در چنین روزی در تاریخ، ۱۰ اوت ۱۷۷۶، اعلامیه استقلال به لندن رسید.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

اعلامیه استقلال، پیامدترین و شاید قهرمانانه ترین چالش برای اقتدار در سالنامه های بشری، در چنین روزی در تاریخ، ۱۰ اوت ۱۷۷۶، به گوش پادشاه جورج سوم در لندن رسید.

دومین کنگره قاره ای در ۲ ژوئیه به استقلال رای داد، روزی که بنیانگذاران انتظار داشتند نسل های بعدی جشن بگیرند.

این سند به طور رسمی در ۴ جولای تصویب شد، تاریخی که در ایالات متحده به عنوان روز استقلال یاد می شود.

این سند از طریق بادبان به لندن رسید، در حدود ۳۵۰۰ مایلی از فیلادلفیا در سراسر اقیانوس اطلس، کمی بیش از پنج هفته بعد.

با آمریکایی که “سرود نبرد جمهوری” را نوشته است ملاقات کنید

امضاکنندگان در ماه ژوئیه اعلام کردند: «تاریخ پادشاه کنونی بریتانیا، تاریخ صدمات و غصب‌های مکرر است که هدف مستقیم آن برقراری استبداد مطلق بر این کشورها است.» قدرتمندترین مرد جهان در آن زمان

بنیانگذاران نام خود را در اعلامیه خطر مرگ امضا کردند – واقعیتی که آنها کاملاً از آن آگاه بودند.

این حکاکی بدون تاریخ صحنه را در 4 ژوئیه 1776 نشان می دهد، زمانی که اعلامیه استقلال که توسط توماس جفرسون، بنجامین فرانکلین، جان آدامز، فیلیپ لیوینگستون و راجر شرمن تهیه شده بود، توسط کنگره قاره فیلادلفیا تصویب شد.  کلمات "همه انسانها مساوی افریده شده اند" اغلب فراخوانی می شوند اما تعریف آنها دشوار است.

این حکاکی بدون تاریخ صحنه را در ۴ ژوئیه ۱۷۷۶ نشان می دهد، زمانی که اعلامیه استقلال که توسط توماس جفرسون، بنجامین فرانکلین، جان آدامز، فیلیپ لیوینگستون و راجر شرمن تهیه شده بود، توسط کنگره قاره فیلادلفیا تصویب شد. کلمات “همه انسانها برابر آفریده شده اند” اغلب مورد استناد قرار می گیرند، اما تعریف آنها دشوار است.
(عکس AP)

۵۶ امضاکننده در پایان این سند پس از برشمردن نارضایتی های خود از پادشاه اظهار داشتند: “ما متقابلاً جان، ثروت و افتخار مقدس خود را به یکدیگر تعهد می کنیم.”

آرمان‌های اعلامیه در جهانی که از زمان شروع توسط مردان قدرتمند، ظالم و پادشاهان موروثی غیرمنتخب مانند شاه جورج اداره می‌شد، تکان دهنده بود.

آزمون چهارم ژوئیه: روز استقلال را چقدر خوب می شناسید؟

تصورات آن مبنی بر اینکه «همه انسان‌ها برابر آفریده شده‌اند»، اینکه حقوق بشر از خدا سرچشمه می‌گیرد و نه سایر انسان‌ها، و اینکه دولت‌ها قدرت‌های خود را از «رضایت حکومت‌شوندگان» می‌گیرند، برای اولین بار در تاریخ با اقدام واقعی تمام اقتدار جهانی را به چالش کشید. نه فقط افکار فیلسوفان بیکار.

هیچ سابقه عمومی شناخته شده ای از واکنش پادشاه جورج در لحظه ای که سرزنش خیره کننده اقتدار خود را شنید، وجود ندارد.

بنیانگذار پدر جان آدامز، مرکز، از لذت عمیق اعلام استقلال از بریتانیای کبیر در سال 1776، با مذاکره بر سر معاهده پاریس، که استقلال آمریکا را در سال 1783 تضمین کرد و سپس به عنوان اولین سفیر کشور جدید در بریتانیای کبیر خدمت کرد، لذت برد.  این حکاکی رئیس جمهور آینده آمریکا را در حالی نشان می دهد که در سال 1785 به عنوان سفیر ایالات متحده در دادگاه سنت جیمز به پادشاه جورج سوم پادشاه انگلیس سلام می کند.

