دانا پرینو در مورد حادثه شلاق زدن پلیس مرزی: ماموران “لایق چیزی جز عذرخواهی نیستند”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

دانا پرینو، مجری مشترک فاکس نیوز، در روز چهارشنبه «پنج» دولت بایدن را به دلیل ادامه بدرفتاری با ماموران گشت مرزی که به اتهام شلاق زدن به مهاجران هائیتی در سپتامبر ۲۰۲۱ از اتهامات نادرست تبرئه شده بودند، شکست.

دانا پرینو: من این را در فهرست طولانی چیزهای شرم آور برای دولت می بینم. این برای من به بالا می رود زیرا همه چیز را در بر می گیرد که اشتباه هستند آنها هرگز خارج از ساحل شرقی نبوده‌اند، بنابراین نمی‌دانند واقعاً سوار شدن بر اسب و استفاده از اسب چگونه است. آنها این افراد را قبل از اینکه حتی تحقیق کنند محکوم کرده اند. بعد وقتی فهمیدند – اوه اسب سواری بود، اوه کار اشتباهی نکردند؟ آنها هنوز آن را عقب نکشیدند.

فلش بک: NPR، MSNBC، نیویورک تایمز، ادعای طوطی رد شده در مورد گشت مرزی «شلاق زدن» مهاجران هائیتی

آنها لایق چیزی جز عذرخواهی نیستند. همه این مأمورانی که آن روز سوار بر اسب بودند، از سپتامبر گذشته در خدمت میز بودند. ما ۲۰۰۰ مامور در مرز کم کرده ایم. به نظر شما این ایده خوبی است؟ اینکه به همه بگوییم پاشنه های خود را خنک کنند؟ حالا توهین به جراحت اضافه شود، تخلفات اداری اضافه شود؟ آنها ممکن است چه باشند؟ و رئیس جمهور می تواند از صلاحدید خود در اینجا استفاده کند. آقای همدلی. او می تواند به وزارت امنیت داخلی زنگ بزند و بگوید آن را رها کنید. بگذار این بچه ها سر کار برگردند. اما در عوض، آنها باید مانند یک دیکتاتور جهان سوم، اتهامات واهی را مطرح کنند. این مرا عصبانی می کند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

گفتگوی کامل را اینجا ببینید: