دکتر فیل در مورد خطرات لغو فرهنگ و سانسور صحبت می کند


دکتر فیل مک‌گرو روز سه‌شنبه با شان هانیتی صحبت کرد تا دیدگاه و نگرانی خود را در مورد افزایش فرهنگ لغو و سانسور سخنرانی که در جامعه نفوذ می‌کند، در میان بگذارد.

او به اشتراک گذاشت که چگونه همیشه فکر می‌کرد که افراد برای شنیدن عقاید دیگران به دانشگاه‌ها می‌رفتند – “لزوماً با آنها موافق نیستند، اما حداقل چیزی در مورد آنچه که آنها می‌گفتند یاد بگیرید.”

دکتر فیل همچنین گفت که در حال حاضر نظرسنجی هایی وجود دارد که می گوید بین ۱۵ تا ۳۰ درصد از دانش آموزان فکر می کنند اشکالی ندارد که گوینده ای را که با آن موافق نیستید فریاد بزنید.

این تاک شو اذعان کرد: «ما تازه به نقطه ای می رسیم که در یک حباب هستیم و نمی خواهیم با کسی که با تفکر ما موافق نیست صحبت کنیم. او گفت: «اگر کسی چیزی بگوید که به احساسات ما توهین‌آمیز باشد، مردم حمله می‌کنند و ممکن است کلمه اشتباهی را انتخاب کنند.

دکتر فیل کلمات و عبارات لغو شده را با مخاطبان و مهمانان خود به بحث گذاشت.

دکتر فیل کلمات و عبارات لغو شده را با مخاطبان و مهمانان خود به بحث گذاشت.
(CBS)

دکتر فیل به نظرسنجی موسسه کاتو اشاره کرد که نشان می‌دهد چگونه ۶۲ درصد از آمریکایی‌ها از ترس صحبت کردن چیزی که نباید بگویند می‌ترسند.

در یکی از قسمت‌های اخیر «دکتر فیل»، او از مخاطبانش پرسید که چند نفر از آنها می‌ترسند در برنامه صحبت کنند یا چیزی بگویند و به یاد آورد که تماشاگران استودیو چگونه شبیه «موج استادیوم تگزاس» بودند.

دکتر فیل

دکتر. دوئل مهمانان فیل بر سر فرهنگ لغو: «نمی توانی این را بگو!»

دکتر فیل بیان کرد که دلیل ترس بسیاری از افراد از صحبت کردن به این دلیل نیست که مردم فکر، احساس یا رفتار اشتباه می کنند، بلکه فقط می ترسند از چراغ قرمز عبور کنند و کلمه پلیس همه چیز را در بر بگیرد. .

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بخش کامل را در زیر تماشا کنید: