دستیاران چپگرای بایدن در کاخ سفید او را از واقعیت یک آمریکایی معمولی دور نگه می دارند: پمپئو


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

مایک پمپئو، وزیر امور خارجه سابق آمریکا، گفت: بخشی از دلیلی که بایدن همچنان در مورد مسائل خارج از بحران های موجود در آمریکا دو چندان می کند این است که دستیاران و مشاورانی که او خود را با آنها احاطه کرده بود از نظر سیاسی بسیار افراطی هستند که او را از واقعیت جدا کرده اند. “Jesse Watters Primetime.”

پمپئو که در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ خدمت می کرد، گفت بایدن بزرگی بحران در ایالات متحده را درک نمی کند.

“من فکر می کنم کل تیم اطراف او آنقدر چپ هستند، آنقدر از چیزهایی که برای مردم آمریکا مهم است جدا هستند که همه چیزهایی را که او در حلقه کوچک خود می شنود، چه در خانه اش در دلاور باشد یا چند ساعت در دفتر بیضی شکل بنشیند. پمپئو گفت: من فکر می‌کنم چیزی که او می‌شنود دقیقاً برعکس آن چیزی است که من و شما امشب درباره آن صحبت می‌کردیم.

پامپئو در حالی که یکی از اسلاف دموکرات بایدن، بیل کلینتون، اعداد در حال سقوط خود را تشخیص داد و در جهت چرخش قرار گرفت، گفت: “و بنابراین او آن را متوجه نمی شود. او نمی خواهد زیرک و محور باشد و به آنچه برای مردم آمریکا اهمیت دارد بازگردد.” قبل از انتخاب مجدد خود در سال ۱۹۹۶.

در حالی که وزیر انرژی در حال تمرین گزینه های سهام است، بایدن به دلیل هشدار به نفت بزرگ فراخوان داد.

مایک پمپئو

مایک پمپئو
(عکس از امیر لوی/گتی ایماژ)

“[Biden] به دستور کار چپ‌هایی که او را انتخاب کردند ادامه می‌دهد و امیدوار است که بتواند در دو سال و نیم گذشته ادامه دهد.”

با این وجود، پمپئو گفت، بایدن احتمالاً چهار سال اول ریاست جمهوری خود را بهترین سال برای مردم آمریکا اعلام خواهد کرد. او گفت، با این حال، آمریکایی‌های روزمره امیدواریم ادعای خود را ببینند.

کلی و باک یک سال را روی آنتن جشن می گیرند: ادامه مبارزه راش لیمباگ آغاز شد

پرزیدنت بایدن در مورد تورم و مسائل زنجیره تامین در بندر لس آنجلس، جمعه، 10 ژوئن 2022، در لس آنجلس صحبت می کند.

پرزیدنت بایدن در مورد تورم و مسائل زنجیره تامین در بندر لس آنجلس، جمعه، ۱۰ ژوئن ۲۰۲۲، در لس آنجلس صحبت می کند.
((عکس آسوشیتدپرس/ دامیان دوارگانس))

عضو سابق کابینه زیرساخت‌های سیاسی دموکرات‌ها را با یک “حلقه بازخورد” مقایسه کرد – که در آن هر کسی آنچه را که می‌خواهد بشنوند.

او به نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان اشاره کرد که اخیراً با شخصیت تلویزیونی درگ کوین، روپل چارلز ظاهر شد و از بینندگان خواست که حتما در نوامبر امسال رای دهند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS کلیک کنید

او به یک رویداد درگ کوئین می‌رود و می‌گوید: “این بزرگترین چیز در مورد آمریکا است.” پومپئو گفت: مردم آمریکا این را درک می کنند.

آنها می‌دانند که چه چیزی در مورد آمریکا، ایده‌های پایه‌گذار، خانواده‌های ما، نهادهای مرکزی ما، توانایی ما در عمل به ایمانمان عالی است.