در بحبوحه تیراندازی های دسته جمعی، مجلس لایحه گسترده کنترل اسلحه را تصویب کرد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

مجلس نمایندگان روز جمعه با ۲۳۴ رای موافق در برابر ۱۹۳ رای مخالف، گسترده ترین لایحه کنترل اسلحه در حدود ۳۰ سال اخیر را تصویب کرد، زیرا کنگره به خشونت های مسلحانه در سراسر کشور پاسخ می دهد.

این قانون با عبور ۱۴ جمهوری خواه مجلس نمایندگان از خطوط حزبی برای رای مثبت به این اقدام، حمایت حزب جمهوریخواه را به دست آورد.

این لایحه که اکنون به میز رئیس جمهور خواهد رفت، اواخر شب پنجشنبه با ۶۵ رای موافق در برابر ۳۳ رای به تصویب سنا رسید.

ده جمهوری خواه سنا و ۱۰ دموکرات سنا پس از دو تیراندازی دسته جمعی در بوفالو، نیویورک و اووالده، تگزاس که ماه گذشته ده ها کشته برجای گذاشت، مذاکرات را در مورد این قانون آغاز کردند.

سنا لایحه کنترل اسلحه دو حزبی را تصویب کرد

رهبر اقلیت سناتور میچ مک کانل (R-KY) در یک کنفرانس خبری پس از ضیافت ناهار سنا در کنگره ایالات متحده در 22 ژوئن 2022 در واشنگتن دی سی صحبت می کند.

رهبر اقلیت سناتور میچ مک کانل (R-KY) در یک کنفرانس خبری پس از ضیافت ناهار سنا در کنگره ایالات متحده در ۲۲ ژوئن ۲۰۲۲ در واشنگتن دی سی صحبت می کند.
(براندون بل/گتی ایماژ)

اگرچه این لایحه عمدتاً با مخالفت جمهوری خواهان مجلس از جمله رهبر اقلیت کوین مک کارتی مواجه شد، میچ مک کانل، رهبر اقلیت سنا از این لایحه حمایت کرد و گفت که “به کاهش احتمال وقوع این حوادث وحشتناک کمک می کند و در عین حال به طور کامل از حقوق متمم دوم قانون اساسی حمایت می کند. شهروندان.”

قانونی که رئیس جمهور بایدن قبلاً اعلام کرده است که فوراً به قانون تبدیل خواهد شد، ایالت ها را تشویق می کند قوانین پرچم قرمز را تصویب کنند و بررسی سوابق را برای جوانان ۱۸ تا ۲۱ ساله گسترش دهند.

قانون جدید که به زودی اجرا می‌شود، انگیزه‌هایی برای ایالت‌ها ایجاد می‌کند تا سوابق نوجوانان را که قبلاً مهر و موم شده‌اند منتشر کنند و به‌طور بالقوه می‌تواند چندین روز به دوره انتظار قبل از خرید اسلحه اضافه کند.

کلانتر منطقه بوفالو در مورد کمبود منابع بهداشت روانی زنگ هشدار می دهد: تیرانداز از میان شکاف ها سر خورده است.

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان، از کالیفرنیا، در یک کنفرانس خبری در کاپیتول هیل در واشنگتن دی سی سخنرانی می کند.

نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان، از کالیفرنیا، در یک کنفرانس خبری در کاپیتول هیل در واشنگتن دی سی سخنرانی می کند.
(عکس آسوشیتدپرس/ خوزه لوئیس ماگانا)

این لایحه همچنین خواستار نزدیک شدن به “خلاف دوست پسر” است که دموکرات‌ها سال‌ها خواستار آن بوده‌اند و از طریق ممانعت از دستیابی شرکای همسریابی به اسلحه در صورت محکوم شدن به سوء استفاده، می‌خواهند.

اگرچه این لایحه اولین اقدام کنترل اسلحه است که در چند دهه از کنگره تصویب شده است، ممکن است مفاد آن برای توقف دو تیراندازی دسته جمعی قبلی در تگزاس یا نیویورک کافی نبوده باشد.

هر دو تیرانداز ۱۸ ساله بودند و به طور قانونی تفنگ های سبک AR-15 را در پیش از حملات خود خریداری کردند.

پیتون گندرون که متهم به تیراندازی و کشتن ۱۰ نفر و زخمی کردن سه نفر دیگر در یک حمله با انگیزه جنایت نفرت انگیز در بوفالو شده است، در سال ۲۰۲۱ از نظر سلامت روان مورد ارزیابی قرار گرفته بود.

مظنون تیراندازی بوفالو، پیتون اس. گندرون، که متهم به کشتن 10 نفر در تیراندازی در یک سوپرمارکت پخش زنده در محله سیاه پوستان بوفالو است، در دادگاه با غل و زنجیر در بوفالو، نیویورک، ایالات متحده، 19 مه 2022 اسکورت می شود. .

مظنون تیراندازی بوفالو، پیتون اس. گندرون، که متهم به کشتن ۱۰ نفر در تیراندازی در یک سوپرمارکت پخش زنده در محله سیاه پوستان بوفالو است، در دادگاه با غل و زنجیر در بوفالو، نیویورک، ایالات متحده، ۱۹ مه ۲۰۲۲ اسکورت می شود. .
(برندان مک درمید)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

اما ظاهرا این حادثه به سطح هشدار «پرچم قرمز» نرسیده است.

“پرچم های قرمز برای او کجا بود که بتواند این اسلحه ها را به صورت قانونی خریداری کند؟” طبق گزارش ها، کلانتر جان گارسیا پس از تیراندازی ماه گذشته، شهرستان ایری، نیویورک، مورد بازجویی قرار گرفت. در چنین موردی، دلال اسلحه توانست این سلاح ها را به این فرد بفروشد، زیرا هیچ پرچم قرمزی وجود نداشت.»

هنوز مشخص نیست که آیا جدیدترین فشار برای افشای سوابق نوجوانان می تواند به جلوگیری از فروش مشابه در آینده کمک کند یا خیر.