دن بونگینو: رسانه ها برای دولت بایدن مملو از «اسپین داکترها» هستند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

دن بونگینو مجری فاکس نیوز به اشتراک گذاشت که چرا رسانه ها به تجلیل از رئیس جمهور بایدن باز می گردند و چرا برخی از رای دهندگان همچنان از این دولت “شکست خورده” در “بدون فیلتر” روز شنبه حمایت می کنند.

دن بونگینو: الان اوضاع بد است من این را می‌دانم، شما می‌دانید، جمهوری‌خواهان آن را می‌دانند، بایدن آن را می‌دانند، دموکرات‌ها آن را می‌دانند. رای دهندگان دموکرات نیز این را می دانند. پس چرا برخی از رای دهندگان همچنان از این دولت شکست خورده حمایت می کنند؟ آیا آنها شروع می کنند مکیدن را در آغوش بگیر?

دموکرات ها تبلیغات هفت رقمی خرید “رئیس جمهور متمایل به بایدن”، لایحه تورم را علی رغم تایید رتبه پایین راه اندازی کردند.

حقیقت این است که مهم نیست رسانه ها چه چرخشی بر اقتصاد بایدن وارد می کنند، آن را یک رشته پیروزی می نامند یا او در حال تغییر است یا سوپرمن هوانورد جو بازگشته است. آنها می خواهند که شما فراموش کنید که اوضاع قبل از اینکه دموکرات ها به قدرت رسیدند چگونه بود. این تنها راه است دموکرات ها شانس داشتن، امید داشتن. فقط روزهای خوب گذشته را فراموش کنید و به خرده های میز چپ رادیکال قناعت کنید، مانند میز لانگ شنکس در «شجاع دل». این شبیه یک آزمایش شستشوی مغزی دسته جمعی است.

رئیس جمهور بایدن

رئیس جمهور بایدن
((AP Photo/J. Scott Applewhite))

شان مالونی، نماینده دموکرات کنگره، حتی در نیویورک تایمز به این موضوع اعتراف کرد. او در این باره گفت: “شما توافق گسترده‌ای را در گروه ما از دموکرات‌های محافظه‌کار تا مترقی‌ترین آنها که مشکل دوست‌داشتنی داریم، پیدا خواهید کرد.” آره، به این دلیل است که شما مزخرف هستید. اونا میدونن که تو بدبختی آنها مکش را پذیرفته اند. حالا آنها به شما نیاز دارند که مکیدن را نیز در آغوش بگیرید. آیا این مونولوگ من را به دردسر می اندازد؟ من اینطور فکر نمی کنم، زیرا واقعیت دارد. آن‌ها هر شکستی را می‌پذیرند و آن را به عنوان یک موفقیت تعریف می‌کنند تا زمانی که شما انجام دهید. اما مردم، می دانید واقعا چه چیز بدی است؟ دروغ گفته شدن من آن را دوست ندارم. وقت آن است که همه ما شروع به انجام کار کنیم و فقط صحبت نکنیم و بر آتش سوزی غلبه کنیم و همه این افرادی را که باعث مکیدن انبوه بلیت یک طرفه می شوند به مناطق خود در این انتخابات آینده بفرستیم.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ویدئو کامل را اینجا تماشا کنید: