در سال ۲۰۲۲ فرصتی واقعی برای ایجاد اکثریت آمریکایی و نه فقط اکثریت جمهوری خواه وجود دارد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

من این مجموعه چهار قسمتی را در مورد ایجاد اکثریت آمریکایی نوشتم، نه اکثریت جمهوری خواه به دلیلی. من متقاعد شده‌ام که رادیکالیسم سوسیالیست دولت بزرگ، سیاستمداران را بیدار کرده و شکست‌های عملکردی آنها فرصتی منحصر به فرد برای پیشنهاد آینده‌ای کاملاً متفاوت برای کشورمان ایجاد می‌کند. این آینده مبتنی بر اصول متفاوتی است و بر متحد کردن همه مردم آمریکا که چپ گرایی را رد می کنند و از شکست به ستوه آمده اند، متمرکز است.

فرصتی برای ایجاد آمریکای موثر وجود دارد. ما می توانیم جهان بیدار سوسیالیستی دولت بزرگ را جایگزین کنیم که شکست می خورد.

حرکت رو به جلو به سوی رنسانس جدید یک آمریکای موفق و کارآمد مستلزم برنده شدن در استدلال ساده عملکرد – و استدلال های پیچیده تر سیاست-ارزش است. اهمیت برنده شدن در هر دو بحث در کتاب ارزشمند کلر برلینسکی، “جایگزینی وجود ندارد: چرا مارگارت تاچر مهم است” به تصویر کشیده شده است.

چگونه یک اکثریت آمریکایی بسازیم، نه یک اکثریت جمهوری خواه – درس هایی از قرارداد با آمریکا

برلینسکی توضیح می‌دهد که چگونه نخست‌وزیر تاچر، از اولین روزهای رهبری‌اش به عنوان رهبر اپوزیسیون، تلاش کرد تا مشروعیت اخلاقی و وعده عملکرد سوسیالیسم را از بین ببرد. او چنان کار مؤثری در بی اعتبار کردن سوسیالیسم به عنوان یک نیروی اخلاقی انجام داد که هیچ یک از رهبران چپ علنی برای ۴۰ سال به عنوان نخست وزیر بریتانیا انتخاب نشده است.

در این دوره از ضربات چکش فکری و اخلاقی به چپ بود که تاچر گفت: «اول در بحث پیروز می‌شوی، سپس رأی می‌آوری».

تاچر برای کسانی که می‌خواهند بفهمند چگونه در بحث‌های فرهنگی پیروز شوند و آمریکا را از سوسیالیسم دولتی بزرگ به سمت سیاستی منطقی‌تر، کار محورتر و مبتنی بر موفقیت برای ایجاد آینده‌ای بهتر از طریق سرمایه‌گذاری آزاد و ایجاد آینده‌ای بهتر از طریق کسب‌وکار آزاد و سوق دادن آمریکا از سوسیالیسم دولتی بزرگ به سمت یک رهبر مهم‌تر به‌اندازه پرزیدنت رونالد ریگان، رهبر مهمی است تاچر. کارآفرینی.

قبل از تاچر، حزب محافظه کار در بریتانیا تحت سلطه نخبگانی بود که به پذیرش نگرش های اصلی سوسیالیسم عادت داشتند. آنها راحت عمل می کردند در چارچوبی که کمی درست از حزب کارگر بود – اما هیچ چیز خیلی جسورانه نبود.

فایل - در این عکس فایل مربوط به سال 1980، مارگارت تاچر، نخست وزیر بریتانیا، در لندن عکس گرفته است.  (AP Photo/جرالد پنی، فایل)

فایل – در این عکس فایل مربوط به سال ۱۹۸۰، مارگارت تاچر، نخست وزیر بریتانیا، در لندن عکس گرفته است. (AP Photo/جرالد پنی، فایل)

تاچر از یک پیشینه قوی از طبقه متوسط ​​آمده بود و با وینستون چرچیل به عنوان قهرمان خود بزرگ شد. او به همان اندازه که چرچیل برای نجات بریتانیا از تهدید مرگبار آدولف هیتلر مبارزه کرده بود، خود را در حال مبارزه برای نجات بریتانیا از زوال اخلاقی و اقتصادی سوسیالیسم دید.

