در چنین روزی در تاریخ، ۵ سپتامبر ۱۷۷۴، اولین کنگره قاره ای در فیلادلفیا تشکیل شد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

اولین کنگره قاره ای، نمایشی وقیحانه از سرپیچی و اتحاد مستعمرات آمریکا در راه انقلاب، در چنین روزی در تاریخ، ۵ سپتامبر ۱۷۷۴، تشکیل شد.

این اولین باری بود که بسیاری از چهره های دگرگون کننده در تاریخ بشر که به نام پدران بنیانگذار شناخته می شوند، ملاقات می کردند.

جان آدامز، ساموئل آدامز، پاتریک هنری، جان جی و جورج واشنگتن همگی در کنوانسیون در سالن کارپنترز در فیلادلفیا شرکت کردند.

گردهمایی رهبران استعماری با نبردی فزاینده وخیم – که فشاری برای تنبیهات و اعتراضات بود – که بین پارلمان و شهر بوستون در حال وقوع بود، آغاز شد.

در این روز از تاریخ، سپتامبر. ۲، ۱۹۴۵، جنگ جهانی دوم با تسلیم شدن رسمی ژاپن به ما، متحدان، پایان یافت.

کتابخانه کوه ورنون جورج واشنگتن در مورد منشأ کنگره قاره ای اشاره می کند: «در سراسر آمریکای شمالی، مستعمره نشینان به همبستگی با مردم ماساچوست برخاستند.

این کنوانسیون در پی جشن چای بوستون در دسامبر ۱۷۷۳ برگزار شد. استعمارگران با ریختن محموله های چای بریتانیا به بندر بوستون به دور جدید مالیات های پارلمان پاسخ دادند.

مهمانی چای بوستون، 26 دسامبر 1773. ساکنان بوستون، ماساچوست، با لباس سرخپوستان آمریکا، چای را از کشتی‌های بندر به آب می‌اندازند تا اعتراضی علیه مالیات‌های بریتانیایی داشته باشند. "هیچ مالیاتی بدون نمایندگی" حکاکی روی چوب اواخر قرن نوزدهم.

مهمانی چای بوستون، ۲۶ دسامبر ۱۷۷۳. ساکنان بوستون، ماساچوست، با لباس سرخپوستان آمریکا، چای را از کشتی‌های بندر به آب می‌اندازند تا اعتراضی علیه مالیات‌های بریتانیایی داشته باشند. “بدون نمایندگی مالیاتی وجود ندارد.” حکاکی روی چوب اواخر قرن نوزدهم.
(Photo12/گروه جهانی تصاویر از طریق گتی ایماژ)

پارلمان با اعمال غیرقابل تحمل مه ۱۷۷۴ دو برابر شد.

آنها بندر بوستون را به روی تجارت بستند، منشور ماساچوست را لغو کردند و جلسات دولت محلی را به شدت محدود کردند، از جمله توهین‌های دیگر به مستعمره‌ای که در بیش از ۱۵۰ سال گذشته به خود حکومتی عادت کرده بود.

رهبران استعماری از اعمال غیر قابل تحمل مبهوت شدند. آنها متوجه شدند که قدرت کنترل نشده بریتانیا برای تنبیه مالی و سیاسی ماساچوست، که نماینده ای در پارلمان نداشت، می تواند به زودی به آنها ضربه بزند.

روز رئیس جمهور: توصیه بزرگ روسای جمهور بزرگ ایالات متحده برای آمریکای امروزی

آنها خواستار یک واکنش واحد استعماری شدند.

تالار نجار، ساخته شده در سال 1774/76 و محل برگزاری اولین کنگره قاره ای، در عکسی که در دسامبر 2015 گرفته شده است.

تالار نجار، ساخته شده در سال ۱۷۷۴/۷۶ و محل برگزاری اولین کنگره قاره ای، در عکسی که در دسامبر ۲۰۱۵ گرفته شده است.
(پل ماروتا/گتی ایماژ)

مونت ورنون می‌گوید: “کالاها از جنوب جورجیا به ماساچوست رسید و در اواخر بهار ۱۷۷۴، ۹ مستعمره خواستار یک کنگره قاره‌ای شدند. کمیته مکاتبات ویرجینیا عمدتاً به عنوان منشأ دعوتنامه شناخته می‌شود.”

این کنوانسیون در سراسر نیوانگلند، و به ویژه در ماساچوست، به عنوان ادعایی برانگیخته از خودمختاری آمریکا در مواجهه با خصومت فزاینده با بریتانیای کبیر تلقی شد.

اعزامی مهیج برای نمایندگان کنگره قاره صورت گرفته بود.

مرحوم دیوید مک کالو در بیوگرافی خود در سال ۲۰۰۱ با عنوان «جان آدامز» در مورد عزیمت هیئت ماساچوست به کنگره می نویسد: «در ۱۰ اوت ۱۷۷۴ در بوستون اعزامی هیجان انگیز و در معرض دید کامل نیروهای بریتانیایی صورت گرفت.

دیوید مکولاف، تاریخ‌دان آمریکایی و دریافت‌کننده مدال آزادی ریاست‌جمهوری آمریکا در ۸۹ سالگی درگذشت.

موکالو همچنین نوشت: “این یک سفر پیروزمندانه و آرام نزدیک به سه هفته بود، با مهمانی های خوشامدگویی که در شهر به شهر به استقبال آنها می رفتند. آنها را جشن گرفتند و برشته کردند، دعاها خوانده شد، ناقوس های کلیسا به صدا درآمد.”

«در نیوهیون، «همه زنگ‌ها به صدا در می‌آیند»، مردم در در و پنجره‌ها «انگار تاج‌گذاری را می‌بینند» شلوغ شده بودند.»

81 دقیقه‌ای که در مقابل کت‌های قرمز در Lexington Common ایستادند، امروز در پارک ملی تاریخی Minute Man در غرب بوستون تجلیل می‌شوند.

۸۱ دقیقه‌ای که در مقابل کت‌های قرمز در Lexington Common ایستادند، امروز در پارک ملی تاریخی Minute Man در غرب بوستون تجلیل می‌شوند.
(کری جی بیرن/فاکس نیوز دیجیتال)

اولین کنگره قاره ای متشکل از ۵۶ نماینده از ۱۲ از ۱۳ مستعمره اصلی بود – گرجستان در آن شرکت نکرد. تا ۲۶ اکتبر ادامه داشت.

نمایندگان بر سر طرحی برای پاسخ به سیاست های غیرقابل تحمل بریتانیا اختلاف نظر داشتند.

موزه کشتی‌ها و پارتی چای بوستون می‌نویسد: «برخی راه‌های اقدام تدافعی‌تر و بالقوه خشونت‌آمیز را ترجیح می‌دادند، مانند قطعنامه سافولک، در حالی که برخی دیگر به اعتراض مسالمت‌آمیز مانند اعلامیه حقوق اعتقاد داشتند».

در این روز از تاریخ، ۱۰ اوت ۱۷۷۶، اعلامیه استقلال به لندن می رسد.

علیرغم این مشکلات، نمایندگان بر چنین موانعی غلبه کردند و چندین نتیجه بسیار مهم از اولین کنگره قاره ای به دست آوردند.

“این یکی از شادترین روزهای زندگی من بود.” – جان آدامز

جسورانه ترین تصمیم کنگره قاره ای اتخاذ تصمیمات سافولک بود که در ۱۷ سپتامبر در بوستون نوشته شد.

از جمله اقدامات دیگر، Resolves از ماساچوست خواست تا کالاهای بریتانیا را تحریم کند، از وفاداری به ولیعهد صرف نظر کند و تدارکات نظامی را ذخیره کند.

برای ثبت نام در خبرنامه سبک زندگی ما اینجا را کلیک کنید

جان آدامز در دفتر خاطرات خود نوشت: «این یکی از شادترین روزهای زندگی من بود.

“این روز من را متقاعد کرد که آمریکا از ماساچوست حمایت خواهد کرد یا با او نابود خواهد شد.”

بنیانگذار پدر جان آدامز، مرکز، از لذت عمیق اعلام استقلال از بریتانیای کبیر در سال 1776، مذاکره بر سر معاهده پاریس، که استقلال آمریکا را در سال 1783 تضمین کرد - و سپس به عنوان اولین سفیر کشور جدید در بریتانیای کبیر خدمت کرد.  حکاکی، رئیس جمهور آینده آمریکا را در حالی نشان می دهد که به عنوان سفیر ایالات متحده در دادگاه سنت جیمز در سال 1785 به جورج سوم پادشاه انگلیس سلام می کند.

بنیانگذار پدر جان آدامز، مرکز، از لذت عمیق اعلام استقلال از بریتانیای کبیر در سال ۱۷۷۶، مذاکره بر سر معاهده پاریس، که استقلال آمریکا را در سال ۱۷۸۳ تضمین کرد – و سپس به عنوان اولین سفیر کشور جدید در بریتانیای کبیر خدمت کرد. حکاکی، رئیس جمهور آینده آمریکا را در حالی نشان می دهد که به عنوان سفیر ایالات متحده در دادگاه سنت جیمز در سال ۱۷۸۵ به جورج سوم پادشاه انگلیس سلام می کند.
(استاک مونتاژ/گتی ایماژ)

کت قرمزهای بریتانیایی در ۱۹ آوریل ۱۷۷۵ از بوستون به لکسینگتون و کنکورد راهپیمایی کردند تا بتوانند آن انبار تسلیحات استعماری را تصرف کنند.

آنها توسط ماساچوست مینوتمن در لکسینگتون گرین ملاقات کردند و درگیری خونین با اسلحه آغاز شد.

انقلاب آمریکا آغاز شده بود.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

دومین کنگره قاره ای در سال ۱۷۷۶ با شروع جنگ برگزار شد.

آن کنوانسیون دوم در ۴ ژوئیه ۱۷۷۶ وفاداری آمریکا را یک بار برای همیشه به بریتانیای کبیر به طور علنی قطع می کرد.