در میان تورم فزاینده، جان کینگ، خبرنگار سی‌ان‌ان به منتقدان می‌گوید که به دموکرات‌ها «قدری لطف» بدهند: «حکومت کردن سخت است».


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

روز جمعه، جان کینگ، مجری CNN Inside Politics، از منتقدان خواست که به دموکرات‌ها «مطمئن» بدهند، زیرا کارشان «سخت» است.

اصرار کینگ برای رفتار آسان تر با قانونگذاران دموکرات به ویژه در پاسخ به یک تبلیغ حمله جمهوری خواهان بود که سناتور مارک کلی از دی آریز را به دلیل هزینه های بی پروا و متهم کردن او به کمک به مشکلات تورمی فعلی که بر ایالات متحده تأثیر می گذارد، انتقاد کرد.

مجری اظهار داشت: “حزب اپوزیسیون بودن خیلی راحت تر است… به دموکرات ها لطفی بدهید. حکومت کردن سخت است، به خصوص وقتی که حاشیه های کوچکی دارید.”

او افزود: «اما – اما این چالش برای دموکرات‌ها است، آن‌ها باید در یک مسیر قرار بگیرند، زیرا جمهوری‌خواهان فقط می‌خواهند با آن برخورد کنند».

تاکر کارلسون: بایدن از نظر شناختی قادر به خدمت نیست و دموکرات ها سال ها این را می دانند

تورم در حال حاضر به بالاترین حد خود در 40 سال اخیر رسیده است.

تورم در حال حاضر به بالاترین حد خود در ۴۰ سال اخیر رسیده است.
(ایستوک)

ملانی زانونا، خبرنگار سی‌ان‌ان کاپیتول هیل، با کینگ موافق است و هشدار می‌دهد که جمهوری‌خواهان تورم بالا را در دست گرفته‌اند و پیروزی سیاسی را با استفاده از این موضوع می‌بینند. جمهوری‌خواهان واقعاً به این موضوع دست می‌زنند. آنها دو برابر دموکرات‌ها برای تبلیغات کمپین هزینه کرده‌اند و واقعاً دموکرات‌ها را بر سر این موضوع چکش می‌زنند.»

اگرچه زانونا ادعا کرد که جمهوری‌خواهان واقعاً پاسخ خاصی در مورد تورم ندارند، «آنها به طور خصوصی می‌گویند که «نیازی به این کار نداریم، ما فقط می‌توانیم به طور مداوم با این کار دموکرات‌ها را بالای سر ببریم».

به نظر می رسد که اظهارات کینگ تلاشی برای جلوگیری از سرچشمه انتقاداتی است که متوجه دموکرات ها، به ویژه جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا شده است. به طور قابل توجهی بسیاری از این انتقادات از طرف خود بایدن وارد شده است.

اخیراً جیسون فورمن، مشاور اقتصادی سابق اوباما، اظهار داشت: “حدس من این است که دیدگاه های منفی در مورد تورم به قدری عمیق است که هیچ چیز در چند ماه آینده نمی تواند تغییر کند تا آنها را تغییر دهد.”

علاوه بر این، چشم انداز کلی دموکرات ها تیره و تار است و نه فقط در محافل جمهوری خواه.

بر اساس نظرسنجی اخیر نیویورک تایمز و کالج سینا، ۶۴ درصد از دموکرات ها یک نامزد ریاست جمهوری متفاوت را برای حزب خود در سال ۲۰۲۴ ترجیح می دهند. علاوه بر این، این نشان می دهد که تنها ۱۳ درصد از آمریکایی ها فکر می کنند کشور در مسیر درستی قرار دارد.

پرزیدنت جو بایدن حتی در میان اعضای حزب سیاسی خود نیز از محبوبیت کمی برخوردار است.

پرزیدنت جو بایدن حتی در میان اعضای حزب سیاسی خود نیز از محبوبیت کمی برخوردار است.
(AP Photo/Carolyn Kaster)

این نظرسنجی همچنین نشان داد که تنها ۱ درصد از رای دهندگان جوان «به شدت» رهبری بایدن را تایید می کنند.

کونچا: رسانه ها سیاستمداران لاتین را به دلیل فرار اسپانیایی ها از حزب دموکراتیک مورد انتقاد قرار می دهند

محافظه کاران در توییتر به درخواست کینگ برای رفتار نرم با دموکرات ها اشاره کردند. چاد گیل‌مارتین، کارمند ارتباطات کوین مک کارتی، رهبر اقلیت مجلس نمایندگان، در توییتی نوشت: «من مشتاقانه منتظر روزی هستم که CNN به اکثریت جمهوری‌خواه «قدری لطف» بدهد، و به بینندگان یادآور شد که سی‌ان‌ان هرگز در مورد ترامپ راحت نمی‌رفت. مدیریت.

میشل پرز اکسنر، دستیار ارتباطی مک کارتی، موافق است: “بله، چون سی ان ان به خاطر دادن همان “فیض” به جمهوری خواهان معروف است، آنها به سرعت به متحدان دموکرات خود ارائه می دهند.

یک نظرسنجی جمهوری خواه، لوگان دابسون، مشاهده کرد: “به یاد نمی آورم که اخبار کابلی در سال های ۲۰۱۷-۲۰۱۸ اینقدر پر از لطف باشد! چه پیشرفت خوبی!”

مایک لاچنس، ستون نویس تاون هال دات کام، همین نکته را توییت کرد و پرسید: «به یاد داشته باشید زمانی که CNN گفت به ترامپ و جمهوری خواهان استراحت بدهید؟ نه هیچ کس دیگری.»

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

استفان ال. میلر، سردبیر شرکت کننده اسپکتیتور، این ویدئو را در حساب کاربری خود به اشتراک گذاشت و به ظاهر طعنه آمیز “آه” نظر داد، گویی که کینگ درخواست معقولی می کند، حتی اگر تورم به بالاترین حد خود در ۴۰ سال گذشته رسیده باشد.

حساب توییتری NewsBusters نوشت: “اکنون که دموکرات ها در قدرت هستند، جان کینگ از سی ان ان ناگهان معتقد است که به آنها استراحت می دهد زیرا “حکومت سخت است.” او در دوران ترامپ نظر بسیار متفاوتی داشت.”

و تیم گراهام، سردبیر اجرایی NewsBusters با یک GIF از شخصیت باب اسفنجی شلوار مکعبی، آقای کرابس که «کوچکترین ویولن جهان» را می نوازد، به بیانیه کینگ پاسخ داد و درخواست کینگ برای همدردی با دموکرات ها را به سخره گرفت.

روز جمعه، حتی الیسا اسلاتکین، نماینده کنگره، پیام های رهبری حزب دموکرات در مورد تورم را به شدت مورد انتقاد قرار داد و گفت که حزب در حال “چرخش” روی همه چیز است و رای دهندگان “آن را دوست ندارند”.

نماینده ایالات متحده الیسا اسلاتکین، دی میش، یکی از چندین رهبر حزب دموکرات است که از روایت تورم کاخ سفید انتقاد کرده است.  (عکس از Bill Pugliano/Getty Images)

نماینده ایالات متحده الیسا اسلاتکین، دی میش، یکی از چندین رهبر حزب دموکرات است که از روایت تورم کاخ سفید انتقاد کرده است. (عکس از Bill Pugliano/Getty Images)