جمهوری خواهان، ریگان هنوز هم درس هایی دارد که به ما بیاموزد اگر بخواهیم اکثریت آمریکایی بسازیم

تاچر صلابت و استواری یک رهبر دوران جنگ را داشت. برای یک زن بیان این ویژگی ها در بریتانیا در سال ۱۹۷۵ شگفت انگیز بود. حتی از طریق یک لنز مدرن، عزم او بدون توجه به جنسیتش شگفت‌انگیز است.

او یک بار «قانون اساسی آزادی»، اثری کلاسیک تقریباً ۸۰۰ صفحه‌ای درباره آزادی، فامیل هایک را از کیفش بیرون آورد و در یک جلسه حزبی آن را روی تریبون کوبید و گفت: «این پلتفرم ماست. ما این هستیم. جنگیدن برای.” و او برنده شد.

بزرگترین دستاورد او ممکن است توسعه کارگر جدید توسط تونی بلر باشد که بر اساس اصول تاچری ساخته شده است. پل جانسون بلر را «پسر خوانده تاچر» خطاب کرد.

مانند تاچر، ما در سال‌های ۲۰۲۲، ۲۰۲۴ و ۲۰۲۶ این فرصت را داریم که هم در بحث عملکرد و هم در بحث ارزش‌ها و سیاست‌ها پیروز شویم.

اگر مردم آمریکا به این نتیجه برسند که تیم جو بایدن-کامالا هریس-چاک شومر-نانسی پلوسی فقط در عملکرد خود شکست خورده است، ممکن است در چند سال آینده آنها را با دیگر رهبران سوسیالیست دولت بزرگ جایگزین کنند.

با این حال، اگر طبق سنت تاچر، مردم آمریکا به این نتیجه برسند که سیاست‌ها، باورها و ارزش‌های بیدار شده علت نهایی شکست تیم بایدن، هریس، شومر، پلوسی است، آن‌گاه برای چندین دهه از بازگرداندن آنها به قدرت خودداری خواهند کرد. – و احتمالاً حتی نسل‌ها. نگاه کنید که جمهوری خواهان چه مدت پس از سال ۱۹۳۲ در انقلاب روزولتی در اقلیت باقی ماندند. جمهوری خواهان واقعاً تنها پس از ۵۰ سال در زمان ریگان (که خود یک دموکرات سابق FDR بود) به برابری دست یافتند.

اگر ما صرفاً بر تلاش برای ایجاد اکثریت جمهوری خواه متمرکز باشیم، کسب پیروزی در این مقیاس غیرممکن است. میلیون ها آمریکایی وجود دارند که عمیقا (و به طور فزاینده ای) از سیستم فعلی ناراضی هستند. اما آنها آمادگی جمهوری خواه شدن را ندارند.

دموکرات های ریگان به گامی نیمه راه برای دموکرات های محافظه کار تبدیل شدند که به تدریج به جمهوری خواه تبدیل شدند. به طور مشابه، اکنون باید تمرکز آمریکایی‌ها وجود داشته باشد تا متحد شدن افراد بدون رد هویت خود تا حد امکان آسان باشد.

برای دریافت خبرنامه نظر اینجا را کلیک کنید

برخی از اکثریت عظیم آمریکایی را که در حال حاضر در آنجا حضور دارند، در نظر بگیرید. آنها به طور بالقوه می توانند به جنبشی تبدیل شوند که بر زندگی بهتر برای همه آمریکایی ها تمرکز دارد. مقدار زیادی از این داده ها در AmericanMajorityproject.com در دسترس همه است، اما در اینجا چند نمونه آورده شده است.

اکثر آمریکایی ها بر روی اصول اصلی تاریخی ما توافق دارند.

*با ۵۹ درصد تا ۱۶ درصد، آمریکایی ها از سرمایه داری بازار آزاد بر سوسیالیسم دولتی بزرگ حمایت می کنند. وقتی از رای دهندگان بلاتکلیف بدون گزینه «بدون نظر» سوالی مشابه پرسیده شد، این انشعاب ۸۲ درصد برای سرمایه داری بازار آزاد و ۱۸ درصد برای سوسیالیسم دولتی بزرگ بود.

