دموکرات‌ها آشکارا درباره سن و اثربخشی بایدن با نزدیک شدن به انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۴ غر می‌زنند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

گزارش ها حاکی از آن است که آینده پرزیدنت بایدن در رهبری حزب دموکرات مورد بحث قرار گرفته است.

بر اساس گزارشی از نیویورک تایمز، بسیاری از دموکرات‌ها در خارج از کاخ سفید در حال گفتگوهای صریح درباره ماندگاری بایدن به عنوان نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری آتی هستند.

این روزنامه گفت که با بیش از ۵۰ عضو کمیته ملی دموکرات در مورد بایدن، عملکرد و نقش او در سال ۲۰۲۴ مصاحبه کرده است. بر اساس این گزارش، توانایی بایدن برای رهبری زیر سوال رفته است زیرا حزب به دنبال استراتژی جدیدی است.

دیوید اکسلرود، استراتژیست دموکرات، به این روزنامه گفت: “ریاست جمهوری یک شغل وحشتناک مالیاتی است و واقعیت تلخ این است که رئیس جمهور در پایان دوره دوم ریاست جمهوری به ۹۰ سال نزدیکتر از ۸۰ سال خواهد رسید و این یک مسئله مهم خواهد بود.”

بایدن می‌گوید دو تفنگ ساچمه‌ای دارد، ایده تسلیح معلمان را رد کرد

پرزیدنت بایدن قبل از اظهار نظر در مورد تورم و مسائل زنجیره تامین در بندر لس آنجلس، جمعه، 10 ژوئن 2022، در لس آنجلس منتظر می ماند.

پرزیدنت بایدن قبل از اظهار نظر در مورد تورم و مسائل زنجیره تامین در بندر لس آنجلس، جمعه، ۱۰ ژوئن ۲۰۲۲، در لس آنجلس منتظر می ماند.
(AP Photo/Evan Vucci)

تورم و قیمت فلج کننده گاز همچنان بر دولت بایدن سایه افکنده است.

یک نظرسنجی جدید که روز چهارشنبه منتشر شد نشان داد آمریکایی ها تورم را به عنوان “فوری ترین مسئله” پیش روی کشور در مورد خشونت با سلاح با اختلاف ۲ به ۱ رتبه بندی کردند. بایدن کمترین میزان محبوبیت خود را تا کنون به دست آورد و دموکرات ها در حمایت از انتخابات میان دوره ای خود از رای دهندگان ثبت نام شده در زیر آب ماندند. .

استیو سیمونیدیس، عضو DNC به نیویورک‌تایمز گفت: «اینکه بگوییم کشور ما در مسیر درستی قرار داشت، آشکارا از واقعیت دور می‌شود.

نظرسنجی: رتبه تایید بایدن به پایین ترین نقطه ریاست جمهوری او سقوط کرد

پرزیدنت بایدن گلوی خود را صاف می کند و در طی اظهارات 4 مارس 2022 اقدامات جدیدی را که دولت را ملزم به خرید کالاهای ساخت آمریکا می کند، اعلام می کند.

پرزیدنت بایدن گلوی خود را صاف می کند و در طی اظهارات ۴ مارس ۲۰۲۲ اقدامات جدیدی را که دولت را ملزم به خرید کالاهای ساخت آمریکا می کند، اعلام می کند.
(رویترز/اولین هاکستین)

دموکرات‌ها مثل این هستند که چه اتفاقی می‌افتد؟ جاسمین کروکت، نامزد دموکرات‌ها برای یک کرسی کلیدی مجلس نمایندگان در دالاس، گفت: کشور ما کاملاً در حال فروپاشی است و بنابراین فکر می‌کنم ما از هیجان کم داریم.

دولت بایدن کمک چندانی به رئیس جمهور برای جلب نظر مردم نکرده است، زیرا کابینه او مجبور شده است اغلب پیش بینی های کمتر از خوش بینانه ای برای کشور ارائه دهد.

جنیفر گرانهولم، وزیر انرژی ایالات متحده، پیش‌بینی کرد که “این تابستان برای رانندگان سخت خواهد بود” به دلیل بی‌سابقه قیمت‌های بنزین، که در روز پنجشنبه به ۵ دلار در هر گالن رسید. او قبلاً از سؤالی در مورد نگرانی آمریکایی ها در مورد قیمت بنزین خندید.

رئیس جمهور بایدن

رئیس جمهور بایدن
(AP Photo/ سوزان والش)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

گرانهولم در مصاحبه ای با CBS News گفت: “بله، تابستان امسال سخت خواهد بود.” “من فقط با شما صادق خواهم بود. اطلاعات انرژی [Administration]که نهادی است که قیمت گاز، قیمت نفت را پیش بینی می کند، گفته است که تا پاییز باید به ۴.۲۷ دلار در هر گالن کاهش یابد. و در اواخر امسال، اوایل سال آینده، به ۴، شاید کمتر از ۴، شاید ۳ دلار در هر گالن کاهش می یابد.”

جسیکا چاسمار و براندون گیلسپی از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشتند.