درز صوتی نژادپرستانه شورای شهر لس آنجلس: سدیلو و دی لئون از صندلی های کمیته در میان فشارهای BLM برای استعفا بیرون آمدند


انتشار فایل صوتی اظهارات نژادپرستانه بین اعضای لاتین تبار شورای شهر لس آنجلس باعث برکناری دو عضو دیگر شورا از کرسی‌های کمیته‌شان شد، در حالی که ادامه فشار معترضان «جان سیاه‌پوستان مهم است» برای استعفای کامل آنها از نهاد دولتی است.

به گزارش لس آنجلس تایمز، اعضای شورا، کوین دی لئون و گیل سدیلو از وظایف کمیته مربوط به توسعه املاک، مسکن، بی خانمانی و سایر موارد کنار گذاشته شدند.

میچ اوفارل سرپرست شورای شهر لس آنجلس روز دوشنبه این خبر را اعلام کرد.

این اعلام پس از آن منتشر شد که نوری مارتینز از ریاست شورای شهر لس آنجلس استعفا داد و سرانجام هفته گذشته کرسی شورای شهر خود را به کلی از دست داد. ران هررا، رئیس فدراسیون کارگری شهرستان لس آنجلس نیز از سمت رهبری قدرتمند اتحادیه خود استعفا داده بود.

تنش سیاهپوستان و لاتین در لس آنجلس در رسوایی شورای شهر محو شد

عضو شورای شهر لس آنجلس، کوین دی لئون، سمت چپ، و نوری مارتینز، رئیس شورای شهر لس آنجلس، در جلسه شورای شهر در 4 اکتبر با یکدیگر مشورت می کنند.

عضو شورای شهر لس آنجلس، کوین دی لئون، سمت چپ، و نوری مارتینز، رئیس شورای شهر لس آنجلس، در جلسه شورای شهر در ۴ اکتبر با یکدیگر مشورت می کنند.
(عرفان خان / لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ)

معترضان «زندگی سیاه‌پوستان مهم است» بیرون خانه دی لئون در ایگل راک برگزار شده‌اند.

KNBC گزارش داد، رهبران BLM خواستار جایگزینی مارتینز با یکی از اعضای آفریقایی آمریکایی شورا هستند تا “تعهد خود را به توانمندسازی سیاسی سیاه پوستان و شفای سیاسی و نژادی نشان دهد.”

رای رهبری برای روز سه شنبه برنامه ریزی شده است، زیرا اعضای شورا پل کرکوریان و کرن پرایس هر دو ابراز علاقه کردند که به عنوان رئیس جمهور انتخاب شوند. تست کووید-۱۹ کرکوریان در روز یکشنبه مثبت شد و به صورت مجازی شرکت خواهد کرد.

لس آنجلس تایمز اولین بار هفته گذشته در مورد ضبط صوتی مکالمه ای که در اکتبر ۲۰۲۱ بین مارتینز، سدیلو، دی لئون و هررا در حین بحث در مورد ترسیم مجدد مناطق اتفاق افتاد، گزارش داد.

به گزارش تایمز، مارتینز از یکی دیگر از همکارانش، مشاور مایک بونین، که سفید پوست است، به خاطر تربیت پسر سیاه پوستش که به گفته او بونین با او مانند یک “لوازم جانبی” رفتار می کرد، انتقاد کرد.

صدها نفر از اعضای جامعه اواکساکان در راهپیمایی برای عدالت در خیابان های مرکز شهر لس آنجلس به سمت تالار شهر در 15 اکتبر 2022 شرکت کردند و خواستار استعفای فوری اعضای شورای لس آنجلس، گیل سدیلو و کوین دی لئون شدند.

صدها نفر از اعضای جامعه اواکساکان در راهپیمایی برای عدالت در خیابان های مرکز شهر لس آنجلس به سمت تالار شهر در ۱۵ اکتبر ۲۰۲۲ شرکت کردند و خواستار استعفای فوری اعضای شورای لس آنجلس، گیل سدیلو و کوین دی لئون شدند.

مارتینز بر اساس فایل ضبط شده ای که در Reddit به بیرون درز کرده است، گفت: “آنها او را مانند یک بچه سفید کوچک بزرگ می کنند.” “من می گفتم، “این بچه نیاز به ضرب و شتم دارد. اجازه دهید او را به گوشه ای ببرم، و سپس او را برگردانم.”

مارتینز همچنین پسر بونین را «ese changuito» نامید که در اسپانیایی به معنای «آن میمون کوچک» است.

علاوه بر این، د لئون زنگ زد و رفتار بونین با کودک نوپا را با «زمانی که نوری کیف کوچک حیاط یا کیف لویی ویتون را می آورد» مقایسه کرد. مارتینز افزود: «سو نگریتو، مثل کناره.

میچ اوفارل سرپرست شورای شهر لس آنجلس اعلام کرد که این جلسه جمعه شورای شهر را در روز پنجشنبه، 13 اکتبر 2022 لغو می کند.

میچ اوفارل سرپرست شورای شهر لس آنجلس اعلام کرد که این جلسه جمعه شورای شهر را در روز پنجشنبه، ۱۳ اکتبر ۲۰۲۲ لغو می کند.

مشخص نیست چه کسی این ضبط را ساخته یا فاش کرده است.

د لئون گفت: “مایک بونین هرگز درباره لاتین تبارها نمی گوید. او هرگز یک کلمه هم درباره ما نمی گوید.”

مارتینز همچنین جورج گاسکون منطقه لس آنجلس را مورد تمسخر قرار داد و گفت: “او با سیاه پوستان است.”

صدها نفر از اعضای جامعه بومی روز شنبه برای استعفای د لئون و سدیلو تظاهرات کردند.

Comunidades Indígenas en Liderago (CIELO)، در اتحاد با رهبران برجسته جامعه بومی در سراسر کالیفرنیا، خواستار استعفای فوری اعضای شورای لس آنجلس، گیل سدیلو و کوین دی لئون بودند.

Comunidades Indígenas en Liderago (CIELO)، در اتحاد با رهبران برجسته جامعه بومی در سراسر کالیفرنیا، خواستار استعفای فوری اعضای شورای لس آنجلس، گیل سدیلو و کوین دی لئون بودند.
(جنارو مولینا / لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ)

مارتینز در ضبط شنیده می شود که اواکساکان را “افراد تاریک کوچک و کوتاه قد” می خواند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS کلیک کنید

علیرغم عذرخواهی هر چهار نفری که در گفتگو شرکت کردند، د لئون و سدیلو به تماس های متعدد رهبران سیاسی مبنی بر خروج خود، از جمله رئیس جمهور بایدن، نپذیرفتند.