دواین وید در مورد میراث NBA خود: “شما نمی توانید از بسکتبال بدون ذکر من نام ببرید”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

دواین وید، اسطوره NBA در مصاحبه اخیر خود درباره جایگاه خود در تاریخ NBA صحبت کرد.

وید، بزرگ سابق میامی هیت و مالک فعلی یوتا جاز، در داستانی که روز جمعه منتشر شد، به Complex گفت رزومه بسکتبال او در مورد بهترین بازیکنانی که به عنوان یک گارد شوتینگ در تاریخ لیگ مطرح می‌شوند، خودش صحبت می‌کند.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

دواین وید، بازیکن سابق NBA، قبل از اولین مسابقه جایزه بزرگ میامی Crypto.com در 8 مه 2022 در اتودروم بین‌المللی میامی در باغ میامی، فلوریدا، از میان پادوک عبور می‌کند.

دواین وید، بازیکن سابق NBA، قبل از اولین مسابقه جایزه بزرگ میامی Crypto.com در ۸ مه ۲۰۲۲ در اتودروم بین‌المللی میامی در باغ میامی، فلوریدا، از میان پادوک عبور می‌کند.
(دیوید جی. گریفین/Icon Sportswire از طریق Getty Images)

وید به Complex گفت: “نمی‌دانم، مرد. و شخصاً اهمیتی نمی‌دهم. رزومه‌ام را در آنجا قرار دادم و اجازه دادم رزومه‌ام خودش صحبت کند. نمی‌توانم چیز دیگری به رزومه بسکتبالم اضافه کنم.”

“من دوست دارم اینگونه به قضیه نگاه کنم: وقتی صحبت از بزرگان یا گفتگوی GOAT به میان می آید، ذهن ما تحریک می شود که فقط “یک” را در این موقعیت ها ببینیم. ما یکی از مایکل جردن را می بینیم، و آن بز ما است، زیرا آن دوره ماست. در آن بزرگ شد – اما پس از آن شما کوبی برایانت را در همان موقعیتی دارید که به خوبی می تواند به تنهایی یک بز باشد، اما او از نظر بسیاری پشت سر مایکل جردن است – سپس شما پسر بعدی و پسر بعدی و غیره را دارید. این لیست بلندبالایی از مردان است که باید در مورد آن صحبت کنید.

CELTICS’ GRANT WILLIAMS به باشگاه انحصاری NBA با عملکردی برنده می‌پیوندد

جیمی باتلر شماره 22 از میامی هیت، دواین وید، بازیکن سابق میامی هیت را پس از بازی دوم نیمه نهایی کنفرانس شرق در برابر فیلادلفیا 76ers در FTX Arena در 04 می 2022 در میامی، فلوریدا در آغوش می گیرد.

جیمی باتلر شماره ۲۲ از میامی هیت، دواین وید، بازیکن سابق میامی هیت را پس از بازی دوم نیمه نهایی کنفرانس شرق در برابر فیلادلفیا ۷۶ers در FTX Arena در ۰۴ می ۲۰۲۲ در میامی، فلوریدا در آغوش می گیرد.
(مایکل ریوز/گتی ایماژ)

“اگر من واقعاً به ستایش انسان اهمیت می دادم، تا به من کمک کند یا در مورد حرفه ام احساس خوبی داشته باشم، هرگز آن چیزی نبود که بود. تاریخ برای خودش صحبت می کند. من در تاریخ هستم. شما نمی توانید از بسکتبال بدون ذکر نام من صحبت کنید، شما نمی توانید بدون ذکر من در مورد قهرمان شدن صحبت کنید.

وید بیشتر دوران حرفه ای خود را با هیت بازی کرد و پیش از پایان دوران حرفه ای خود در ساوت بیچ، حضور کوتاهی با شیکاگو بولز و کلیولند کاوالیرز داشت. او به میامی کمک کرد تا قبل از اینکه لبرون جیمز و کریس بوش به میدان بیایند و در آن دو قهرمانی دیگر را به دست آورد.

او کار خود را در بین ۴۰ امتیاز از مجموع امتیازات کسب شده (۲۳۱۶۵) و امتیازات در هر بازی (۲۲.۰) به پایان رساند. درصد تیراندازی ۴۸ درصدی او بهتر از زمانی است که کوبی برایانت (۴۴ درصد) آن را یک حرفه نامید.

دواین وید شماره 3 از میامی هیت در طول بازی مقابل اورلاندو مجیک در امریکن ایرلاینز آرنا در 13 آوریل 2015 در میامی، فلوریدا نگاه می کند.

دواین وید شماره ۳ از میامی هیت در طول بازی مقابل اورلاندو مجیک در امریکن ایرلاینز آرنا در ۱۳ آوریل ۲۰۱۵ در میامی، فلوریدا نگاه می کند.
(مایک ارمن/گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

زمانی که او برای آخرین بار در خارج از زمین صحبت کرد، ۱۳ بار به عنوان یک ستاره آل استار، هشت بار تیم اول تمام NBA و سه بار تیم اول تمام دفاعی بود.