دن راتر در توییتر برای تعجب که “چه خبر است” با CNN: “Maga کامل رفته” درس خواند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

کاربران توییتر توئیت دن راتر، مجری سابق CBS را که بیانگر سردرگمی نسبت به تغییر آهنگ اخیر در گزارش CNN بود، رسوا کردند.

این روزنامه‌نگار و مفسر لیبرال در توییتی نوشت که روز جمعه چیزی در این شبکه “رویداد” است و موجی از نگرانی لیبرال‌ها (و تمسخر محافظه‌کاران) را به وجود آورد که این شبکه در حال رها کردن تمایلات سیاسی حزبی در گزارش‌های خود است.

ممکن است مانند بسیاری از لیبرال‌های دیگر در توییتر، دو خبرنگار سی‌ان‌ان که سخنرانی سیاسی «ماگا جمهوری‌خواه» بایدن را به دلیل به کارگیری تفنگداران دریایی آمریکا در سخنرانی‌اش سرزنش کردند، متوجه شده باشند.

برای بسیاری از لیبرال‌ها، این نشانه عینی دیگری بود که نشان می‌دهد CNN دور شدن از سیاست‌های جناح چپ و حزبی را که رئیس جدید این شبکه به دنبال آن بوده، آغاز کرده است.

انتقاد لیبرال ها از خبرنگاران CNN که به ملایمت از حضور نظامی در سخنرانی بایدن انتقاد کردند: “این شرم آور است”

دن راتر، مجری سابق CBS، سردرگمی خود را در مورد اینکه چرا لحن CNN در روزهای اخیر تغییر کرده است، در توییتر بیان کرد.

دن راتر، مجری سابق CBS، سردرگمی خود را در مورد اینکه چرا لحن CNN در روزهای اخیر تغییر کرده است، در توییتر بیان کرد.
(رویترز)

اخراج ماه گذشته برایان استلتر، مجری حزبی و جان هاروود، خبرنگار لیبرال CNN در کاخ سفید در روز جمعه، احتمالاً به این تصور نیز کمک کرده است.

احتمالاً با توجه به همه این تحولات، Rather جمعه توییت کرد: “در CNN چه می گذرد؟ این یک سوال جدی است. گمانه زنی های زیادی در مورد دستورالعمل ها و انگیزه ها وجود دارد. واقعاً چه اتفاقی می افتد؟ و آیا مورد توجه مخاطبان قرار می گیرد؟”

کاربران در هر دو طرف راهروی سیاسی به سرعت پاسخ دادند.

این داستان طولانی است، اما رئیس جمهور جدید آنجا آمده است تا سرهای لیبرال ها را قطع کند. تصادفی نیست که دو نفر جاه طلب روی هوا در توئیتر همان صحبت های حزب جمهوری خواه درباره بایدن و تفنگداران دریایی را منتشر کردند. کیت اولبرمن، مفسر لیبرال و مجری سابق MSNBC، نوشت.

جو پاگلیارولو مجری محافظه کار برنامه گفتگو با ریتر را تمسخر کرد و در توییتی نوشت: “دن راتر فکر می کند CNN مخاطب دارد. این زیباست، دن.”

آمیشیا کراس، تحلیلگر سیاسی دموکرات برای رادیو گفتگو، از دور شدن اندک CNN از سیاست جناح چپ ناامید به نظر می رسید. او به Rather پاسخ داد و گفت: “سی‌ان‌ان به مرگ شرم‌آوری می‌میرد. آنها قبلا منبع معتبری بودند. من در این شبکه بزرگ شدم. امروز از آنچه که شده‌اند شرمنده‌ام. و این محور عجیب و غریب که راست به سخنرانی بایدن حمله می‌کند. میخ در تابوت آنها است. به جز چند مورد استثنا، آنها با فاکس لایت بدون تماشاگر فاکس صدا می کنند.”

برایان استلتر توسط CNN رها شد: چرا میزبان “منابع قابل اعتماد” درب را نشان داد

توییت بیشتر با انواع و اقسام پاسخ هایی مواجه شد که سی ان ان به آن می پردازد "MAGA کامل."

توییت بیشتر با انواع پاسخ ها مواجه شد مبنی بر اینکه سی ان ان در حال پخش “ماگا کامل” است.
(رویترز)

کارمین سابیا، نویسنده محافظه‌کار، مدعی شد که از اینکه CNN در آینده گزارش‌های منصفانه‌تری را انتخاب می‌کند، بیشتر آزرده خاطر است. او به شدت به Rather انتقاد کرد و در توییتی نوشت: “دن راتر، به عنوان یک روزنامه نگار، که قبلا وانمود می کردی، قرار است توپ و ضربه بزنی، نه تیمی را انتخاب کنی. این کار را کردی. جان هاردوود این کار را کرد و به همین دلیل CNN او را اخراج کرد. چرا جنجال فاکس لایت در حال افزایش است. وقتی بی انصافی بازی شما باشد، انصاف ناعادلانه به نظر می رسد.”

پم کیت، وکیل و تأثیرگذار سیاسی دموکرات، در توییتی نوشت: «سی‌ان‌ان به دلیل اینکه یک ترامپ کنترل آن را در دست گرفت، کاملاً از MAGA خارج شد.

هاوارد فورمن، استاد دانشگاه ییل در پاسخ به Rather، در توییتی نوشت: “این مورد توجه این مخاطب است. CNN به زودی می تواند به تقلیدی از چه چیزی و هم طرفداری تبدیل شود.”

CNN SHAKEUP: از مجریان MSNBC تا کاخ سفید، لیبرال ها از خروج جان هاروود خشمگین هستند

مدیرعامل کریس لیخت می خواهد "از بین بردن عینک" به گفته یک منبع نزدیک به وی در CNN.

به گفته یک منبع نزدیک به او، کریس لیخت، مدیر عامل شرکت سی‌ان‌ان، می‌خواهد تماشایی را از بین ببرد.
(عکس از کوین مازور/گتی ایماژ برای Warner Bros. Discovery)

انجی نیکسون، نماینده دموکرات کنگره ایالت فلوریدا از سردرگمی Rather نگران شد و نوشت: “این اصلا خوب نیست.”

کریستینا هارتمن، کاندیدای سابق دموکرات برای حسابرسی کل پنسیلوانیا پرسید: “هیچ دانش آموزی از روسیه، رواندا، صربستان و غیره در اطراف وجود دارد؟ وقتی همه رسانه ها همان گاوهای نر سرسخت را می گویند—، فقط مسئله زمان است… فاکس تحریک کننده بود. CNN. آتش خواهد بود. عالی نیست، مردم. عالی نیست.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS کلیک کنید