دریاسالار که گفت SEAL های واکسکس نشده باعث آسیب فوری به نیروی دریایی می شود اذعان کرد که هیچ عملیات رزمی تحت تأثیر قرار نگرفته است.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

انحصاری: یکی از دریاسالاران نیروی دریایی که طی اظهاراتی در مورد پرونده‌ای که مربوط به نیروی دریایی SEAL است که به دلایل مذهبی واکسیناسیون را امتناع می‌کنند، گفت که واکسن کووید-۱۹ یک موضوع امنیت ملی است، با این وجود اذعان کرد که هیچ موردی را نمی‌شناسد که تأثیر نامطلوبی بر عملیات داشته باشد.

موسسه First Liberty و هکر Stephens LLP، که نماینده نیروهای دریایی نیروی دریایی است که به دنبال معافیت‌های مذهبی برای واکسن کرونا در دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده برای مدار پنجم هستند، اواخر روز دوشنبه گزارش مختصری را ارائه کردند که اولین بار توسط فاکس نیوز دیجیتال به دست آمد.

این پرونده برای اولین بار شامل یک رسوب است که در اواخر ژوئن ۲۰۲۲ با ویلیام لشر، معاون رئیس عملیات دریایی انجام شد. در خلال این رسوب، لشر اظهار داشت که از هرگونه مأموریت رزمی نیروی دریایی SEAL که تحت تأثیر منفی کووید-۱۹ قرار گرفته بود، “بی اطلاع” است، علیرغم ادعای قبلی وی مبنی بر اینکه دستور واکسن برای عملیات موفق نیروی دریایی ضروری است.

لشر، که به عنوان دومین افسر یونیفرم پوش نیروی دریایی خدمت می کند، در اوایل سال جاری در یک بیانیه سوگند خورده در برابر دادگاه عالی اظهار داشت که اجازه دادن به SEAL های واکسینه نشده باعث “آسیب فوری به نیروی دریایی” و “به امنیت ملی ایالات متحده” می شود. و می‌توان آن را «ترک وظیفه» در نظر گرفت.

طرح دعوای حقوقی از طرف نیروهای دریایی نیروی دریایی که با ارعاب مواجه هستند به دلیل درخواست معافیت های مذهبی از واکسن COVID-19

CORONADO، CA - 13 اوت: گروهی از کارآموزان نیروی دریایی در اوت 2010 در طول هفته جهنم در ساحلی در Coronado، کالیفرنیا.

CORONADO، CA – 13 اوت: گروهی از کارآموزان نیروی دریایی در اوت ۲۰۱۰ در طول هفته جهنم در ساحلی در Coronado، کالیفرنیا.
(چارلز اومانی/گتی ایماژ)

علاوه بر این، با توجه به پرونده جدید فرست لیبرتی، که در دوره کشف ثبت شد: «دریاسالار لشر بیانیه‌ای طولانی ارائه کرد که بر حقایقی که از ادعاهای نیروی دریایی حمایت می‌کردند مبنی بر اینکه علاقه قانع‌کننده‌ای به واکسیناسیون اجباری COVID-19 برای مخالفان مذهبی دارد، تأیید کرد. که بدون آن، نیروی دریایی به دلیل وجود ملوانان واکسینه نشده در معرض خطر غیرقابل قبولی قرار خواهد گرفت.»

First Liberty می‌گوید که نیروی دریایی «به شدت به بیانیه دریاسالار لشر در طول رسیدگی به توقف اتکا کرده است و در هر دو مختصر در این تجدیدنظر به آن استناد می‌کند».

با این حال، در جریان ماموریت لسچر در ژوئن، او گفت که “از هرگونه شکست جنگی” به دلیل COVID-19 بی اطلاع است و همچنین از نمونه های خاصی از “COVID-19 که تخلیه پزشکی را سخت تر می کند” یا زمانی که “از طریق آن قرارداد گرفته شده است” بی اطلاع است. یک دستگاه تنفس مجدد، یا در یک زیردریایی منقبض شده است.”

اعضای تیم عملیات ویژه گارد ملی قبرس و نیروی دریایی ایالات متحده در یک آموزش نظامی مشترک در لیماسول، قبرس، 10 سپتامبر 2021 شرکت کردند. رویترز/یانیس کورتوگلو

اعضای تیم عملیات ویژه گارد ملی قبرس و نیروی دریایی ایالات متحده در یک آموزش نظامی مشترک در لیماسول، قبرس، ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۱ شرکت کردند. رویترز/یانیس کورتوگلو

علاوه بر این، دریاسالار خط مشی نیروی دریایی را تأیید کرد که به «۰.۶ درصد از نیروهای نظامی با اعتراض مذهبی نیاز دارد. [be vaccinated] به دلیل احتمال افزایش خطر ابتلا به موارد شدید، با وجود پذیرش خطر ابتلا به موارد شدید کووید که در ۲۵ درصد نیروی دریایی به دلیل رعایت دریانوردان با تعریف پزشکی از چاقی رخ می دهد.

در سند دادگاه آمده است: “دریاسالار لشر همچنین اعتراف کرد که سیاست نیروی دریایی به افراد HIV مثبت اجازه می دهد تا بنا به صلاحدید فرمانده اعزام شوند و بیان می کند که وضعیت HIV ممکن است تنها مبنای تصمیم گیری برای استقرار نباشد، علیرغم خطراتی که برای دیگران در اعزام وجود دارد.”

در نهایت، لشر اظهار داشت که با وجود نرخ واکسیناسیون ۱۰۰٪، شیوع کووید در کشتی ها ادامه دارد و نیروی دریایی اکنون با مسائل مربوط به استخدام و نگهداری مواجه است و مجبور شده است استانداردهای خود را “کاهش” دهد.

منابع می گویند که نیروهای نیروی دریایی به دنبال معافیت های مذهبی برای واکسن زدن هستند.

سرهنگ دوم نیروی دریایی ایالات متحده، مایکل بری، مشاور عمومی مؤسسه آزادی اول، به فاکس نیوز دیجیتال گفت که تسلیم لسچر “بسیار نگران کننده” است، زیرا دادگاه عالی به بیانیه سوگند او تکیه کرده است.

“آنها این سناریوی “سقوط آسمان” را ترسیم می کنند و می گویند اگر اجازه ندارند اینها را جدا کنند [unvaccinated] مردم، آسمان سقوط می کند. اما با این حال وقتی به شواهد نگاه می کنید، آنها نمی توانند از موضع خود دفاع کنند.”

اعضای تیم عملیات ویژه گارد ملی قبرس و نیروی دریایی ایالات متحده در یک آموزش نظامی مشترک در لیماسول، قبرس، 10 سپتامبر 2021 شرکت کردند. رویترز/یانیس کورتوگلو

اعضای تیم عملیات ویژه گارد ملی قبرس و نیروی دریایی ایالات متحده در یک آموزش نظامی مشترک در لیماسول، قبرس، ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۱ شرکت کردند. رویترز/یانیس کورتوگلو

همانطور که برای اولین بار توسط فاکس نیوز دیجیتال گزارش شد، First Liberty در ماه نوامبر این شکایت را به نمایندگی از ۳۵ SEAL فعال و سه سرباز ذخیره به دنبال معافیت مذهبی تنظیم کرد. SEAL هایی که نمایندگی می شوند، همه اعضای فرقه های مختلف در مذهب مسیحی هستند و بر اساس «باورهای مذهبی صادقانه خود به دستور واکسن اعتراض می کنند.

در ماه مارس، دادگاه عالی یک دادگاه بدوی در تگزاس را مسدود کرد که می توانست نیروی دریایی را مجبور به توقف اجرای دستور واکسن برای نیروی دریایی SEAL کند. اکنون رسیدگی به پرونده در دایره پنجم ادامه دارد و SEAL های واکسینه نشده هنوز توسط ارتش خاتمه نیافته اند تا پرونده قضایی در حال انجام باشد.

این پرونده حول این موضوع است که آیا ارتش با اجرای دستور، قانون احیای آزادی مذهبی را نقض می کند یا خیر.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

نیروی دریایی حتی یک معافیت شرعی برای این مأموریت اعطا نکرده است – در حال حاضر ۴۲۴۴ مورد در حال تعلیق است – اما طبق پرونده، ۱۹ معافیت پزشکی دائم، ۱۸۹ معافیت پزشکی موقت و ۳ معافیت پزشکی دائم اعطا کرده است.

سخنگوی نیروی دریایی گفت وزارت دفاع در مورد دعاوی جاری اظهار نظر نمی کند و فاکس نیوز دیجیتال را به وزارت دادگستری ارجاع داد که به درخواست برای اظهار نظر پاسخ نداد.