*۷۸ درصد موافقند که ایالات متحده بزرگترین کشور روی زمین است، در حالی که ۱۸ درصد مخالف هستند.

* ۸۴ درصد معتقدند آرمان های بنیانگذار آمریکا چیزی است که ارزش مبارزه برای آن را دارد. تنها ۹ درصد مخالف هستند.

* ۷۹ درصد معتقدند افرادی که به ارزش های موجود در کتاب مقدس اعتقاد دارند، حق دارند آنها را به صورت عمومی بیان کنند، تنها ۱۲ درصد مخالف هستند.

*۷۷ درصد بر این باورند که لغو یا قرار دادن افراد در لیست سیاه به دلیل نظراتشان اشتباه است. فقط ۱۳ درصد آن را مفید می دانند.

اکثر آمریکایی ها در مورد محدود کردن دولت موافق هستند.

*۷۳ درصد موافقند که دولت فدرال یک گروه ذینفع ویژه است که در درجه اول به دنبال منافع خود است.

*۸۰ درصد فکر می کنند که دولت بزرگ و کسب و کار بزرگ با هم در مقابل کسب و کارهای کوچک کار می کنند. علاوه بر این، ۷۴ درصد از رای دهندگان فکر می کنند که برای آسیب رساندن به شهروندان با یکدیگر همکاری می کنند.

*اکثریت آمریکایی ها می گویند هزینه های دولت فدرال بیهوده، فاسد و بد اولویت است. تفاوت حزبی یا قومیتی در این برداشت وجود نداشت. دموکرات ها موافق (۵۷ درصد به ۲۶ درصد)، مستقل ها موافق (۵۳ درصد به ۳۲ درصد)، جمهوری خواهان موافق (۶۳ درصد به ۲۵ درصد)، سیاه پوستان (۶۱ درصد به ۱۵ درصد)، سفید پوستان (۵۵ درصد به ۲۳ درصد)، موافق هستند. و اسپانیایی ها موافق هستند (۵۵ درصد تا ۲۳ درصد). کسانی که موافق بودند همچنین گفتند که کاهش هزینه های بیهوده و فساد برای متعادل کردن بودجه فدرال کافی است.

*آمریکایی‌ها بر این باورند که با ۶۷ درصد تا ۱۹ درصد، محدود کردن هزینه‌های فدرال و متعادل کردن بودجه، تورم را کاهش می‌دهد و ۷۴ درصد از لاتین‌تبارها قوی‌ترین حمایت را ارائه می‌کنند.

اکثر آمریکایی ها در مورد مسائل آموزشی اتفاق نظر دارند.

* ۸۴ درصد از رای دهندگان معتقدند که والدین باید بتوانند تمام برنامه های درسی و مطالب کلاس هایی را که فرزندانشان می گذرانند ببینند. این بدان معناست که والدین به برنامه های درسی معلم، گزیده کتاب ها و فیلم های نمایش داده شده در کلاس دسترسی خواهند داشت.

*۶۸ درصد معتقدند که مدارس دولتی به جای انتظار عملکرد قوی تر از دانش آموزان، استانداردها را پایین می آورند.

اکثر آمریکایی ها در مورد مسائل جنسیتی موافق هستند.

*۷۵ درصد از بزرگسالان آمریکایی موافقند که تنها دو جنس وجود دارد، مرد و زن. این مجموع شامل ۶۳ درصد است که به شدت موافق هستند. تنها ۱۸ درصد مخالف هستند.

*۶۷ درصد نمی خواهند که معلمان در مهدکودک از طریق بحث در مورد هویت جنسیتی در کلاس سوم با دانش آموزان خود استفاده کنند.

*با بیش از ۲:۱، آمریکایی‌ها بر این باورند که ورزشکاران تراجنسیتی باید در تیم‌هایی با جنس محل تولدشان رقابت کنند.

*کمتر از ۱۰ درصد آمریکایی ها خواهان حذف جنسیت از شناسنامه کودک هستند.

اکثر آمریکایی ها در مورد امنیت مرزها و مهاجرت موافق هستند.

*۷۱ درصد معتقدند مجاز مهاجرت برای ایالات متحده خوب است. فقط ۱۵ درصد مخالف هستند.

