دموکرات ها از فدرال رزرو به عنوان “بزغاله” برای سیاست های بد اقتصادی خود استفاده می کنند: ستون واشنگتن پست


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

کاترین رامپل در آخرین ستون خود برای واشنگتن پست، قانونگذاران دموکرات را که به‌جای اتخاذ سیاست‌هایی برای خروج آمریکایی‌ها از رکود اقتصادی، به دنبال مقصر دانستن منابع دیگر، مانند فدرال رزرو، برای اقتصاد بد هستند، خواند.

مانند پرزیدنت بایدن و دیگر مقامات دولت، رامپل ادعا کرد که معتقد نیست ایالات متحده وارد رکود شده است، علیرغم اینکه اقتصاد وارد دومین سه ماهه متوالی رشد منفی تولید ناخالص داخلی خود شده است – نشانگر سنتی رکود.

با این حال، او اعتراف کرد که اعداد و ارقام اقتصادی نگران کننده دموکرات ها در کنگره را وادار می کند تا “زنگ خطر” را به صدا در آورند تا بتوانند مسئولیت پیامدهای سیاسی اجتناب ناپذیر را از بین ببرند.

رامپل ادعا کرد که اگر ترس از رکود بد است، این قانونگذاران قربانی باید “این خطر را برجسته کنند تا برای پیامدهای انسانی احتمالی آماده شوند (مثلاً با وصله کردن شبکه ایمنی پاره شده).

رئیس جمهور ایالات متحده بایدن در ساختمان دفتر اجرایی آیزنهاور در واشنگتن دی سی، ایالات متحده، پنجشنبه، 28 ژوئیه 2022 سخنرانی می کند. پس از اینکه اقتصاد ایالات متحده برای دومین سه ماهه متوالی کوچک شد، در حالی که تورم بالای دهه ها مخارج مصرف کننده را کاهش داد، ضربان طبل رکود بلندتر شد. و افزایش نرخ بهره فدرال رزرو، مشاغل و مسکن را با مشکل مواجه کرد.  (الیور کنتراس/ بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

رئیس جمهور ایالات متحده بایدن در ساختمان دفتر اجرایی آیزنهاور در واشنگتن دی سی، ایالات متحده، پنجشنبه، ۲۸ ژوئیه ۲۰۲۲ سخنرانی می کند. پس از اینکه اقتصاد ایالات متحده برای دومین سه ماهه متوالی کوچک شد، در حالی که تورم بالای دهه ها مخارج مصرف کننده را کاهش داد، ضربان طبل رکود بلندتر شد. و افزایش نرخ بهره فدرال رزرو، مشاغل و مسکن را با مشکل مواجه کرد. (الیور کنتراس/ بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

جیم اردن از دموکرات ها به دلیل تلاش برای تعریف مجدد تعریف «رکود اقتصادی» انتقاد کرد

نویسنده اعلام کرد: “آنها نمی خواهند مقصر هر فروپاشی اقتصادی را بپذیرند. بنابراین آنها به طور پیشگیرانه فدرال رزرو را قربانی می کنند، که این هفته دوباره نرخ های بهره را در تلاش برای کاهش تورم افزایش داد.”

در همین حال، او نوشت: “پرزیدنت بایدن و دستیاران کاخ سفید سعی کرده اند به آمریکایی ها اطمینان دهند که رکود اقتصادی در راه نیست. آنها مدام می گویند که اینجا چیزی قابل مشاهده نیست و به رشد شغلی قوی اشاره می کنند زیرا بقیه چشم انداز تاریک می شود.” ، دو دیدگاه رقیب در حزب را مشخص می کند.

رامپل به چند نمونه از دموکرات‌های هشداردهنده و سرزنش‌کننده اشاره کرد. سناتور الیزابت وارن، ایالت ماساچوست، نسبت به “رکود تولید شده توسط فدرال رزرو” هشدار داده و اعلام کرده است که تشدید فدرال رزرو تنها در “برکناری تعداد زیادی از مردم و فقیرتر کردن خانواده ها” موفق خواهد بود.”

او همچنین به پرامیلا جایپال، نماینده آمریکا در واشنگتن اشاره کرد که «به این نکته اشاره کرد که فدرال رزرو وعده بایدن را برای «رشد اقتصاد از پایین به بالا و میانه به بیرون» به خطر می اندازد، و به بانک مرکزی توصیه کرد که «در برابر اصرار به آن مقاومت کند. نرخ بهره را بیشتر افزایش دهد.»

