در چنین روزی در تاریخ، ۲۲ اوت ۱۷۷۶، بریتانیا از طریق دریا به بروکلین حمله کرد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

ارتش و نیروی دریایی بریتانیا، در نمایش خیره کننده ای از طرح نیروی جهانی و تدارکات نظامی، از طریق دریا به بروکلین حمله کردند و در چنین روزی در تاریخ، ۲۲ اوت ۱۷۷۶، شکست ارتش جورج واشنگتن را در شهر نیویورک آغاز کردند.

«نمایش دریایی متشکل از بیش از ۹۰ کشتی، نارو را پر کرد [of New York Harbor]مورخ فقید دیوید مک کالو در کتاب «۱۷۷۶»، اثر مهم او در شکل‌دهنده‌ترین سال تاریخ کشور، نوشت.

بریتانیایی ها در طول انقلاب آمریکا بندر نیویورک را با نیرویی متشکل از ۴۰۰ کشتی مستقر در نزدیکی استاتن آیلند در اوایل تابستان اشغال کردند.

در این روز از تاریخ، ۱۰ اوت ۱۷۷۶، اعلام استقلال مستقل به لندن می رسد.

مک کالو درباره فرود آمدن در خلیج گریوزند، در گوشه جنوب شرقی بروکلین کنونی، درست در جنوب پل باریک ورازانو امروزی، نوشت: «موجی پشت سر هم از سربازان آمدند، کت‌های قرمز و سرنیزه‌های صیقلی‌شان در زیر نور آفتاب درخشان می‌درخشیدند».

نبرد لانگ آیلند - عقب نشینی آمریکایی ها به فرماندهی ژنرال استرلینگ در سراسر نهر گوانوس (1877).  این نبرد (همچنین به عنوان نبرد ارتفاعات بروکلین شناخته می شود) در 27 اوت 1776، اولین نبرد بزرگ جنگ انقلابی آمریکا که پس از اعلام استقلال ایالات متحده در 4 ژوئیه 1776 انجام شد. حکاکی پس از یک نقاشی ساخته شده در 1858 توسط آلونزو چپل;  از جانب "کشور ما: یک تاریخ خانگی برای همه خوانندگان، از کشف آمریکا تا زمان حال،" جلد 2، نوشته بنسون جی. لوسینگ (جانسون و مایلز، نیویورک، 1877).

نبرد لانگ آیلند – عقب نشینی آمریکایی ها به فرماندهی ژنرال استرلینگ در سراسر نهر گوانوس (۱۸۷۷). این نبرد (همچنین به عنوان نبرد ارتفاعات بروکلین شناخته می شود) در ۲۷ اوت ۱۷۷۶، اولین نبرد بزرگ جنگ انقلابی آمریکا که پس از اعلام استقلال ایالات متحده در ۴ ژوئیه ۱۷۷۶ انجام شد. حکاکی پس از یک نقاشی ساخته شده در ۱۸۵۸ توسط آلونزو چپل; از “کشور ما: یک تاریخ خانگی برای همه خوانندگان، از کشف آمریکا تا زمان حال”، جلد ۲، نوشته بنسون جی. لوسینگ (جانسون و مایلز، نیویورک، ۱۸۷۷).
(هنرمند ناشناس. (عکس از The Print Collector/Getty Images))

«تا ظهر یک ارتش کاملاً مجهز متشکل از ۱۵۰۰۰ مرد و ۴۰ قطعه توپ فرود آمدند و به سرعت و به آرامی در یک شکل کامل در دشت مجاور جمع شدند.»

بریتانیایی ها نیروهای جورج واشنگتن را در نبرد بروکلین هایتس (که نبرد لانگ آیلند نیز نامیده می شود) تنها پنج روز بعد، در ۲۷ آگوست در هم شکستند.

ژنرال سپس عملیات تخلیه معجزه آسای نیروهای باقیمانده خود را در زیر پوشش و تاریکی و مه از طریق رودخانه شرقی به منهتن در ۲۹ اوت انجام داد.