بنیانگذار پدر جان آدامز، مرکز، از لذت عمیق اعلام استقلال از بریتانیای کبیر در سال ۱۷۷۶، با مذاکره بر سر معاهده پاریس، که استقلال آمریکا را در سال ۱۷۸۳ تضمین کرد و سپس به عنوان اولین سفیر کشور جدید در بریتانیای کبیر خدمت کرد، لذت برد. این حکاکی رئیس جمهور آینده آمریکا را در حالی نشان می دهد که در سال ۱۷۸۵ به عنوان سفیر ایالات متحده در دادگاه سنت جیمز به پادشاه جورج سوم پادشاه انگلیس سلام می کند.
(استاک مونتاژ/گتی ایماژ)

چنین رکوردی ممکن است وجود داشته باشد. برنامه مقالات گرجستان در سال ۲۰۱۶ به دستور ملکه الیزابت دوم، که پادشاه را به عنوان سومین پدربزرگ خود می شمارد، ایجاد شد.

این شامل حدود ۳۵۰۰۰۰ صفحه از اسناد پادشاه است که به مدت ۲۰۰ سال در بایگانی سلطنتی قلعه ویندزور نگهداری می شد. محققان هنوز در حال بررسی فهرست حجیم هستند.

تاج قبلاً نیروی عظیمی را برای حمله به بروکلین فرستاده بود که در اواخر اوت با موفقیت انجام داد. اما طرح هایی برای آن حمله قبل از رسیدن اعلامیه استقلال آمریکا به لندن انجام شده بود.

در میان قوانین جدید اسلحه، در اینجا داستان واقعی پشت “حق نگه داشتن و حمل اسلحه” وجود دارد

فرستادگان پادشاه، برادران ویسکونت ریچارد هاو و ژنرال ویلیام هاو، در ۱۹ سپتامبر اعلامیه ای در پاسخ به شورشیان صادر کردند که از نظر بسیاری از مورخان اولین واکنش رسمی ولیعهد به خشم آمریکا بود.

در این بیانیه آمده است که اگر شورشیان وفاداری خود به تاج را تایید کنند، ممکن است پادشاه مایل به سازش باشد.

استعمارگران آمریکایی مجسمه پادشاه جورج سوم را در بولینگ گرین در منهتن پایین در 9 ژوئیه 1776 سرنگون کردند. (کپشن اصلی) 1857 - نیویورک، نیویورک: مجسمه جورج سوم در شهر نیویورک.  جنگ انقلابی.

استعمارگران آمریکایی مجسمه پادشاه جورج سوم را در بولینگ گرین در منهتن پایین در ۹ ژوئیه ۱۷۷۶ سرنگون کردند. (کپشن اصلی) ۱۸۵۷ – نیویورک، نیویورک: مجسمه جورج سوم در شهر نیویورک. جنگ انقلابی.
(ویلیام والکات (۱۸۱۹-۱۸۹۵)؛ نقاشی ۱۸۵۷)

شورشیان این کار را نکردند.

شاه برای اولین بار در یک سخنرانی در برابر پارلمان در ۳۱ اکتبر علناً شورشیان استعماری را مورد خطاب قرار داد.

شاه در مجلس انگلیس گفت: «روحیه آن رهبران که همیشه هدفشان سلطه و قدرت بوده است، چنان جسورانه و مستاصل است که اکنون آشکارا از هر گونه وفاداری به تاج و تخت و هرگونه ارتباط سیاسی با این کشور دست کشیده اند».

برای ثبت نام در خبرنامه سبک زندگی ما اینجا را کلیک کنید

آنها با شرایط توهین‌آمیز و توهین‌آمیز، وسایل مصالحه‌ای را که تحت اختیار کمیسیون ما در اختیارشان گذاشته بود، رد کرده‌اند و تصور می‌کنند که کنفدراسیون‌های سرکش خود را برای کشورهای مستقل تشکیل دهند.»

مخزن بریتانیایی بریتانیکا خاطرنشان می کند: “اعلامیه استقلال مستعمرات آمریکا را ایجاد نکرد.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

جدایی کامل از بریتانیا باید با زور انجام شود.