دانیل ردلیک زن فلوریدا از اتهام قتل در قتل ناپدری که به پدر تبدیل شده بود تبرئه شد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

هیئت منصفه اورلاندو، فلوریدا، روز جمعه دانیل ردلیک را در قتل با چاقو شوهر ناپدری اش، مایکل ردلیک، بی گناه تشخیص داد.

هیئت منصفه مذاکرات را از پنجشنبه آغاز کرد و روز جمعه دانیل را از قتل درجه دوم تبرئه کرد. با این حال، طبق سوابق اورنج کانتی، هیئت منصفه دانیل را به دلیل دستکاری در شواهد مجرم تشخیص داد.

دانیل ۴۸ ساله و مایکل که در زمان مرگ ۶۵ ساله بود، دارای دو فرزند هستند. آنها به مدت ۱۵ سال با هم ازدواج کردند تا اینکه دانیل در ۱۱ ژانویه ۲۰۱۹ پس از دعوا، مایکل، یکی از مدیران سابق NBA را با چاقو به قتل رساند.

به نظر می‌رسید که ردلیک پس از خواندن حکم به گریه افتاد، جریانی زنده از جلسه استماع از کانال قانون و جرم.

محاکمه دنیل ردلیک: دادستان “صحنه وحشتناک” را پس از چاقو زدن به مرگ شوهر تبدیل شده استپاداد توصیف می کند

وکیل او، کاترین کانلون، استدلال کرد که دانیل برای دفاع از خود با چاقو به شانه شوهرش زد، در حالی که شان ویگینز، دادستان ایالتی، تصویر خشونت آمیزتری را ترسیم کرد – خانه این زوج را پس از قتل مایکل به عنوان “صحنه ای ترسناک” توصیف کرد.

ویگینز در بیانیه افتتاحیه خود گفت: “شواهد نشان می دهد که از همان ابتدا، این متهم هر کاری که می توانست انجام داد تا از مسئولیت اعمال خود در امان بماند. مرگ با چاقو و اولین تماس ۹۱۱ دانیل برای “پرهیز از مسئولیت”.

وی در ادامه آنچه را که مأموران پاسخگو در صحنه دیدند، تشریح کرد. از جمله حوله های آغشته به خونموپ های آغشته به خون، یک سطل پنج گالن پر از آب صورتی، و همچنین “خون در دوش اتاق خواب اولیه” که حاوی DNA مایکل بود.

هنگامی که دانیل در نهایت با ۹۱۱ تماس گرفت، اظهار داشت که “یک تراژدی” در خانه او رخ داده است و او معتقد است که شوهرش “مرده” است، طبق حکم ۲۰۱۹.

هیئت منصفه اورلاندو دانیل ردلیک را از اتهام قتل در قتل با چاقو پدر ناپدری اش، مایکل ردلیک، تبرئه کرد.

هیئت منصفه اورلاندو دانیل ردلیک را از اتهام قتل در قتل با چاقو پدر ناپدری اش، مایکل ردلیک، تبرئه کرد.
(جو بربانک/اورلاندو سنتینل)

دانیل به اپراتورهای ۹۱۱ گفت: “او… من فقط… او سفت است و ممکن است حمله قلبی داشته باشد. نمی دانم.” یک پزشک هیچ نشانه ای از مایکل پیدا نکرد دچار حمله قلبی شد آن عصر. او سپس به مقامات گفت که مایکل “خودش را با چاقو زد” و بعداً گفت که او را برای دفاع از خود در حالی که آنها در آشپزخانه دعوا می کردند با چاقو زد.

گفته می شود که دانیل که ۲۰ سال از شوهرش کوچکتر بود نیز این موضوع را دنبال می کرد برنامه دوستیابی MeetMindful به گفته ویگینز، در ساعات اولیه صبح پس از مرگ شوهرش.

محاکمه زن فلوریدا به دلیل قتل شوهر اجرایی سابق NBA با چاقو آشپزخانه

کانلون همچنین در بیانیه آغازین خود یک ازدواج دشوار را توصیف کرد اما به مایکل به عنوان متجاوز اشاره کرد.

او گفت که مایکل اولین کسی بود که به دانیل خیانت کرد، در این هنگام دنیل او را ترک کرد و او از او التماس کرد که قبل از تهدید به بردن فرزندان و خانه آنها برگردد. کانلون ادعا کرد که وقتی دانیل بعداً شروع به صحبت با مردان دیگر کرد، مایکل “عصبانی” شد.

عکس ترکیبی از مایکل و دنیل ردلیک.  دانیل در قتل درجه دوم در قتل مایکل با چاقو بی گناه شناخته شد.

عکس ترکیبی از مایکل و دنیل ردلیک. دانیل در قتل درجه دوم در قتل مایکل با چاقو بی گناه شناخته شد.
(عکس فایل/Mugshot)

در شب مرگ او با ضربات چاقو، این زوج با یکدیگر درگیری فیزیکی پیدا کردند که در آن مایکل ظاهراً دانیل را خفه کرد و خفه کرد و باعث ترس او برای زندگی او شد. کانلون گفت، مایکل در یک نقطه از دعوا، دانیل را به زور به زمین انداخته بود، در آن لحظه او ظاهراً دستش را به کشو برد و یک چاقوی آشپزخانه را بیرون آورد و یک ضربه چاقو به شانه مایکل زد و سپس برای “پنهان شدن” در حمام فرار کرد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کانلون گفت: «دانیل ردلیک یک بار به شانه مایکل ردلیک ضربه زد، اما او مدعی شد که این یک عمل «دفاع از خود» بود تا حمله.

بر اساس سوابق شهرستان، جلسه صدور حکم در ۵ آگوست برگزار خواهد شد.