دزدان لس آنجلس در رولز رویس زن و شوهر مست را طعمه می کنند و ساعت های لوکس ۱۹ هزار دلاری را سرقت می کنند: LASD


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

مقامات لس آنجلس در جستجوی حداقل چهار مظنون هستند که به گفته بازرسان، از یک رولز رویس خارج شده و ساعت‌های لوکس ۱۹۰۰۰ دلاری را به سرقت برده‌اند.

این سرقت در بلوار ۸۸۰۰ بلوار سان ست حدود ساعت ۱۲:۵۲ صبح یکشنبه در غرب هالیوود رخ داد. اداره کلانتر لس آنجلس گفت که این زوج در وسیله نقلیه شخصی خود بودند که بین چهار تا هشت مظنون با یک رولز رویس مشکی به آنها نزدیک شدند.

سارقان خندان نیویورکی به دلیل سرقت ۴۰۰ جلیقه ضد گلوله که به نفع اوکراین اهدا شده بودند تحت تعقیب هستند.

60 وسیله نقلیه کلاسیک از جمله رولزرویس دهه 1920 و خودروهای مسابقه ای فراری دهه 1950 در نمایشگاه خودروهای لوکس Salon Prive 2021 در باغ بیمارستان سلطنتی چلسی در لندن، بریتانیا در تاریخ 21 آوریل 2022 به نمایش گذاشته شده اند.

۶۰ وسیله نقلیه کلاسیک از جمله رولزرویس دهه ۱۹۲۰ و خودروهای مسابقه ای فراری دهه ۱۹۵۰ در نمایشگاه خودروهای لوکس Salon Prive 2021 در باغ بیمارستان سلطنتی چلسی در لندن، بریتانیا در تاریخ ۲۱ آوریل ۲۰۲۲ به نمایش گذاشته شده اند.
((عکس از راسید نکتی اصل/ خبرگزاری آنادولو از طریق گتی ایماژ))

گروه سارقان از زن و شوهر خواستند ساعت های خود را تحویل دهند. یکی ساعت مایکل کورس به ارزش ۱۰۰۰ دلار و دیگری ساعت رولکس به ارزش ۱۸۰۰۰ دلار بود.

فضای عمومی در طول زندگی Haute Living و رولز رویس جشن رولز رویس را جشن می‌گیرند که جلد تاد گورلی در مستر سی بورلی هیلز در 8 جولای 2019 در بورلی هیلز، کالیفرنیا عرضه شد.

فضای عمومی در طول زندگی Haute Living و رولز رویس جشن رولز رویس را جشن می‌گیرند که جلد تاد گورلی در مستر سی بورلی هیلز در ۸ جولای ۲۰۱۹ در بورلی هیلز، کالیفرنیا عرضه شد.
((عکس از فیلیپ فاراونه / گتی ایماژ برای زندگی Haute))

گروهبان LASD جوآنا وارن به فاکس ۱۱ لس آنجلس گفت که قربانیان مست به نظر می رسیدند و با نمایندگانی که به صحنه واکنش نشان می دادند همکاری نمی کردند. یکی از قربانیان جراحات جزئی دیده است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

به گزارش لس آنجلس تایمز، بازرسان گفتند قربانیان قبل از سرقت مظنونان را نمی شناختند و مظنونان مسلح نبودند. از هر کسی که اطلاعاتی دارد خواسته می شود با ایستگاه غرب هالیوود اداره کلانتر به شماره (۳۱۰) ۸۵۵-۸۸۵۰ تماس بگیرد. نکات را می‌توان با Crime Stoppers به ​​شماره ۸۴۷۷-۲۲۲-۸۰۰ تماس گرفت.