دموکرات های مجلس نمایندگان ویسکانسین در محکوم کردن حمله آتش سوزی آشکار به گروه حامی زندگی کند هستند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

چندین دموکرات مجلس نمایندگان ویسکانسین در محکوم کردن حمله آتش‌سوزی آشکار به a طرفدار زندگی ساختمان گروه در ایالت پنیر.

روز یکشنبه پس از پرتاب یک کوکتل مولوتوف به پنجره، شعله های آتش از دفتر ویسکانسین فامیلی اکشن، یک سازمان غیرانتفاعی حامی زندگی، فوران کرد.

گرافیتی با خط شکسته نیز کنار ساختمان را مشخص کرده بود و نوشته بود: «اگر سقط جنین ایمن نیست، شما هم نیستید».

پلیس: گروه ضد سقط جنین ویسکانسین در حمله آتش سوزی کوکتل مولوتوف مورد هدف قرار گرفت

نماینده ران کیند

نماینده ران کیند
(گتی ایماژ)

فاکس نیوز دیجیتال با دفاتر چندین قانونگذار دموکرات ویسکانسین – نمایندگان ران کیند، گوئن مور و مارک پوکان – تماس گرفت و از آنها پرسید که آیا فکری در مورد این حمله دارند و آیا فکر می‌کنند آتش‌سوزی ادعایی شکل قابل قبولی برای اعتراض است یا خیر. حکم دادگاه احتمالی

هیچ یک از دفاتر به درخواست های فاکس نیوز دیجیتال برای اظهار نظر پاسخ ندادند و هیچ یک از این سه نماینده بیانیه ای در محکومیت آتش سوزی آشکار منتشر نکرده بودند.

دفتر سناتور ویسکانسین، تامی بالدوین، یک دموکرات، به فاکس نیوز دیجیتال به توئیتی از سناتور اشاره کرد که این حمله را محکوم کرد.

سناتور تامی بالدوین در طول کنوانسیون ملی دموکرات مجازی در میلواکی، ویسکانسین، 20 اوت 2020 سخنرانی می کند. (Tannen Maury/Pool از طریق رویترز)

سناتور تامی بالدوین در طول کنوانسیون ملی دموکرات مجازی در میلواکی، ویسکانسین، ۲۰ اوت ۲۰۲۰ سخنرانی می کند. (Tannen Maury/Pool از طریق رویترز)

این سناتور نوشت: «من کاملاً این اقدام خشونت‌آمیز و خرابکاری را رد می‌کنم و از تحقیقات مجریان قانون برای پاسخگویی به مسئولین این جنایات حمایت می‌کنم.

سکوت دموکرات های مجلس نمایندگان مصادف می شود با گروه‌های مترقی که به کلیساها اعتراض می‌کنند در پاسخ به نظر افشا شده که Roe v. Wade را لغو می‌کند.

معترضان مترقی نیز بیشتر شده اند جسور شده در سال‌های اخیر، منازل مقامات از جمله قضات دیوان عالی کشور را برای اعتراضات هدف قرار داده است.

آتش‌سوزی ادعایی در سازمان حامی زندگی آخر هفته پس از افشای بی‌سابقه پیش‌نویس رای سقط جنین قاضی ساموئل آلیتو توسط دادگاه عالی صورت گرفت.

(تظاهرات در دادگاه عالی. (AP))

جولین کی. اپلینگ، رئیس ویسکانسین Family Action به News 3 Now گفت که شخصی حدود ساعت ۶ صبح یک کوکتل مولوتف را به دفتر او پرتاب کرد و او از اینکه چه کسی پشت این حمله است بی‌اطلاع بود.

در گزارش حادثه پلیس آمده است که شعله‌های آتش کمی پس از ساعت ۶ صبح از مرکز دیده می‌شود و آتش به سرعت توسط اداره آتش‌نشانی مدیسون مهار شد. سخنگوی پلیس استفانی فرایر گفت که یک کوکتل مولوتوف که مشتعل نشده بود به داخل ساختمان پرتاب شد و در واکنش به آن آتش سوزی جداگانه ای آغاز شد و اذعان داشت که گرافیتی نیز در محل پیدا شده است. هیچ آسیبی گزارش نشده است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

در روزهای اخیر، Wisconsin Family Action افشای پیش‌نویس رای دادگاه عالی که در صورت انتشار، Roe v. Wade را لغو می‌کند، محکوم کرده است.

اداره پلیس مدیسون تایید کرد که در حال بررسی آتش سوزی صبح یکشنبه در یک ساختمان اداری در بلوک ۲۸۰۰ بین المللی لین به عنوان آتش سوزی است.

دانیل والاس، خبرنگار فاکس نیوز دیجیتال، گزارشی را ارائه کرد.