دانش آموزان راهنمایی ویسکانسین به دلیل استفاده از ضمایر جنسی اشتباه به آزار جنسی متهم شدند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

سه پسر از ویسکانسین به دلیل استفاده از ضمایر جنسی نادرست در مورد یک دانش آموز با اتهامات آزار جنسی از دوران راهنمایی روبرو هستند.

رزماری رابیدوکس، یکی از والدین یکی از متهمان، “از مدیر مدرسه ابتدایی تماس تلفنی دریافت کردم که به من هشدار داد و به من اطلاع داد که قرار است ایمیلی حاوی اتهامات آزار جنسی علیه پسرم دریافت کنم.” هفته گذشته به فاکس ۱۱ نیوز گفت.

رابیدو ادامه داد: “من بلافاصله شوک شدم. به آزار جنسی فکر می کنم؟ این تجاوز است، لمس نامناسب است، این یک زنا با محارم است.” “پسرم چه کار کرده است؟”

اما هیچ یک از نگرانی هایی که رابیدو داشت مطرح نبود. در عوض، پسر ۱۳ ساله او، برادن، متهم به استفاده از ضمایر نادرست برای خطاب به دانش آموز دیگری در مدرسه راهنمایی کیل شد.

رزماری رابیدوکس.

رزماری رابیدوکس.
(WLUK)

گروه‌های حقوق والدین از کاردونا می‌خواهند که عنوان IX را با توجه به مراحل قانونی، افزودن هویت جنسی، بازنویسی نکند.

رابیدوکس گفت: «(مدیر تحقیق) گفته است که او به دلیل استفاده نکردن از ضمایر مناسب به آزار جنسی متهم شده است. فکر می‌کردم واقعی نیست. فکر می‌کردم این باید یک شوخی باشد، یکی ربطی به دیگری ندارد.

اکنون پسر او و دو پسر دیگر توسط مقامات مدرسه به نقض عنوان IV متهم می شوند که آزار و اذیت جنسی را ممنوع می کند.

گزارش شده است که حادثه مورد بحث در ماه مارس رخ داد، زمانی که دانشجویی ترجیح داد “آنها” و “آنها” آنها را شناسایی کنند.

مدرسه راهنمایی کیل در ویسکانسین.  (WLUK)

مدرسه راهنمایی کیل در ویسکانسین. (WLUK)

اما رابیدو گفت که پسرش فقط به دنبال یکی از دوستانش بود.

رابیدو گفت: “او سر یکی از دوستان برادن فریاد می زد تا از ضمایر مناسب استفاده کند و او را ناسزا می خواند، و این دوست بسیار نرم صحبت می کند و به نوعی روی صندلی خود فرو رفته است.” “برادن در نهایت آمد و از او دفاع کرد و گفت: “او مجبور نیست از ضمایر مناسب استفاده کند، این حق قانونی او است که استفاده نکند، نمی توانید او را مجبور کنید چیزهایی بگوید.”

مادر به ABC 2 News گفت که ترجیح ضمایر جدید همچنین باعث سردرگمی پسرش شده است و به او دستور داده است که دانش آموز را با نام خود خطاب کند.

“جمع است. برایش معنی ندارد. گفتم، گفتم آنها را به اسم صدا بزن.” رابیدو گفت.

اکنون والدین از طریق وکیل مؤسسه قانون و آزادی ویسکانسین خواستار رد اتهامات هستند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

نمادهای نر و ماده با استفاده از گچ روی تخته سیاه کشیده شده اند

نمادهای نر و ماده با استفاده از گچ روی تخته سیاه کشیده شده اند
(ایستوک)

“این آزار و اذیت جنسی تحت عنوان IX، تحت سیاست خود، تحت قانون فدرال نیست، و احتمالاً نقض متمم اول است. تقریباً مطمئناً، اگر این نظریه آنها باشد، صرفاً از ضمیر اشتباه استفاده می کنند، این یک نقض متمم اول است. لوک برگ، وکیل مدافع پسران گفت.

برد ایبرت، ناظر منطقه مدرسه، به ABC 2 گفت که آنها در مورد مسائل دانش آموز اظهار نظر نمی کنند.

KASD همه اشکال قلدری و آزار و اذیت را مطابق با تمام قوانین، از جمله عنوان نهم، ممنوع می‌کند و به حمایت از همه دانش‌آموزان صرف نظر از نژاد، رنگ، مذهب، منشاء ملی، اصل و نسب، عقیده، بارداری، وضعیت تاهل، وضعیت والدین، ادامه می‌دهد. گرایش جنسی، جنسیت (از جمله وضعیت تراجنسیتی، تغییر جنسیت یا هویت جنسی)، یا ناتوانی جسمی، ذهنی، عاطفی یا یادگیری (“کلاس های محافظت شده”) در هر یک از برنامه ها و فعالیت های دانش آموزی آن؛ این با خط مشی هیئت مدیره مدرسه مطابقت دارد. ایبرت گفت: در مورد هیچ موضوع دانشجویی اظهار نظر نکنید.

ایبرت بلافاصله به درخواست فاکس نیوز برای اظهار نظر پاسخ نداد.