رامپل اذعان کرد که فدرال رزرو سیاست پولی را تحت تأثیر قرار می دهد، جایی که “خطر اصلی رکود در حال حاضر نهفته است”، هرچند افزود که این موسسه فقط می تواند کارهای زیادی انجام دهد و “در موقعیت تقریبا غیرممکنی قرار دارد.”

او توضیح داد: “تورم باید به زودی کاهش یابد، قبل از اینکه عمیقاً در اقتصاد گنجانده شود و انتظارات رشد قیمت باعث رشد بیشتر قیمت شود.” و افزود که “افزایش نرخ بهره قوی ترین ابزار موجود برای دستیابی به این هدف است.”

کاترین رامپل، ستون نویس واشنگتن پست، به سناتور الیزابت وارن، دموکراتیک، به عنوان یکی از قانونگذاران دموکرات اشاره کرد که به دنبال قربانی کردن فدرال رزرو به دلیل سیاست های اقتصادی ضعیف حزب است.

کاترین رامپل، ستون نویس واشنگتن پست، به سناتور الیزابت وارن، دموکراتیک، به عنوان یکی از قانونگذاران دموکرات اشاره کرد که به دنبال قربانی کردن فدرال رزرو به دلیل سیاست های اقتصادی ضعیف حزب است.
((عکس از اسکات اولسون/گتی ایماژ))

صحبت های کاخ سفید بایدن در تعریف مجدد رکود به سرعت توسط رسانه ها پذیرفته شد

فاکس بیزینس گزارش داد، روز چهارشنبه، فدرال رزرو “نرخ بهره پایه خود را برای دومین ماه متوالی ۷۵ واحد افزایش داد، زیرا تلاش می کند تورم داغ را تحت کنترل درآورد.”

نکته رامپل این بود که دموکرات‌ها اگر «واقعاً بخواهند احتمال رکود اقتصادی را کاهش دهند، می‌توانند فشاری را از فدرال رزرو بردارند». به این ترتیب سرنوشت اقتصاد “به طور انحصاری به سیاست پولی بستگی ندارد.” وی افزود: «همانطور که بارها اشاره کرده‌ام، کنگره و رئیس‌جمهور ابزارهایی برای کاهش تورم دارند.»

این مقاله‌نویس اشاره کرد که قانون‌گذاران دموکرات می‌توانند کارهایی مانند «لغو تعرفه‌های دوران ترامپ»، «رفع گلوگاه‌های موجود در سیستم مهاجرت قانونی، که به کمبود نیروی کار کمک می‌کند» یا «تعلیق محدودیت‌های حمل‌ونقل که هزینه‌های حمل و نقل دریایی کالا را افزایش می‌دهد، انجام دهند. از جمله نفت.”

او مدعی شد: «در عوض، بسیاری از دموکرات‌ها وقت خود را صرف عوام فریبی درباره چیزهای احمقانه‌ای مانند «طمع شرکت‌ها» می‌کنند، که این یا آن طرف بر تورم تأثیر نمی‌گذارد. مانند کاهش مالیات یا بخشودگی گسترده بدهی های دانشجویی.»

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

رامپل همچنین هشدار داد که دموکرات‌ها در حال بررسی اجرای “کنترل قیمت” هستند که باعث “مشکلات همسترینگ” می‌شود.

با این حال، اگر دموکرات ها چنین کارهایی را انجام دهند، همیشه می توانند فدرال رزرو را بیشتر مقصر بدانند. رامپل نتیجه گرفت: “این نوع گام‌ها فدرال رزرو را مجبور می‌کند تا نرخ‌ها را با شدت بیشتری افزایش دهد. که باز هم احتمال رکود اقتصادی را بیشتر می‌کند. در این مرحله احتمالاً همین دموکرات‌ها خواهند گفت: “به شما گفته‌اند که تقصیر فدرال رزرو است!”

بانک های مواد غذایی به دلیل تورم و مشکلات زنجیره تامین برای تامین تقاضای فزاینده غذا تلاش می کنند.

بانک های مواد غذایی به دلیل تورم و مشکلات زنجیره تامین برای تامین تقاضای فزاینده غذا تلاش می کنند.