دولت بایدن “کیوسک های کاهش آسیب” پر از مواد مخدر را در روستایی کنتاکی قرار داد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

دولت بایدن قرار است دستگاه‌های فروش خودکار پر از لوازم دارویی و سایر لوازم را در مناطق روستایی کنتاکی قرار دهد تا به کاهش انگ مصرف مواد مخدر و جلوگیری از گسترش HIV کمک کند.

طبق اعلام موسسه ملی بهداشت (NIH) که ماه گذشته اعطا شد، کیوسک‌های “خدمات توسعه” با تجهیزات تزریق، نالوکسان، نوارهای تست فنتانیل، کیت‌های بهداشتی، کاندوم عرضه خواهند شد.

فایل: سوزن هایپودرمیک زمین را پر می کند

فایل: سوزن هایپودرمیک زمین را پر می کند
(اسپنسر پلات/گتی ایماژ)

این کمک هزینه می‌گوید: «علاقه به کیوسک‌های کاهش در سراسر کشور افزایش یافته است و پروژه پیشنهادی داده‌های حیاتی و به موقع را برای اطلاع‌رسانی به مقیاس این مدل، به‌ویژه در مناطق روستایی کشور که به‌شدت تحت تأثیر آسیب‌های ناشی از مصرف مواد قرار گرفته‌اند، ارائه می‌کند.

این کمک مالی خاطرنشان کرد که روش‌های قبلی کاهش آسیب، مانند برنامه‌های خدمات سرنگ (SSPs)، به دلیل ننگ مرتبط با آنها شکست خوردند.

مقامات مرزی در آریزونا ۱۰۲ هزار قرص فنتانیل، ۱۴ پوند پودر فنتانیل پنهان در قفسه سینه یخی کشف کردند.

دولت بایدن ابتدا در یک بیانیه مطبوعاتی در ۳۱ اوت به این آزمایش اشاره کرد و خاطرنشان کرد که درخواست بودجه سال مالی ۲۰۲۳ به کنگره شامل افزایش ۳.۲ میلیارد دلاری بودجه برای مداخلات مهم بهداشت عمومی بود.

واشنگتن فری بیکن اولین رسانه ای بود که در مورد کیوسک خدمات رسانی کنتاکی گزارش داد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

Beacon در ماه فوریه گزارش داد که دولت بایدن توزیع لوله های ترک را از طریق یک برنامه کمک هزینه ۳۰ میلیون دلاری خدمات بهداشتی و انسانی که به دولت های محلی و نهادهایی که “کیت های سیگار کشیدن” ایمن ارائه می کنند، به نام پیشبرد برابری نژادی و داروی ایمن تر، بازپرداخت می کند. برای معتادان استفاده کنید