دانشجویان پزشکی دانشگاه میشیگان از سخنرانی اصلی سخنران طرفدار زندگی در مراسم کت سفید خارج شدند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

ده ها دانشجوی ورودی دانشکده پزشکی دانشگاه میشیگان از سخنرانی یک سخنران اصلی طرفدار زندگی خارج شدند، پس از اینکه درخواست قبلی برای حذف سخنران شکست خورد.

اندکی پس از اینکه دکتر کریستین کولیر، استادیار پزشکی حامی زندگی در دانشگاه UMMS، یکشنبه برای سخنرانی دانشجویان جدید در مراسم کت سفیدشان روی صحنه رفت، ده‌ها نفر از صندلی‌های خود بلند شدند و به سمت درهای سالن حرکت کردند. از مراسم نشان داد.

ویدئویی از خروج در توییتر به سرعت بیش از ۲۰۰ هزار لایک جمع کرد.

انتظار نمی رفت که سخنرانی کولیر روی سقط جنین متمرکز شود، اما برخی از دانش آموزان هفته های قبل از مدرسه درخواست کردند که او را به عنوان سخنران اصلی به دلیل حمایت او از جنین خارج کنند.

جیم هاربا از میشیگان نسبت به اظهارات طرفدار زندگی خشمگین شد

کولیر سخنرانی خود را آغاز کرد که می‌توانست اشاره‌ای پنهان به جنجال پیرامون اعتراض یا سرنگونی دادگاه عالی ایالات متحده روی علیه وید باشد.

او ادامه داد: «ما کارهای زیادی برای انجام دادن داریم تا بهبودی رخ دهد.» “و من امیدوارم که برای امروز، برای این زمان، ما بتوانیم روی مهم ترین چیز تمرکز کنیم: گرد هم آمدن برای حمایت از دانش آموزان تازه پذیرفته شده خود و خانواده های آنها با هدف استقبال از آنها در یکی از بزرگترین مشاغل موجود در این زمین.”

این گروه معترض شامل دانش آموزانی بود که کت سفید پزشکی خود را پوشیده بودند و تعدادی از والدین. دانشکده گفت ۱۶۸ دانشجوی جدید پزشکی در مراسم آغاز به کار شرکت کردند و عهد کت سفید و سوگند بقراط را پذیرفتند.

لوگوی گلدوزی شده دانشکده پزشکی دانشگاه میشیگان.

لوگوی گلدوزی شده دانشکده پزشکی دانشگاه میشیگان.
(UMMS/Twitter)

دادخواست برای برکناری کولیر، که همچنین مدیر برنامه UMMS در زمینه معنویت و مذهب سلامت است، در نهایت توسط رئیس مدرسه، دکتر مارشال رانگ، رد شد.

بر اساس این گزارش، وی در تصمیم خود «اهمیت حیاتی تنوع افکار و ایده‌های شخصی را که برای آزادی و تعالی آکادمیک اساسی است» بیان کرد.

دانشجویان در اقدامی که روز یکشنبه به نمایش گذاشتند، مخالفت خود را با تصمیم وی ابراز کردند.

بر اساس این گزارش، دکتر کولیر در سخنرانی اصلی خود هیچ اشاره ای به سقط جنین، رو در مقابل وید یا هیچ موضوع سیاسی نکرد. او صرفاً دانش‌آموزان و والدین را تشویق می‌کرد و به آنها توصیه می‌کرد که با شروع کار خود در حوزه مراقبت‌های بهداشتی چه انتظاری داشته باشند.

جمهوری خواهان سیاست های طرفدار خانواده و مادر را در پی حاکمیت دابز فشار می دهند

قبل از این مراسم، کولیر از حامیانش برای تشویق او و کمک به او برای آماده شدن برای سخنرانی تشکر کرد.

جیم هاربا، مربی فوتبال دانشگاه میشیگان نیز به همین ترتیب پس از به اشتراک گذاشتن این دیدگاه ها در یک رویداد حق زندگی، واکنش های شدیدی را برای دیدگاه های طرفدار زندگی خود برانگیخت.

دکتر کریستین کولیر در جریان رویداد Be Love Revolution صحبت می کند.

دکتر کریستین کولیر در جریان رویداد Be Love Revolution صحبت می کند.
(Be Love Revolution/YouTube)

او گفت: “من به داشتن شجاعت اجازه می دهم نوزاد متولد نشده به دنیا بیاید اعتقاد دارم.” از طریق، دیترویت کاتولیک. “من زندگی را دوست دارم. من به مراقبت عاشقانه و احترام به زندگی و مرگ اعتقاد دارم. ایمان و علم من چیزی است که این باورها را در من به حرکت در می آورد. به نقل از ارمیا، “قبل از اینکه تو را در رحم تشکیل دهم، تو را می شناختم. تو به دنیا آمدی، من تو را جدا کردم و تو را به پیامبری برای امتها گماشتم.»

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

میشیگان مدیسین، مرکز آکادمیک و پزشکی متعلق به دانشگاه میشیگان، همچنان به ارائه خدمات سقط جنین ادامه می‌دهد، زیرا سقط جنین در این ایالت قانونی است.