دریاچه کاری: برای افرادی مانند لیز چنی “من خطرناک هستم” زیرا “حقیقت” را می گویم


کری لیک، کاندیدای فرمانداری جمهوری خواه آریزونا، معتقد است که می داند چرا لیز چنی، نماینده برکنار شده و رسانه ها دوست دارند او را مورد هدف قرار دهند – او یک حقیقت گوست و بنابراین یک تهدید است.

لیک در روز دوشنبه در برنامه تاکر کارلسون امشب گفت: “من حقیقت را می گویم … ما نمی توانیم در مورد همه این مسائل صحبت کنیم زیرا رسانه ها به ما گفته اند که آنها ممنوع هستند.” شما نمی توانید در مورد واکسن ها صحبت کنید. شما نمی توانید در مورد انتخابات صحبت کنید. شما نمی توانید در مورد پل پلوسی صحبت کنید. در مورد کووید صحبت نکنید. و من در مورد همه آن چیزها صحبت می کنم زیرا هنوز معتقدم که ما کمی از اصلاحیه اول باقی مانده است.”

لیک افزود: “من برای افرادی مانند لیز چنی و افرادی که او با آنها معاشرت می کند خطرناک هستم و آنها می خواهند جلوی افرادی مانند من را بگیرند.”

چنی که پس از شکست در انتخابات مقدماتی خود در برابر وکیل هریت هیگمن، کنگره را ترک خواهد کرد، اخیراً اعلام کرد که هرگز به یک دموکرات رأی نداده است، اما اگر او در آریزونا زندگی می کرد به رقیب لیک، کیتی هابز رأی می داد.

جدایی شهردار زادگاه بایدن از خط مشی پلیسی حزب دموکراتیک

یک عکس تقسیم شده از جمهوریخواهان کاری لیک، نامزد فرمانداری، و سناتور لیز چنی.

یک عکس تقسیم شده از جمهوریخواهان کاری لیک، نامزد فرمانداری، و سناتور لیز چنی.
(ماریو تاما/درو انگرر/گتی ایماژ)

لیک به فاکس نیوز گفته است که چنی اتفاقا – هرچند ناخواسته – تا به امروز به بزرگترین جمع آوری کمک مالی کمپین او تبدیل شده است، زیرا خزانه امید فرماندار پس از اینکه دختر معاون رئیس جمهور سابق به دنبال او رفت، افزایش یافت.

ایوان مک‌مولین متعهد شد در صورت انتخاب در یوتا، با دموکرات‌ها تشکیل جلسه ندهد

پل پلوسی (L) و نانسی پلوسی در 25 آوریل 2015 در واشنگتن دی سی.  تصویر ماموران FBI را در خارج از خانه نانسی و پل پلوسی در 28 اکتبر 2022 نشان می دهد.

پل پلوسی (L) و نانسی پلوسی در ۲۵ آوریل ۲۰۱۵ در واشنگتن دی سی. تصویر ماموران FBI را در خارج از خانه نانسی و پل پلوسی در ۲۸ اکتبر ۲۰۲۲ نشان می دهد.
(دیمیتریوس کامبوریس/VF15/WireImage؛ فاکس نیوز)

“باید یک تشکر بزرگ از لیز داشته باشم. و با این سرعت، ممکن است مجبور شویم او را به مراسم افتتاحیه خود دعوت کنیم، زیرا باید از او برای جمع آوری پول زیادی برای ما تشکر کنیم.” لیک میزبان تاکر کارلسون بود

وقتی از لیک در مورد حمله چکشی به پل پلوسی که ادعا شده توسط دیوید دیپپ ۴۲ ساله پرسیده شد، گفت که به نظر می رسد شناسایی مظنون به عنوان یک مهاجر غیرقانونی تابو باشد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

در حالی که دیپاپ ویزای زادگاهش کانادا را سپری کرد، لیک گفت که مسئله مهاجرت غیرقانونی یکی از موضوعات مهمی است که آریزوناها نگران امنیت مرزهای جنوبی خود هستند.

او گفت: “خبرنگاران هرگز حتی این را نمی پرسند زیرا این نکته را ثابت می کند که داشتن یک مرز باز به معنای جنایت بیشتر، وقوع جرم بیشتر برای شهروندان آمریکایی است. و این چیزی است که ما اینجا در آریزونا می بینیم.”

و شما در مورد مرد بی خانمانی (دیپاپ) که نیمه برهنه در خانه پلوسی پیدا شد صحبت کردید. به همین دلیل است که جمهوری خواهان ایده هایی برای جلوگیری از این مشکلات دارند. من سیاست بی خانمانی دارم. مطبوعات نمی خواهند در مورد آن صحبت کنند. سیاستی برای پایان دادن به بی خانمانی مزمن خیابانی، جذب مردم، کمک به خروج آنها از خیابان ها و بازگرداندن کیفیت زندگی برای مردم سخت کوش آریزونا داشته باشید.”