دموکرات از وام دانشجویی بایدن تمجید کرد و ادعا کرد که تاثیر آن بر تورم “کم” و “ناچیز” خواهد بودجدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

نماینده جان گارامندی از کالیفرنیا، وام دانشجویی پرزیدنت بایدن را جشن گرفت که حداقل ۳۰۰ میلیارد دلار به کسری بودجه ملی اضافه خواهد کرد. در روز چهارشنبه «آمریکا ریپورتز»، نماینده گرامندی ترس کارشناسان را مبنی بر بدتر شدن تورم رد کرد و در عوض اظهار داشت که تأثیر اقتصادی آن «کم یا حتی ناچیز» خواهد بود.

بایدن وام دانشجویی را به دلیل افزایش بدهی ملی اعلام کرد

ریپ جان گارامندی: من می گویم که این مزیت در سال های آینده گسترش خواهد یافت و بنابراین تاثیر بر تورم احتمالاً کوچک یا حتی ناچیز است. اما کاری که برای افرادی که به دانشگاه نمی روند انجام می دهد، آنها باید نگاهی به قانون کاهش تورم و همچنین لوایح زیرساختی که تصویب شده است، که افزایش و فرصت های بسیار قابل توجهی برای تحصیل دارند، بیاندازند. آموزش شغلی، برای برنامه های کارآموزی. این فرصت ها در آن قانون وجود دارد. و بله، این پول فدرال است. این پول مالیات دهندگان است که مستقیماً صرف افرادی می شود که به آن فرصت های آموزشی نیاز دارند. و طرح نجات آمریکا را فراموش نکنید که به معنای واقعی کلمه میلیاردها دلار را وارد این پروژه کرد نظام آموزشی تا آن سیستم آموزشی بتواند با واقعیت زوم و اینترنت مدرن شود.

ویدیوی کامل را در زیر تماشا کنید: