دختر فیلادلفیا با شلیک گلوله به سر دختر فیلادلفیا در نزدیکی دانشگاه تمپل


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

یک دختر ۸ ساله فیلادلفیا پنجشنبه شب پس از شنیده شدن تیراندازی در نزدیکی دانشگاه تمپل در جریان تیراندازی در اتومبیل، با گلوله به سرش اصابت کرد.

به گزارش فاکس فیلادلفیا، افسران اداره پلیس معبد و اداره پلیس فیلادلفیا درست قبل از ساعت ۹ شب به بلوک ۱۵۰۰ خیابان ۱۳ شمالی پاسخ دادند تا گزارش هایی مبنی بر شلیک گلوله داشته باشند.

تیراندازان به خودروی دیگری که در حال حرکت بود کمین کردند و حداقل ۵۰ گلوله شلیک کردند. یک نفر داخل خودرو از ناحیه پا مورد اصابت قرار گرفت و به بیمارستان منتقل شد.

این دختر ناشناس در نزدیکی درب ورودی خانه ای نزدیک بود که مورد اصابت گلوله ولگرد قرار گرفت.

افزایش سطح ترور خودرو در شهرهای سراسر کشور از سال ۲۰۲۰: “طوفان عالی”

پنج شنبه شب در جریان تیراندازی در نزدیکی دانشگاه تمپل در فیلادلفیا، یک دختر پس از اصابت گلوله به سرش در بیمارستان بستری شد.

پنج شنبه شب در جریان تیراندازی در نزدیکی دانشگاه تمپل در فیلادلفیا، یک دختر پس از اصابت گلوله به سرش در بیمارستان بستری شد.
(فاکس فیلادلفیا)

هیچ بازداشتی صورت نگرفته و مقامات هیچ مظنونی را شناسایی نکرده اند. مادربزرگ این دختر که هویتش مشخص نشده به این خبرگزاری گفت که حال نوه اش خوب است.

او گفت: «الان از اینکه حالش خوب است، با توجه به اتفاقی که افتاد، سپاسگزارم. این فقط ذهنیت او است، تا آنجا که بیرون است، زیرا او به مادرش گفت که دیگر نمی‌خواهد وقتی شب است بیرون بازی کند.»

این دانشگاه در بیانیه‌ای به افزایش خشونت با اسلحه در شهر پرداخت.

در بیانیه آمده است: «ما نمی‌توانیم این جنایت‌ها را به‌عنوان یک هنجار بپذیریم و با پشتکار با واحد تحقیقات تیراندازی پی‌دی‌افیلای فیلادلفیا برای ردیابی همه سرنخ‌ها کار خواهیم کرد». “امنیت این جامعه اولویت شماره یک ما است. این را نمی توان دست کم گرفت. ما جدیت این حادثه را درک و تصدیق می کنیم و می دانیم که اپیدمی خشونت با اسلحه که شهرها و شهرهای سراسر ایالات متحده را درگیر کرده است منطقی نیست. ما باید با یکدیگر همکاری کنیم تا با هم همکاری کنیم. راه حل ها را پیدا کنید.»

کمیسر پلیس، دانیل اوتلاو، بعداً در مورد تیراندازی پنجشنبه شب توییت کرد و تیراندازان را “بزدل” خواند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

او پیش از پرداختن به جراحات قربانیان نوشت: «در یک غروب زیبای پاییزی در شهر ما، گروهی از ترسوها با اسلحه در یکی از خیابان‌های مسکونی منتظر بودند تا روی یک خودروی عبوری آتش گشودند». “به فضل خدا، آنها از نظر جسمی بهبود می یابند. خطاب به مسئولین: جان ساکنان ما – فرزندان ما – را به خطر نیندازید! @phillypolice شما را پیدا خواهد کرد و شما را به دست عدالت خواهد آورد.