در حالی که گروه لیبرال خانه های آنها را هدف قرار می دهد، کورنین لایحه ای را ارائه می کند که امنیت را برای قضات دیوان عالی افزایش می دهد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

سناتور جان کورنین، ایالت تگزاس، در حالی که یک گروه لیبرال در حال برنامه ریزی برای تظاهرات در خانه های قضات است، قوانینی را برای گسترش حمایت از قضات دیوان عالی و خانواده های آنها معرفی کرد.

این قانون به پلیس دیوان عالی اجازه می‌دهد افرادی را که در توانایی دادگاه در انجام وظایف آن دخالت می‌کنند، دستگیر کند، و همچنین مجازات کیفری برای افرادی که مانع یا مانع انجام این وظایف می‌شوند، ایجاد کند. کورنین این قانون را در همان روز معرفی کرد که گروهی که خود را “روث ما را فرستاد” تظاهراتی را در خارج از خانه های شش قاضی محافظه کار سازماندهی کرد.

کورنین در بیانیه ای گفت: «تلاش برای ارعاب قضات دیوان عالی توسط چپ رادیکال متأسفانه چیز جدیدی نیست، اما خطرناک است. ما باید از قضات و خانواده های آنها در صورتی که این اعتراضات به خشونت تبدیل شود، محافظت کنیم.»

این گروه فعال لیبرال نشانی های منزل قضات امی کونی بارت، جان رابرتز، ساموئل آلیتو، برت کاوانا، کلارنس توماس و نیل گورسوش را منتشر کرده است.

در وب سایت این گروه آمده است: «دیوان عالی ۶-۳ افراطی ما به طور معمول احکامی صادر می کند که به زنان، اقلیت های نژادی، LGBTQ+ و حقوق مهاجران آسیب می رساند. ما باید قیام کنیم تا با استفاده از تاکتیک‌های مختلف، مسئولیت‌پذیری را مجبور کنیم.»

تظاهرات کنندگان در مقابل دادگاه عالی ایالات متحده چهارشنبه، 4 می 2022، در واشنگتن تظاهرات کردند.

تظاهرات کنندگان در مقابل دادگاه عالی ایالات متحده چهارشنبه، ۴ می ۲۰۲۲، در واشنگتن تظاهرات کردند.
(AP Photo/Alex Brandon)

به گزارش فاکس نیوز، پس از افشای اطلاعات، پلیس در خانه‌های قضات حضور پررنگی داشته است. این گروه می گوید که در ۱۱ می از این خانه ها بازدید خواهند کرد.

اداره پلیس دی سی حصار کشی کرده است در اطراف ساختمان دیوان عالی در انتظار تشدید اعتراضات در آخر هفته. پلیس همچنین واحدهای واکنش اعتراضی را تا روز یکشنبه فعال کرده است.

خودروهای پلیس و کامیون‌های سنگین دسترسی به ساختمان دیوان عالی واشنگتن را در روز چهارشنبه، 4 مه 2022، مسدود می‌کنند، زیرا تدابیر امنیتی در پی اعتراضات ناشی از اخبار مبنی بر اینکه دادگاه ممکن است Roe v. Wade را لغو کند، افزایش یافته است.

خودروهای پلیس و کامیون‌های سنگین دسترسی به ساختمان دیوان عالی واشنگتن را در روز چهارشنبه، ۴ مه ۲۰۲۲، مسدود می‌کنند، زیرا تدابیر امنیتی در پی اعتراضات ناشی از اخبار مبنی بر اینکه دادگاه ممکن است Roe v. Wade را لغو کند، افزایش یافته است.
(AP Photo/J. Scott Applewhite)

از زمانی که نسخه پیش نویس نظر قاضی آلیتو در مورد یک پرونده سقط جنین می سی سی پی از طریق پولیتیکو به بیرون درز کرد، فعالیت اعتراضی در اطراف دادگاه عالی افزایش یافت. این حکم اگر توسط چهار قاضی دیگر تصویب شود، Roe v. Wade را لغو می کند.

دادگاه عالی برای براندازی ROE V. Wade، پیش نویس لو رفته را نشان می دهد: گزارش

جمهوری خواهان در کاپیتول هیل نیز نسبت به افشای اطلاعات تقریباً بی سابقه ابراز خشم کرده اند، در حالی که دموکرات ها زنگ خطر را در دفاع از سقط جنین به صدا درآورده اند.

میچ مک کانل، رهبر اقلیت سنا، خواستار پیگرد قانونی افشاکننده شد و گفت که این اقدام تلاشی شفاف برای برهم زدن حکم دادگاه است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

مک کانل، از R-Ky، گفت: “کسی، احتمالاً شخصی در خود دادگاه، یک گزارش محرمانه را در اختیار مطبوعات قرار داد تا یک کمپین فشار را به راه بیندازد.” هرکسی که مرتکب این عمل غیرقانونی شد، دقیقاً می‌دانست که چه چیزی می‌تواند به بار آورد.»