین او کمک کرده است. سوروس ۱.۳ میلیون دلار به حزب دموکرات فلوریدا کمک کرد و سپس ۵۰۰۰۰ دلار به کمپین وارن داد.

گریفین در ایمیل خود پرسید که کدام یک از اظهارات قبلی مجریان “The View” نشان می دهد که مصاحبه با DeSantis “تعقیب واقعی حقیقت خواهد بود.”

میزبان «نما» از دسانتیس به دلیل تمرکز بر درگ انتقاد می‌کند، می‌گوید بچه‌ها به دلیل «معرض شدن در معرض درگ کوئینز» نمرده‌اند

او یکی از بهار را در آگوست ۲۰۲۱ فرستاد: «فقط تماس نمی‌گیری [Governor DeSantis] یک جامعه شناس غافل و قاتل، زیرا او همین است.» بهار همچنین گفت که جمهوری خواه «پایه برتری طلبان سفیدپوست» دارد.

برای دانلود برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

گریفین همچنین کامنت ۲۲ ژوئن هاستین را درج کرد: “مرگ-سانتیس… من فکر می کنم او یک فاشیست و متعصب است.” او همچنین نقل قول هایی از هاستین و ناوارو را نشان داد که می گویند سیاست های فرماندار فلوریدا ضد سیاهپوستان است و با جامعه LGBTQ مخالف است.