دوین وایت از باکس به سمت جیمیس وینستون از سنتز شوت می کند: ما فقط می دانستیم که او توپ را به ما می دهد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

در بازی روز یکشنبه بین تامپا بی باکانیرز و نیواورلئان سنتز، عصبانیت ها شعله ور شد و رقابت و رقابت فوق العاده با پایان بازی ادامه یافت.

دیوین وایت، مدافع خط بوکانیرز، پس از پیروزی ۲۰-۱۰ تامپا بی در بازی، اظهارات جالبی را در مورد جیمیس وینستون مدافع قدیس بیان کرد.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

جیمیس وینستون کوارتر مدافع نیواورلئان سنتز توسط لاونته دیوید، مدافع خط تامپا بای باکانیرز در نیمه اول در نیواورلئان در 18 سپتامبر 2022 اخراج شد.

جیمیس وینستون کوارتر مدافع نیواورلئان سنتز توسط لاونته دیوید، مدافع خط تامپا بای باکانیرز در نیمه اول در نیواورلئان در ۱۸ سپتامبر ۲۰۲۲ اخراج شد.
(AP Photo/Butch Dill)

حتی در حالی که بازی فشرده بود، وایت گفت تنها کاری که تیم باید انجام دهد این بود که منتظر بمانند تا وینستون اشتباه کند. او به ۳۰ توپی که وینستون در سال ۲۰۱۹ انجام داد اشاره کرد، قبل از اینکه باکس را ترک کند و به سنتز بپیوندد.

وایت گفت: “وقتی جیمیس تیم ما را ترک کرد، همه می‌دانند که او سال گذشته چه کار کرد. و ما احساس می‌کردیم که دفاع فوق‌العاده‌ای داشتیم و او ۳۰ پیک زد.” ما فقط می‌دانستیم که او توپ را به ما می‌دهد، می‌دانستیم که پشتیبان‌ها آن را سرفه می‌کنند. این چیزی است که در مورد آن صحبت کردیم. ما خودمان ۳۰ نوبت به عنوان یک باشگاه توپ می‌خواهیم، ​​بنابراین این فقط یک بازی دیگر برای حمله به توپ بود. “

تام برادی به باکس کمک می کند تا بر رقیب NFC جنوبی پیروز شود، مایک ایوانز را در نزاع درون بازی شکست دهد.

بوکانیرز از اشتباه بزرگ وینستون استفاده کرد.

نیواورلئان سنتز دونده مارک اینگرام دوم در نیمه اول در نیواورلئان در 18 سپتامبر 2022 توسط دوین وایت مدافع خط تامپا بای باکانیرز و مایک ادواردز ایمنی تکل می‌شوند.

نیواورلئان سنتز دونده مارک اینگرام دوم در نیمه اول در نیواورلئان در ۱۸ سپتامبر ۲۰۲۲ توسط دوین وایت مدافع خط تامپا بای باکانیرز و مایک ادواردز ایمنی تکل می‌شوند.
(AP Photo/Butch Dill)

تام بریدی در کوارتر چهارم پاس تاچ داون را به برشاد پریمن داد و سپس مایک ادواردز برای تاچ داون یک توپ قطع کرد.

وینستون در این بازی سه توپ قطع کرد. او در پیروزی هفته اول تیم مقابل آتلانتا فالکونز هیچ چیزی نداشت.

جیمیس وینستون، کوارتر مدافع نیواورلئان سنتز، در 18 سپتامبر 2022، در نیمه دوم مقابل تیم تامپا بای باکانیرز در نیواورلئان تماشا می کند.

جیمیس وینستون، کوارتر مدافع نیواورلئان سنتز، در ۱۸ سپتامبر ۲۰۲۲، در نیمه دوم مقابل تیم تامپا بای باکانیرز در نیواورلئان تماشا می کند.
(AP Photo/ جرالد هربرت)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بوکانیرز در این فصل تنها ۱۳ امتیاز کسب کرده است. آنها هفته گذشته دالاس کابوی را با نتیجه ۱۹ بر ۳ شکست دادند.