دموکرات های سنا در آخرین گزارش های جمع آوری کمک های مالی، رقبای جمهوری خواه را شکست می دهند، اما آیا این به پیروزی در نوامبر تبدیل خواهد شد؟


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

برترین گروه خارجی که برای انتخاب و انتخاب مجدد سناتورهای دموکرات تلاش می کند، در آخرین گزارش های فصلی جمع آوری کمک های مالی، رقیب جمهوری خواه خود را تحت فشار قرار داد.

PAC اکثریت سنا روز دوشنبه گزارش داد که در سه ماهه دوم آوریل تا ژوئن سال ۲۰۲۲، ۴۸.۸ میلیون دلار به دست آورده است، که به گفته آن بزرگترین حجم ماهیانه آن تا کنون در این دوره بوده است. این گروه که ارقام جمع آوری کمک های مالی خود را ابتدا با فاکس نیوز به اشتراک گذاشت، با بیش از ۱۱ میلیون دلار در صدر صندوق رهبری سنای طرفدار جمهوری خواهان قرار گرفت.

این آخرین نمونه از دموکرات‌ها است که در جمع‌آوری کمک مالی نسبت به همتایان جمهوری‌خواه خود دست بالا را در دست دارند و سعی می‌کنند در انتخابات میان‌دوره‌ای نوامبر اکثریت خود را حفظ کنند.

جاستین باراسکی، مشاور قدیمی دموکرات و یکی از مقامات کهنه کار کمیته کمپین انتخاباتی سناتورهای دموکرات که به عنوان یکی از اعضای دموکرات فعالیت می کرد، گفت: «پول همه چیز نیست، اما مطمئناً مهم است و فکر می کنم من در جایگاه این نامزدهای دموکرات به جای جمهوری خواهان ترجیح می دهم». مشاور ارشد دوره گذشته، به فاکس نیوز گفت.

برای اولین بار در FOX: دموکرات های برتر طرفدار سنا در خارج از گروه از رقیب جمهوری خواه در بازی نقدی پیشی گرفتند

اما کالین رید، استراتژیست جمهوری خواه کهنه کار، با اشاره به فضای سیاسی بسیار نامطلوب – ناشی از تورم بی سابقه و محبوبیت شدیدا منفی پرزیدنت بایدن – که دموکرات ها در انتخابات میان دوره ای با آن مواجه می شوند، تأکید کرد که “وقتی ۸۵ تا ۹۰ درصد کشور فکر می کنند ما” بسته به اینکه به کدام نظرسنجی نگاه می کنید، در مسیر اشتباهی حرکت می کنید، هیچ کاری که دموکرات ها نمی توانند انجام دهند نمی تواند راه خود را از حفره سیاسی که در آن قرار دارند، بخرد.

با نگاهی به ارقام، جمع آوری کمک های مالی توسط چهار رئیس جمهور دموکرات که به شدت مورد هدف حزب جمهوری خواه قرار گرفته اند، خیره کننده بوده است.

سناتور رافائل وارناک، دی-گا.، از جانت یلن، وزیر خزانه داری، در جلسه استماع کمیته امور بانکی، مسکن و شهری سنا، در ساختمان اداری دیرکسن سنا در واشنگتن، در 10 مه 2022 در واشنگتن دی سی، سوال می کند.  (عکس از تام ویلیامز پول/گتی ایماژ)

سناتور رافائل وارناک، دی-گا.، از جانت یلن، وزیر خزانه داری، در جلسه استماع کمیته امور بانکی، مسکن و شهری سنا، در ساختمان اداری دیرکسن سنا در واشنگتن، در ۱۰ مه ۲۰۲۲ در واشنگتن دی سی، سوال می کند. (عکس از تام ویلیامز پول/گتی ایماژ)
((عکس از تام ویلیامز پول/گتی ایماژ))

سناتور رافائل وارناک از جورجیا در سه ماه گذشته ۱۷.۳ میلیون دلار به دست آورد، سناتور مارک کلی از آریزونا با ۱۳.۶ میلیون دلار، سناتور کاترین کورتز ماستو از نوادا ۷.۵ میلیون دلار و سناتور مگی حسن از نیوهمپشایر با جذب ۵.۱ دلار درآمد کسب کردند. میلیون. هر چهار دموکرات – که به دلیل نامزدی مجدد در ایالت های میدان نبرد حساس، آسیب پذیر تلقی می شوند – به طور چشمگیری در صدر رقبای جمهوری خواه خود قرار گرفتند.

