دیسانتیس اولین تبلیغ تلویزیونی کمپین انتخاب مجدد فرماندار فلوریدا را راه اندازی کرد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

انحصاری: ران دیسانتیس، فرماندار جمهوری‌خواه، نامه‌هایی را که از فلوریدیان دریافت کرده است، در کانون توجه قرار می‌دهد که از او به خاطر رهبری‌اش تشکر کرده و حمایت آن‌ها را از دستور کار محافظه‌کارانه‌ای که در فلوریدا اجرا کرده است، در اولین تبلیغ تلویزیونی کمپین انتخاب مجدد فرماندار در سال ۲۰۲۲ نشان می‌دهد.

فرماندار عزیز دسانتیس، می‌خواستم بنویسم و ​​از شما برای تلاش بسیار برای شهروندان فلوریدا تشکر کنم. فرماندار عزیز دسانتیس، من هرگز یک رهبر سیاسی ننوشته‌ام، اما می‌نویسم تا قدردانی خود را برای آزادی و آزادی ما فلوریدیایی‌ها اعلام کنم. راویان در آگهی می‌گویند که بخش‌هایی از نامه‌هایی را که فرماندار از زمان تصدی مسئولیت در فلوریدا در سال ۲۰۱۹ دریافت کرده است، می‌خوانند.

“والی که می گوید قرار است چه کار کند و سپس آن را انجام می دهد. من می دانم که کار درست همیشه کار آسانی نیست. بدون رهبری شما ما نمی توانستیم باز بمانیم. به خاطر شما فرزندم). از طریق این بیماری همه گیر رشد کرده است. آنتی بادی های مونوکلونال جان مادرم را نجات داد. من ۱۱ ساله هستم و خوشحالم که توانستم به مدرسه بروم.” راوی ها در تبلیغ تلویزیونی ۶۰ ثانیه ای ادامه می دهند.

این نقطه شامل عکس‌هایی از نامه‌ها و عکس‌هایی از فرماندار است که آنها را می‌خواند، از جمله عکسی که دسانتیس لبخند می‌زند در حالی که راوی می‌گوید: «تماشا کردن شما که رسانه‌های لیبرال از خواب بیدار شده‌اند، باعث می‌شود من به فلوریدی بودنم افتخار کنم».

اولین بار در FOX: دسانتیس یک رکورد جدید جمع آوری کمک های مالی ماهانه ایجاد می کند

آگهی «فرماندار عزیز» که برای اولین بار در روز چهارشنبه با فاکس نیوز به اشتراک گذاشته شد، با نامه دیگری به پایان می رسد که در آن نوشته شده است: «از شما برای آزاد نگه داشتن فلوریدا متشکرم. به مبارزه خوب ادامه دهید.»

کمپین DeSantis می‌گوید که این آگهی تبلیغاتی در سراسر ایالت فلوریدا از طریق تلویزیون پخش خواهد شد و یک جزء دیجیتالی نیز دارد. در حالی که آن‌ها میزان پولی را که برای اجرای آن صرف می‌کنند به اشتراک نمی‌گذارند، احتمالاً این یک خرید تبلیغاتی قابل توجه در ایالتی با بازارهای رسانه‌ای متعدد است.

جدیدترین FOX NEWS 2022 ELECTIONS رده بندی قدرت را ببینید

دیسانتیس، نماینده سابق کنگره که در سال ۲۰۱۸ با اختلاف اندکی به عنوان فرماندار انتخاب شد، در حالی که برای انتخابات مجدد نامزد می شود، به یک غول جمع آوری کمک های مالی تبدیل شده است و بیش از ۱۲۵ میلیون دلار در این چرخه به ارمغان می آورد و جمع آوری کمک های مالی دموکرات ها را که امیدوارند در انتخابات عمومی نوامبر با او روبرو شوند، کم رنگ می کند. . هدایای دیسانتیس تقریباً ده برابر مبلغی است که رقیب اصلی دموکرات او، نماینده چارلی کریست، فرماندار سابق جمهوری خواه فلوریدا، که به دنبال بازپس گیری شغل قبلی خود است، آورده است.

ران دیسانتیس فرماندار فلوریدا در 8 فوریه 2022 در تالاهاسی فلوریدا با فاکس نیوز دیجیتال صحبت می کند.

ران دیسانتیس فرماندار فلوریدا در ۸ فوریه ۲۰۲۲ در تالاهاسی فلوریدا با فاکس نیوز دیجیتال صحبت می کند.
(اخبار فاکس)

اعلامیه کمپین DeSantis یک روز پس از آن منتشر شد که کریست اعلام کرد که آماده است در صورت پیروزی در انتخابات مقدماتی فرمانداری دموکرات فلوریدا در ۲۳ اوت، ۲۰ میلیون دلار در کمپین انتخابات عمومی هزینه کند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

دیسانتیس طی دو سال و نیم گذشته شاهد افزایش محبوبیت خود در میان رای دهندگان جمهوری خواه در ایالت خود و سراسر کشور بوده است، که تا حد زیادی به لطف مخالفت بی امان او علیه محدودیت های COVID-19 در بحبوحه همه گیری ویروس کرونا و همچنین اقدامات تهاجمی او در جنگ های فرهنگی

در حالی که دیسانتیس مکرراً صحبت ها در مورد نامزدی بالقوه نامزدی جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ را رد کرده است، کارشناسان سیاسی او را یک رقیب بالقوه کاخ سفید می دانند.