دانشگاه میشیگان نزدیک به ۲ میلیون دلار به گروهی که در تلاش برای “برچیدن نژادپرستی سیستمیک” هستند، می دهد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

دانشگاه میشیگان به گروهی نزدیک به ۲ میلیون دلار کمک مالی برای بررسی “وضعیت تاریخی و فعلی سیستم سرطان ایالات متحده” می دهد.

به گفته وب سایت دانشگاه میشیگان، کمک هزینه ۱,۹۹۹,۸۳۴ دلاری به گروهی داده شد که در حال برنامه ریزی پروژه ای در مورد “مقابله با ایالت کارسرال” هستند و با سازمان های اجتماعی “برای تمرکز صداها و تجربیات زندگی افراد زندانی و جوامع جرم انگاری شده” همکاری خواهند کرد.

این پروژه به عنوان بخشی از “ابتکار پژوهشی در لحظه ملاقات” دانشگاه که بر تحقیقات و بورس تحصیلی اساتید تمرکز دارد تا “به مهم ترین مسائل اجتماعی امروز” پرداخته شود، کمک مالی دریافت کرد.

این پروژه با عنوان “مقابله با دولت کارسرال: جرم انگاری، حبس و کنترل” نامگذاری شده است.

قانونگذاران در مورد تغییرات عنوان نهم پیشنهادی بایدن: «جنگ بیداری علیه زنان و دختران» ابراز نگرانی کردند.

تابلوی پردیس شمالی دانشگاه میشیگان در دانشگاه میشیگان در آن آربور، میشیگان در 30 ژوئیه 2019.

تابلوی پردیس شمالی دانشگاه میشیگان در دانشگاه میشیگان در آن آربور، میشیگان در ۳۰ ژوئیه ۲۰۱۹.
(ریموند بوید/گتی ایماژ)

در یک بیانیه مطبوعاتی آمده است که این پروژه “وضعیت تاریخی و فعلی سیستم سرطان ایالات متحده، از جمله زندانی شدن دسته جمعی، خشونت پلیس، محکومیت های نادرست، جرم انگاری نژادی و بازداشت مهاجران” را بررسی خواهد کرد.

در شرح پروژه آمده است: «تیم با سازمان‌های اجتماعی و افراد آسیب‌دیده همکاری خواهد کرد تا صداها و تجربیات زندگی افراد زندانی و جوامع جرم‌انگیز را متمرکز کند، شفافیت و پاسخگویی دموکراتیک را به مجریان قانون برساند، و روایت را در مورد دولت سرطانی تغییر دهد». .

زنان توسط ووکسترهایی که قصد دارند آنها را با “افراد متولد شده” جایگزین کنند پاک می شوند.

برج یادبود برتون در 24 مارس 2015 در محوطه مرکزی دانشگاه میشیگان در آن آربور، میشیگان قرار دارد.  این برج ۱۲۰ دقیقه‌ای که در سال ۱۹۳۶ ساخته شد، به‌خاطر رئیس دانشگاه ماریون لروی برتون، که بین سال‌های ۱۹۲۰ تا ۱۹۲۵ خدمت می‌کرد، نامگذاری شده است.

برج یادبود برتون در ۲۴ مارس ۲۰۱۵ در محوطه مرکزی دانشگاه میشیگان در آن آربور، میشیگان قرار دارد. این برج ۱۲۰ دقیقه‌ای که در سال ۱۹۳۶ ساخته شد، به‌خاطر رئیس دانشگاه ماریون لروی برتون، که بین سال‌های ۱۹۲۰ تا ۱۹۲۵ خدمت می‌کرد، نامگذاری شده است.
(عکس از رابرت نیکلزبرگ/گتی ایماژ)

در بیانیه مطبوعاتی در توصیف این پروژه آمده است که این پروژه تلاشی برای “برچیدن نژادپرستی سیستمیک” و همچنین “ترویج عدالت اجتماعی” است.

در مجموع نزدیک به ۴.۵ میلیون دلار به پروژه های دیگری مانند “اندازه گیری، مدل سازی و نقشه برداری میکروپلاستیک در اتمسفر میشیگان” داده شد.

آن کرزان، رئیس کالج ادبیات، علم و هنر دانشگاه میشیگان، در یک بیانیه مطبوعاتی گفت که این تحقیق به مسائل مهم اجتماعی خواهد پرداخت.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کرزان گفت: “در حال حاضر جامعه ما با چالش های زیادی مواجه است که اثرات بلندمدتی برای نسل های آینده دارد. با این ابتکار تحقیقاتی، می توانیم به این مسائل به گونه ای رسیدگی کنیم که مردم را تشویق و توانمند سازیم تا تغییرات مثبت و هدفمند ایجاد کنند.” گفت.