*۷۳ درصد معتقدند غیر مجاز مهاجرت برای کشور بد است فقط ۱۳ درصد مخالف هستند.

*۷۰ درصد معتقدند کارتل های مواد مخدر که در مرزهای جنوبی فعالیت می کنند باید به عنوان گروه های تروریستی معرفی شوند.

*۶۷ درصد معتقدند که مرز باید ایمن شود و مرزبانان غیرقانونی به کشورهای مبدأ بازگردانده شوند.

*۶۶ درصد از حذف تمام پرداخت های دولتی به مردم در کشور به صورت غیرقانونی حمایت می کنند، در حالی که ۲۲ درصد مخالف هستند.

اکثریت آمریکایی ها در مورد اهمیت کار و استقلال موافق هستند.

*۷۴ درصد الزام افراد بالغ توانمند به کار برای مزایای مالی مالیات دهندگان مانند کوپن غذا، مراقبت های بهداشتی یا رفاه را تایید می کنند، در حالی که ۱۶ درصد مخالف هستند.

*۵۹ درصد معتقدند که مردم باید تشویق به کار شوند و کمتر به دولت وابسته باشند، در حالی که ۳۳ درصد طرفدار مراقبت از مردم هستند، حتی اگر ممکن است به دولت وابسته شوند.

اکثر آمریکایی ها در مورد تبعیض موافق هستند.

* ۹۱ درصد با کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور موافق هستند که محتوای شخصیت ما باید بیشتر از رنگ پوست ما مهم باشد. تنها ۶ درصد مخالف هستند.

*۹۱ درصد همچنین از رفتار برابر بدون توجه به نژاد در مورد آموزش، شغل، مراقبت های بهداشتی و خدمات دولتی حمایت می کنند. تنها ۶ درصد طرفدار درمان ترجیحی هستند.

اکثریت طرفدار بی‌طرفی نژادی در میان تمام جمعیت‌شناختی‌ها، از جمله ۷۸ درصد سیاه‌پوستان و ۸۹ درصد از لاتین‌تبارها، قوی هستند. همچنین شامل ۸۷ درصد از دموکرات ها، ۸۹ درصد از مستقل ها و ۹۷ درصد از جمهوری خواهان می شود.

اکثر آمریکایی ها نیز در مورد مسائل مربوط به مراقبت های بهداشتی موافق هستند.

*۸۷ درصد از شفافیت قیمت مراقبت های بهداشتی برای کنترل هزینه ها و افزایش دسترسی به مراقبت های بهداشتی حمایت می کنند.

*۷۵ درصد معتقدند که باید به جای شرکت های بیمه و دولت بزرگ، مراقبت های بهداشتی را با مسئولیت بیماران و پزشکان اصلاح کنیم.

اکثریت آمریکایی در مورد تولید انرژی داخلی موافق هستند.

*۶۳ درصد موافقند که آمریکا می تواند تولید گاز طبیعی و نفت داخلی را بدون به خطر انداختن محیط زیست توسعه دهد. تنها ۲۸ درصد مخالف هستند.

در نهایت، آمریکایی ها در مورد اهمیت انتخابات صادقانه واضح هستند:

*۸۵ درصد از الزام همه رای دهندگان به نشان دادن کارت شناسایی عکس دار قبل از رای دادن حمایت می کنند.

*۸۰ درصد از الزام ایالت ها برای حذف افرادی که فوت کرده اند یا نقل مکان کرده اند از لیست ثبت نام رأی دهندگان حمایت می کنند.

* ۸۲ درصد از دریافت همه برگه های رای تا روز انتخابات حمایت می کنند.

در هر یک از این نمونه ها اکثریت بسیار بزرگتر از حزب جمهوری خواه است – و معمولاً اکثریت مستقل ها و اقلیت قابل توجهی از دموکرات ها را شامل می شود.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

آنها واقعاً مسائل آمریکایی هستند.

مقیاس ثابت این اکثریت ها باید نقشه راهی برای کسانی باشد که می خواهند یک اکثریت بلندمدت و باثبات آمریکایی بسازند نه اکثریت جمهوری خواه کوچکتر و کوتاه مدت.

برای خواندن اطلاعات بیشتر از NEWT GINGRICH اینجا را کلیک کنید