دفاع تیم اسکات از تایید مورکوفسکی در میان ضربه از سمت راست: “من دوست دارم برنده شوم”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

سناتور تیم اسکات روز پنجشنبه از حمایت خود از سناتور لیزا مورکوفسکی برای انتخاب مجدد دفاع کرد، در حالی که برخی جمهوری خواهان از رقیب مورد حمایت ترامپ، کلی تشیباکا، حمایت می کنند.

اسکات از RS.C. گفت: «جاده سوسیالیسم درست از طریق حزب جمهوری خواه تقسیم شده می گذرد. من پیروزی را دوست دارم و صادقانه بگویم بهترین ضربه به ما برای حفظ آن صندلی بدون شک لیزا مورکوفسکی است.

اسکات گفت که یکی از دلایلی که او فکر می کند مورکوفسکی، آر-آلاسکا، به جمهوری خواهان بهترین فرصت را برای حفظ کرسی خود در یک سال انتخاباتی کلیدی می دهد، این است که “قدرت تصدی غیرقابل انکار است.” او افزود که “او واقعا سخت کار می کند.”

سناتور تیم اسکات، RS.C، سناتور لیزا مورکوفسکی از آلاسکا را تأیید کرد، که با کلی تشیباکا رقیب اصلی مورد حمایت ترامپ روبرو است.

سناتور تیم اسکات، RS.C، سناتور لیزا مورکوفسکی از آلاسکا را تأیید کرد، که با کلی تشیباکا رقیب اصلی مورد حمایت ترامپ روبرو است.
(راد لمکی/پول از طریق رویترز)

انتقاد ترامپ توسط دیک چنی در نقش معاون سابق رئیس جمهور در آخرین تبلیغ دخترش

تایید سناتور او را در تضاد با دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا در رقابت های کلیدی سنا قرار می دهد – اقدامی که باعث خشم برخی از جناح راست شد.

اما اسکات تنها جمهوری خواه نیست که در این دوره از رقابت های سنا در مقابل ترامپ قرار دارد. سناتور تد کروز، آر-تگزاس؛ مایک پنس معاون رئیس جمهور سابق؛ نماینده Elise Stefanik، RN.Y. میچ مک کانل، رهبر اقلیت سنا، R-Ky. سناتور رند پل، آر-کی. و دیگران از نامزدهای اولیه حزب جمهوری‌خواه در سال ۲۰۲۲ در رقابت‌هایی که ترامپ از رقیب آنها حمایت کرده بود، حمایت کردند.

سناتور لیزا مورکوفسکی، از آلاسکا، با مقابله با چالش های اصلی از سمت راست غریبه نیست.  او در سال 2010 پس از از دست دادن نامزدی حزب جمهوری خواه در مقابل یک نامزد مورد حمایت تی پارتی، یک کمپین نوشتن موفقیت آمیز راه اندازی کرد.

سناتور لیزا مورکوفسکی، از آلاسکا، با مقابله با چالش های اصلی از سمت راست غریبه نیست. او در سال ۲۰۱۰ پس از از دست دادن نامزدی حزب جمهوری خواه در مقابل یک نامزد مورد حمایت تی پارتی، یک کمپین نوشتن موفقیت آمیز راه اندازی کرد.
(گرگ نش/پول از طریق رویترز)

اسکات روز پنجشنبه به تداوم نفوذ ترامپ بر جمهوری‌خواهان اذعان کرد و گفت که حمایت‌های ترامپ در کل این چرخه برای جمهوری‌خواهان مؤثر بوده است.

SEN. تیم اسکات با ترامپ در مورد نژادپرستی مقابله کرد و یک ابتکار اقتصادی بزرگ را راه اندازی کرد: گزیده کتاب انحصاری

اسکات گفت: “شما می توانید از تعداد رقابت هایی که او پیروز شده است متوجه شوید. منظور من این است که او همچنان قدرتمندترین نیرو در سیاست جمهوری خواهان است و من فکر می کنم همه سیاست.”

او افزود: «این یکی از دلایلی است که من از همکاری با او در زمینه اصلاحات مالیاتی و HBCUs و مناطق فرصت و کم خونی داسی شکل و همه اولویت‌هایی که تعیین کردیم، لذت بردم، توانستیم شاهد تحقق آنها باشیم.» من فکر می‌کنم حمایت او بسیار قدرتمند است.»

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، کلی شیباکا را برای حضور در سنا در آلاسکا تایید کرد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، کلی شیباکا را برای حضور در سنا در آلاسکا تایید کرد.
(کمپین سنای تشیباکا)

آلاسکا یک انتخابات مقدماتی “انتخابی رتبه بندی” را در ۱۶ آگوست برگزار می کند که در آن چهار نامزد برتر، صرف نظر از گرایش های سیاسی، به انتخابات عمومی راه خواهند یافت. مورکوفسکی و شیباکا هر دو به احتمال زیاد به انتخابات نوامبر خواهند رفت.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

سال گذشته، حزب جمهوری‌خواه آلاسکا با ۵۳ رای موافق در برابر ۱۷ رای مخالف رای داد و او را از معرفی به عنوان نامزد جمهوری‌خواهان در سال ۲۰۲۲ پس از رای به استیضاح ترامپ منصرف کرد.

تشیباکا سال گذشته نیز وارد رقابت شد و به سرعت نامزد اجماع جمهوریخواهان طرفدار ترامپ شد که از مورکوفسکی ناراحت بودند. اما مورکوفسکی به چالش‌های جناح راست عادت کرده است، از جمله در سال ۲۰۱۰ زمانی که نامزدی حزب جمهوری‌خواه را به نامزد حزب چای از دست داد و سپس برای حفظ کرسی سنا خود، یک کمپین موفقیت‌آمیز ثبت نام را ترتیب داد.