دانشگاه ایالتی تگزاس دوره هری استایلز را ارائه می دهد: “رسمی است”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

دانشجویان کالج تگزاس که از طرفداران هری استایلز هستند به زودی می توانند آثار خواننده سابق One Direction را مطالعه کنند، زیرا او رسماً به یک سوژه مدرسه تبدیل شده است.

دانشگاه ایالتی تگزاس در سن مارکوس یک دوره کالج در مورد خواننده “همانطور که بود” ارائه می دهد که از بهار ۲۰۲۳ شروع می شود.

دانشیار تاریخ دیجیتال دکتر لویی دین والنسیا این دوره را با عنوان “هری استایلز و فرقه سلبریتی: هویت، اینترنت و فرهنگ پاپ اروپا” تدریس خواهد کرد.

والنسیا به TikTok رفت تا به اشتراک بگذارد که چقدر از ارائه دوره بی نظیر کالج هیجان زده بود.

هری استایلز ظاهراً به او اشاره می کند که احساس می کند اولیویا وایلد در شروع رابطه برای او خیلی باحال است

دانشیار تاریخ دیجیتال دکتر لویی دین والنسیا این دوره آموزشی را با عنوان "هری استایلز و فرقه سلبریتی: هویت، اینترنت و فرهنگ پاپ اروپا."

دانشیار تاریخ دیجیتال دکتر لویی دین والنسیا این دوره را با عنوان “هری استایلز و فرقه سلبریتی: هویت، اینترنت و فرهنگ پاپ اروپا” تدریس خواهد کرد.
(گتی ایماژ)

“من آن پروفسوری هستم که در بهار ۲۰۲۳ در دانشگاه #TXST کلاسی در مورد هری استایلز تدریس خواهم کرد! [mostly] محتوای مربوط به هری، کلاس، کتاب و قهوه.”

استاد کالج تگزاس عنوان رسانه های اجتماعی را با چند هشتگ از جمله #harrystyles، #loveontour2022 و #۱D به پایان رساند.

او همچنین روز جمعه در توییتر درباره دوره کالج عضو سابق گروه One Direction پستی منتشر کرد.

“این رسمی است، رسمی است. من اولین دوره دانشگاهی جهان را در مورد کار هری استایلز تدریس می کنم…” توییت ذکر شده است.

به پست توییتر دو عکس پیوست شده بود: یکی از یک ایمیل رسمی که دوره هری استایلز را ارائه می‌کرد، دومی پوستری از دوره بود که شامل عکسی از خواننده پاپ و اطلاعاتی در مورد کلاس بود.

طبق اعلامیه کلاس، دوره کالج افتخار بر روی موسیقی استایلز، همراه با «توسعه فرهنگی و سیاسی سلبریتی مدرن در رابطه با مسائل جنسیت و جنسیت، نژاد، طبقه، ملت و جهانی‌گرایی، رسانه، مد، فرهنگ طرفداران، فرهنگ اینترنتی و مصرف گرایی.”

بروشور کلاس برای دوره موسیقی هری استایلز می گوید که این دوره بر روی موسیقی خواننده تمرکز خواهد کرد. "توسعه فرهنگی و سیاسی سلبریتی مدرن."

بروشور کلاس برای دوره موسیقی هری استایلز می گوید که این دوره بر روی موسیقی خواننده، همراه با “توسعه فرهنگی و سیاسی افراد مشهور مدرن” تمرکز خواهد داشت.
(دیا دیپاسوپیل/گتی ایماژ)

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی اینجا را کلیک کنید

دانش‌آموزان نه تنها کارهای انفرادی استایلز را از جمله آلبوم‌ها و فیلم‌های او را مطالعه می‌کنند، بلکه در این دوره آلبوم‌های منتشر شده توسط گروه سابق او، One Direction را نیز بررسی خواهند کرد.

الهام بخش کلاس از تحقیقاتی بود که والنسیا در طول قرنطینه COVID در تابستان ۲۰۲۰ روی آن کار کرد.

دوره کالج هری استایلز بر روی کارهای این خواننده از جمله آلبوم ها، فیلم ها و گروه سابق One Direction تمرکز خواهد کرد.

دوره کالج هری استایلز بر روی کارهای این خواننده از جمله آلبوم ها، فیلم ها و گروه سابق One Direction تمرکز خواهد کرد.
(تصاویر AP، فایل)

این پروفسور به NBC Dallas-Fort Worth گفت: «زمانی که نمی‌توانستم برای انجام تحقیقات منظم خود به سفر بروم، شروع به تحقیق در مورد هری کردم – با تمرکز بر هنر او، روش‌هایی که مردانگی در دهه گذشته تغییر کرده است، فرهنگ افراد مشهور و اینترنت.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید