دومین خرچنگ کمیاب، نارنجی رنگ که از رستوران خرچنگ قرمز نجات یافت


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

یک خرچنگ نادر دیگر از تبدیل شدن به شام ​​دیگران نجات یافته است.

کارکنان یک رستوران خرچنگ قرمز در مریدین، می سی سی پی، اخیراً یک خرچنگ نارنجی را در میان صدف هایش پیدا کرده است – و با آکواریوم ریپلی اسموکیز در گاتلینبورگ، تنسی تماس گرفت تا این موجود را نجات دهد.

این خرچنگ به افتخار بیسکویت های نمادین خلیج چدار این رستوران زنجیره ای بیسکویت نامگذاری شد – به ویژه از آنجایی که اخیراً نام چدار به آن داده شده است. یک خرچنگ نارنجی دیگر ماه گذشته از یک خرچنگ قرمز فلوریدا نجات یافت.

خرچنگ آبی کمیاب توسط لابسترمن ماساچوست پیدا شد: “فقط از شانس”

اگرچه اعتقاد بر این است که خرچنگ های نارنجی رنگ هستند فقط یک در ۳۰ میلیونبر اساس بیانیه مطبوعاتی Ripley’s، Ripley’s Aquariums گفت که مطالعه خرچنگ های نارنجی را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ناهنجاری رنگ آغاز خواهد کرد.

یک رستوران خرچنگ قرمز در می سی سی پی اخیراً یک خرچنگ نارنجی را در میان سایرین پیدا کرد و آن را به آکواریوم ریپلی آورد و در آنجا نام بیسکویت را به آن دادند.

یک رستوران خرچنگ قرمز در می سی سی پی اخیراً یک خرچنگ نارنجی را در میان سایرین پیدا کرد و آن را به آکواریوم ریپلی آورد و در آنجا نام بیسکویت را به آن دادند.
(آکواریوم ریپلی)

جرد دورت، مدیر دامپروری Ripley’s Aquarium of the Smokies در بیانیه‌ای گفت: خرچنگ‌های نارنجی غیرمعمول هستند، اما شاید آنطور که قبلاً فکر می‌کردیم نادر نیستند.

خرچنگ کمیاب که از شام خوردن در خرچنگ قرمز نجات یافت: «از هر ۳۰ میلیون یک نفر»

دورت ادامه داد: “خرچنگ ها رنگ خود را از طریق رنگدانه هایی که در رژیم غذایی خود مصرف می کنند به دست می آورند. اگر این خرچنگ های نارنجی از همان منطقه برداشت می شوند، شاید رژیم غذایی محلی آنها حاوی رنگدانه ای باشد که وقتی با ژنتیک خرچنگ جفت می شود، رنگ نارنجی ایجاد می کند. دارند می بینند.”

دورت توضیح داد که آکواریوم های ریپلی با Red Lobster شریک شد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که خرچنگ های آنها می خورند که باعث نارنجی شدن آنها می شود.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

“به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های رستوران در جهان، ما خرچنگ های زیادی می بینیم. و در موارد نادری که خرچنگی مانند بیسکویت دریافت می کنیم، باید بپرسیم چرا؟” نیکول بات، مدیر ارشد ارتباطات Red Lobster در بیانیه ای گفت.

مدیر رستوران ماریو روک با چدار خرچنگ که ماه گذشته در رستورانش در هالیوود فلوریدا پیدا شد، تصویر شده است.

مدیر رستوران ماریو روک با چدار خرچنگ که ماه گذشته در رستورانش در هالیوود فلوریدا پیدا شد، تصویر شده است.
(خرچنگ قرمز)

بوت افزود: “ما از ماهیگیران خود در منطقه ای که هم چدار و هم بیسکویت صید شده اند می شنویم که در این زمان از سال خرچنگ های نارنجی زیادی می بینند.”

“به نظر می رسد این نشان می دهد که رنگ از منبع غذایی متفاوتی می آید.”

برای ثبت نام در خبرنامه سبک زندگی ما اینجا را کلیک کنید

در بیانیه مطبوعاتی، ریپلی گفت که بیسکویت در حال تطبیق با خانه جدیدش در آکواریوم ریپلی در گاتلینبورگ است و اواخر امسال به نمایشگاه خواهد رفت.