در یکی دیگر از ایالت های کلیدی میدان نبرد – ستوان فرماندار پنسیلوانیا، جان فترمن، نامزد دموکرات مجلس سنا، جمع آوری کمک های مالی از نامزد حزب جمهوری خواه، مهمت اوز، جراح قلب و پزشک مشهور را دو برابر کرد. این داستان مشابه در ایالت نوسان کارولینای شمالی بود، جایی که چری بیزلی، نامزد دموکرات و قاضی سابق دیوان عالی ایالت، به طرز چشمگیری از رقیب جمهوریخواه خود – نماینده تد باد – پیشی گرفت.

اولین بار در FOX: بازوهای انتخاباتی مجدد مجلس دموکرات ها برترین رقیب در مبارزه برای جمع آوری کمک های مالی هستند

در رقابت‌های انتخاباتی مجلس سنای اوهایو، نماینده تیم رایان، نامزد دموکرات‌ها، جی. میلیون در جمع آوری کمک های مالی

باراسکی که مشاور ارشد ستاد انتخاباتی رایان در سنا است، استدلال می‌کند: «اشتیاق غیرقابل انکاری برای حفظ و رشد اکثریت دموکرات سنا وجود دارد».

رده‌بندی سناتورهای دموکراسی 2022 فاکس نیوز پنج کرسی را نشان می‌دهد که چهار تای آن در حال حاضر در اختیار دموکرات‌ها است.

رده‌بندی سناتورهای دموکراسی ۲۰۲۲ فاکس نیوز پنج کرسی را نشان می‌دهد که چهار تای آن در حال حاضر در اختیار دموکرات‌ها است.
(اخبار فاکس)

باراسکی با اشاره به اقدام ماه گذشته اکثریت محافظه‌کار دیوان عالی برای لغو حکم رو در مقابل وید و فرستادن موضوع قابل اشتعال سقط جنین قانونی به ایالت‌ها، گفت: «رویدادهای اخیر که جمهوری‌خواهان نشان داده‌اند که حزبی هستند. تنبیه زنان و جرم انگاری زنان و پزشکان آنها برای سقط جنین تنها به این موضوع کمک کرده است که آنچه را که جمهوری خواهان در راس آن اتفاق می افتد قرار دهد.

جدیدترین رتبه‌بندی FOX NEWS در میان‌ترم‌های ۲۰۲۲ را ببینید

جمهوری‌خواهان در کاهش مزیت نقدی مبارزات انتخاباتی دموکرات‌ها، به انتخابات ۲۰۲۰ اشاره می‌کنند، زمانی که دموکرات‌ها در جمع‌آوری کمک‌های مالی در سنا، جمهوری‌خواهان را در هم شکستند، اما قبل از اینکه در دور دوم انتخابات ۵ ژانویه ۲۰۲۱ جورجیا، اکثریت را به دست آورند، برخی رقابت‌های کلیدی را از دست دادند.

باراسکی خاطرنشان کرد: “جمهوری خواهان دوست دارند به این نکته اشاره کنند که در دوره گذشته دموکرات ها پول زیادی جمع آوری کردند و هنوز در بسیاری از رقابت ها شکست خوردند. اما آنها به راحتی فراموش می کنند که دموکرات ها در دوره گذشته سنا پیروز شدند.”

در حالی که جمع‌آوری کمک‌های مالی هدف اصلی هر مسابقه نیست، اما کمک می‌کند. و بسیاری از رقابت‌هایی که جمهوری‌خواهان برای اثبات اینکه این کسری‌های جمع‌آوری کمک مالی که با آن مواجه هستند مهم نیست، برای دموکرات‌ها در ایالت‌های بسیار دشوار استناد می‌کنند. باراسکی تاکید کرد. این نقشه‌ای نیست که ما در حال حاضر به آن نگاه می‌کنیم.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

رید خاطرنشان کرد که “تردیدی وجود ندارد که چپ های سیاسی در این کشور هنر جمع آوری کمک های مالی را به کمال رسانده اند و برخی از این اعدادی که از گزارش های مالی سه ماهه دوم می بینید خیره کننده هستند. جمهوری خواهان باید این را تصدیق کنند.”

اما او استدلال کرد که «همانطور که در سال‌های گذشته شاهد بالا و پایین شدن بلیت بوده‌ایم، هیچ مقداری از منابع سیاسی نمی‌تواند نامزدهای معیوب یا محیط‌ها و محیط‌های سیاسی چالش‌برانگیز را سفید کند یا بر آنها غلبه کند».