دوشیزه رود آیلند سابق به دلیل ورود مخفیانه به زندان ICE برای دیدن شوهر سابق MLB محکوم شد: گزارش


بر اساس گزارش های وزارت دادگستری و محلی، جولیانا کلر استات، خانم رود آیلند سابق، به دلیل ورود مخفیانه به بازداشتگاه اداره مهاجرت و گمرک (ICE) برای دیدن همسرش، به یک سال حبس مشروط و ۵۰ ساعت خدمات اجتماعی محکوم شده است.

ستوت که در سال ۲۰۱۸ به عنوان کمیسر در North Bay Village، فلوریدا انتخاب شد، روز پنجشنبه به دروغ گفتن به مرکز پردازش خدمات Krome در سال ۲۰۲۱ اعتراف کرد.

این مقام عمومی به Local 10 گفت که او در حال ملاقات با همسرش، ستاره سابق MLB برایان ویارئال از ونزوئلا بود. او همچنین به این شبکه گفت که هشت ماهه باردار است.

طبق گزارش ESPN، ویارائل که برای بوستون رد ساکس و دیترویت تایگرز بازی می‌کرد، در سال ۲۰۱۳ مورد سوء قصد آدم‌ربایی قرار گرفت.

تخلیه ساختمان میامی در نزدیکی محل ریزش کاندو مرگبار

جولیانا استات، که در سال 2018 به عنوان کمیسر در North Bay Village، فلوریدا انتخاب شد، روز پنجشنبه به دلیل دروغ گفتن به مرکز پردازش خدمات Krome در سال 2021 اعتراف کرد.

جولیانا استات، که در سال ۲۰۱۸ به عنوان کمیسر در North Bay Village، فلوریدا انتخاب شد، روز پنجشنبه به دلیل دروغ گفتن به مرکز پردازش خدمات Krome در سال ۲۰۲۱ اعتراف کرد.
(دهکده خلیج شمالی، فلوریدا)

وزارت دادگستری در بیانیه ای مطبوعاتی گفت که کروم در سال ۲۰۲۰ به دلیل همه گیری ویروس کرونا بازدیدهای خود را به حالت تعلیق درآورد اما بازدیدهای قانونی را مجاز دانست. در طول این مدت، ستوت سه بار جداگانه از این مرکز بازدید کرد در حالی که خود را به عنوان وکیل حقوقی برای یک شرکت حقوقی خاص معرفی کرد و گفت که باید اسناد امضا شده را از یک زندانی دریافت کند. او حتی با استفاده از سربرگ این شرکت نامه ای به مسئولان زندان ارائه کرد.

دانشگاه برادری میامی پس از ویدیویی از سطوح شعار صریح تعطیل شد

با این حال، شرکت حقوقی هرگز به ملکه سابق مسابقات اجازه نداد از سربرگ آنها استفاده کند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

به گفته دادستان های فدرال، دوره او به عنوان کمیسر در نوامبر به پایان می رسد.

بر اساس بیوگرافی دولتی او، ستوت در آخرین ترم تحصیلی خود در کالج در سال ۲۰۰۹ برنده مسابقه دوشیزه رود آیلند شد.