دیبو ساموئل، ۴۹ ساله ها با تمدید سه ساله موافقت کردند: گزارش ها


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

فصل خارج از سانفرانسیسکو ۴۹ers تا حدی با سوالاتی مبنی بر اینکه آیا تیم می‌خواهد شریک تجاری برای گیرنده دیبو ساموئل پیدا کند یا خیر، مبهم بود.

این سؤالات ظاهراً یکشنبه شب به پایان رسید.

بر اساس گزارش های متعدد، ساموئل و ۴۹ers با تمدید سه ساله قرارداد موافقت کردند. معامله همچنان در حال نهایی شدن است. ESPN گزارش داد که ارزش این معامله ۷۱.۵۵ میلیون دلار و ۵۸.۱ میلیون دلار تضمین شده است.

گیرنده عریض San Francisco 49ers Deebo Samuel در حین گرم کردن قبل از بازی مرحله حذفی NFC Divisional Round در برابر گرین بی پکرز در لمبئو فیلد، 22 ژانویه 2022، در گرین بی، ویسکانسین نشان داده می شود.

گیرنده عریض San Francisco 49ers Deebo Samuel در حین گرم کردن قبل از بازی مرحله حذفی NFC Divisional Round در برابر گرین بی پکرز در لمبئو فیلد، ۲۲ ژانویه ۲۰۲۲، در گرین بی، ویسکانسین نشان داده می شود.
(Jeff Hanisch-USA Today Sports)

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

قرارداد گزارش شده به ساموئل اجازه می دهد تا در سال ۲۰۲۶ زمانی که ۳۰ ساله می شود، آژانس آزاد را امضا کند. به نظر می رسد حماسه در مورد اینکه آیا ۴۹ers او را مبادله خواهند کرد یا نه، به پایان رسیده است. ساموئل علناً قبل از پیش نویس تقاضای معامله کرد، اما در نهایت هفته گذشته در مینی کمپ اجباری نشان داده شد. گفته می‌شود که او در حالی که نمایندگانش در حال مذاکره برای یک معامله بودند، «حفظ» می‌کرد.

گیرنده عریض San Francisco 49ers Deebo Samuel در 28 ژوئیه 2022 در حین کمپ آموزشی در SAP Performance Facility در نزدیکی استادیوم Levi در سانتا کلارا، کالیفرنیا، اجرا می شود.

گیرنده عریض San Francisco 49ers Deebo Samuel در ۲۸ ژوئیه ۲۰۲۲ در حین کمپ آموزشی در SAP Performance Facility در نزدیکی استادیوم Levi در سانتا کلارا، کالیفرنیا، اجرا می شود.
(Stan Szeto-USA Today Sports)

DEANDRE HOPKINS کاردینال ها در تست PED ناموفق، تعلیق: “کاش این قانون آنقدر سیاه و سفید نبود”

ساموئل به عنوان یکی از بهترین سلاح ها در فوتبال ظاهر شده است. او نشان داده است که می تواند به تیم ها در زمین و هوا آسیب برساند. او در مجموع ۱۷۷۰ یارد از اسکریمیج فاصله داشت و برای ۸ تاچ داون با ۴۹ ها عجله کرد. او همچنین با ۱۸.۲ یارد به ازای هر شکار، لیگ را رهبری کرد، ۱۴۰۵ یارد دریافت کرد و در مجموع ۱۴ تاچ داون به ثمر رساند.

گیرنده عریض San Francisco 49ers Deebo Samuel قبل از بازی با لس آنجلس رامز در استادیوم SoFi در اینگلوود، کالیفرنیا، در 9 ژانویه 2022، بدن خود را گرم می کند.

گیرنده عریض San Francisco 49ers Deebo Samuel قبل از بازی با لس آنجلس رامز در استادیوم SoFi در اینگلوود، کالیفرنیا، در ۹ ژانویه ۲۰۲۲، بدن خود را گرم می کند.
(Jayne Kamin-Oncea-USA Today Sports)

تالار مشاهیر جری رایس تنها گیرنده Niners است که در یک فصل نسبت به ساموئل مسافت بیشتری کسب کرده است. ساموئل فصل گذشته یک بازیکن حرفه ای و یک بازیکن حرفه ای بود. هر دو برای اولین بار.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

سانفرانسیسکو احتمالاً فصل را با تری لنس به عنوان مدافع اصلی آغاز خواهد کرد. این سازمان به جیمی گاروپولو اجازه داد تا تجارتی در جای دیگری پیدا کند.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.