دیوید مک کالو در هنگام شروع به کار کالج بوستون که در استادیوم فارغ التحصیلان برگزار شد، آدرس را به فارغ التحصیلان می دهد.

دیوید مک کالو در هنگام شروع به کار کالج بوستون که در استادیوم فارغ التحصیلان برگزار شد، آدرس را به فارغ التحصیلان می دهد.
(نانسی لین/گروه رسانه نیوز/بوستون هرالد از طریق گتی ایماژ)

آمریکایی‌ها نیز در ماه نوامبر مجبور به فرار از منهتن شدند و شهر را برای تمام مدت جنگ تحت کنترل بریتانیا باقی گذاشتند.

نیروهای استعماری بارها در سال ۱۷۷۶ مغلوب شدند و پایان ناموفق انقلاب آمریکا قریب الوقوع به نظر می رسید.

با این حال، سربازان بریتانیایی، ماموران قدرتمندترین امپراتوری جهان، از ثروت مردم شورشی آمریکا، مزارع و خانه‌های مزرعه‌شان حیرت زده شدند.

تصویر ژنرال جورج واشنگتن در حال هدایت عقب نشینی ارتش قاره ای در سراسر رودخانه شرقی، از بروکلین به منهتن، پس از شکست آنها در دست نیروهای بریتانیایی در جریان نبرد لانگ آیلند، 29 اوت 1776. حکاکی توسط جی سی آرمیتاژ از یک نقاشی. توسط Wageman.

تصویر ژنرال جورج واشنگتن در حال هدایت عقب نشینی ارتش قاره ای در سراسر رودخانه شرقی، از بروکلین به منهتن، پس از شکست آنها در دست نیروهای بریتانیایی در جریان نبرد لانگ آیلند، ۲۹ اوت ۱۷۷۶. حکاکی توسط جی سی آرمیتاژ از یک نقاشی. توسط Wageman.
(آرشیو موقت/گتی ایماژ)

مک‌کالو نوشت: کت‌های قرمز «خود را با سیب‌های مرغوبی که در همه جا به وفور بر درختان آویزان بودند، تجلیل کردند».

در چنین روزی از تاریخ، ۱۹ آگوست ۱۸۱۲، افسانه اولد آیرونسایدز در پیروزی کوبنده بر نیروی دریایی سلطنتی متولد شد.

«تقریباً همه جا صندوق‌هایی از کشوها، صندلی‌ها، آینه‌هایی با قاب‌های طلاکاری شده، ظروف چینی و انواع اقلام از بهترین و گران‌ترین ساخت‌ها وجود داشت».

او همچنین نوشت: «سربازان بریتانیایی و هسی به طور یکسان از اینکه آمریکایی‌ها را با چنین فراوانی برکت یافتند شگفت‌زده شدند».

رعد و برق به صورت توده ها و ورقه های آتش به زمین افتاد و به نظر می رسید که بی وقفه به هر طرف برخورد می کند.

سال ۱۷۷۶ امروزه توسط آمریکایی های میهن پرست با احترام به یاد می آید.

با این حال، تهاجم به بروکلین، آغاز سیاه‌ترین ماه‌های انقلاب آمریکا بود.

مک کالو نوشت: مادر طبیعت روز قبل از تهاجم ۲۲ آگوست با “طوفانی بدتر از هر زمان دیگری در حافظه زنده” پیشگویی کرد.

برای ثبت نام در خبرنامه سبک زندگی ما اینجا را کلیک کنید

صاعقه به صورت توده‌ها و ورقه‌های آتش به زمین افتاد و به نظر می‌رسید که بی‌وقفه به هر طرف ضربه می‌زند… خانه‌ها در آتش سوختند. ده سرباز که در کنار رودخانه شرقی اردو زده بودند در یک لحظه کشته شدند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

او همچنین نوشت: «شبی به این خشونت به نظر می‌رسید که مملو از نشانه‌هایی باشد.